Суперник Ломаченка порадив Мейвезеру не повертатися в бокс

Теофімо Лопес дав пораду легенді боксу

Суперник Ломаченка порадив Мейвезеру не повертатися в бокс
© Instagram. Теофімо Лопес

Майбутній суперник Василя Ломаченка Теофімо Лопес порадив Флойду Мейвезеру не повертатися в бокс:

«Що я про це думаю? Блін!.. Навіщо, чувак? Реально питаю, навіщо? Я не розумію. Флойд, брат, не треба - ти вище цього! Не роби цього.

На кону твоя спадщина. На кону все, над чим ти працював стільки років. Знаєш, якщо ти все ж це зробиш, то я точно не зможу дивитися на тебе точно так само, як дивився раніше».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — BoxingScene

(32 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Tanok1975
      Tanok1975, 21.09.2020 20:44
    0
    Андрей Беспалько, 19.09.2020 20:22
    Лопес советует, иГондурас ,он чемпион, а Мейвезер, кто сейчас?
    гм,,,, легеда...!
    Андрей Беспалько
      Андрей Беспалько, 19.09.2020 20:22
    -2
    Лопес советует, иГондурас ,он чемпион, а Мейвезер, кто сейчас?
    Ya H
    online
      Ya H, 18.09.2020 22:20
    0
    Человек свободно живёт и общается. А забитое жизнью Васло боится помойное грызло своё открыть, потому что ваняет скрепами, гундяем и рюсгими спицназавцами.
    alefteev77
      alefteev77, 18.09.2020 18:20
    -2
    VolChebnyk, 18.09.2020 17:49
    Это чучело уже и до Майвезера доколупалось.Феерический долбой об
    Теофимо хорошо раскручивает бой. Клоуны популярны среди болельщиков.
    -
    Тайсон Фьюри мне лично вообще неинтересный боксер, как и Уайлдер. Но они раскрутили свои бои до бешенных денег. А Кличко скучные на фоне них. Хотя с точки зрения бокса Владимир и Виталий посильнее Фьюри. Народу нужно зрелище.
    VolChebnyk
      VolChebnyk, 18.09.2020 17:49
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Это чучело уже и до Майвезера доколупалось.Феерический долбой об
    VLAD VLAD
      VLAD VLAD, 18.09.2020 17:00
    +1
    Лопес пустой трепач без мозгов, как и его папаша. сколько таких уже было и сколько их еще будет. Ломик ему настучит по пустой голове и после боя этот гандурасец будет петь ему оды, что такого сильного боксера он еще не встречал
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 18.09.2020 16:46
    +1
    Я думаю, що Майвезер шоумен, але дуже розумний. Тому там все прораховано. Холіфілд і Тайсон куди старші, але теж повертаються)) Бабло - бабло.
    VLAD VLAD
      VLAD VLAD, 18.09.2020 17:00
    +1
    Лопес пустой трепач без мозгов, как и его папаша. сколько таких уже было и сколько их еще будет. Ломик ему настучит по пустой голове и после боя этот гандурасец будет петь ему оды, что такого сильного боксера он еще не встречал
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 18.09.2020 16:46
    +1
    Я думаю, що Майвезер шоумен, але дуже розумний. Тому там все прораховано. Холіфілд і Тайсон куди старші, але теж повертаються)) Бабло - бабло.
    Tanok1975
      Tanok1975, 21.09.2020 20:44
    0
    Андрей Беспалько, 19.09.2020 20:22
    Лопес советует, иГондурас ,он чемпион, а Мейвезер, кто сейчас?
    гм,,,, легеда...!
    Ya H
    online
      Ya H, 18.09.2020 22:20
    0
    Человек свободно живёт и общается. А забитое жизнью Васло боится помойное грызло своё открыть, потому что ваняет скрепами, гундяем и рюсгими спицназавцами.