Легенди на чолі. Кличко і Шовковський - у списку Удару на вибори в Києві

Колишні спортсмени очолюють список

Легенди на чолі. Кличко і Шовковський - у списку Удару на вибори в Києві
© uaf.ua

Політична партія Удар опублікувала першу 20-ку кандидатів в депутати на виборах до Київської міської ради.

Під першим номером йде лідер партії і мер Києва Віталій Кличко. Він знову балотуватиметься на посаду мера і за результатами соцопитувань зараз є лідером.

Друге місце в списку Удару займає Олександр Шовковський. Відомий у минулому воротар «Динамо» і збірної України зараз працює в штабі національної команди.

Про те, як Шовковський збирається поєднувати посади, якщо зможе пройти до Київради, інформації поки немає.

Вибори пройдуть 25-го жовтня.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Новое Время

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sergrey4
      sergrey4, 18.09.2020 21:27
    0
    Продал душу дьяволу.
    yatsiykvova
      yatsiykvova, 18.09.2020 21:20
    +1
    Сашо хочеш обхезатись як хличко - подумай ? !
    J0e777
    online
      J0e777, 18.09.2020 19:07
    -1
    Олег Тимофеюк, 18.09.2020 18:55
    Клоун на клоуне.
    Руководство макеевки тебе нравится?
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 18.09.2020 18:55
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Клоун на клоуне.
    VolChebnyk
      VolChebnyk, 18.09.2020 17:52
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    СаШо и ВиКлы будут руководить Киевом.Только в Украине такое возможно
    zzg77
      zzg77, 18.09.2020 17:34
    +1
    Зря это СаШо!! Один уже ходил с Королевской на выборы - до сих пор дерьмо отмывает.
    Leo Leo
      Leo Leo, 18.09.2020 16:47
    -1
    Не не,без Алиева не пойдет
    Vitalii
      Vitalii, 18.09.2020 16:41
    +5
    "Про те, як Шовковський збирається поєднувати посади, якщо зможе пройти до Київради, інформації поки немає."
    - Так само, як і інші депутати КМР, працюючи на громадських засадах.
    Vitalii
      Vitalii, 18.09.2020 16:41
    +5
    "Про те, як Шовковський збирається поєднувати посади, якщо зможе пройти до Київради, інформації поки немає."
    - Так само, як і інші депутати КМР, працюючи на громадських засадах.
    yatsiykvova
      yatsiykvova, 18.09.2020 21:20
    +1
    Сашо хочеш обхезатись як хличко - подумай ? !
    zzg77
    online
      zzg77, 18.09.2020 17:34
    +1
    Зря это СаШо!! Один уже ходил с Королевской на выборы - до сих пор дерьмо отмывает.
    sergrey4
      sergrey4, 18.09.2020 21:27
    0
    Продал душу дьяволу.
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 18.09.2020 18:55
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Клоун на клоуне.
    VolChebnyk
      VolChebnyk, 18.09.2020 17:52
    0