Олександрія проти Інгульця. Стали відомі пари 1/16 фіналу Кубка України

Базова дата матчів - 30 вересня

Олександрія проти Інгульця. Стали відомі пари 1/16 фіналу Кубка України
© УАФ

Відбулося жеребкування 1/16 фіналу Кубка України, в якому брали участь 11 клубів Української Прем'єр-ліги і 11 переможців другого попереднього етапу.
 
Пари 1/16 фіналу Кубка України
 
«Полісся» (Житомир) – «Минай» (Минай)
«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Колос» (Ковалівка)
«Ворскла» (Полтава) – «Львів» (Львів)
«Олександрія» (Олександрія) – «Інгулець» (Петрове)
«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Нива» (Вінниця)
«Епіцентр» (Дунаївці) – «Агробізнес» (Волочиськ)
«Верес» (Рівне) – «Миколаїв» (Миколаїв)
«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – «Дніпро-1» (Дніпро)
«Десна» (Чернігів) – «Рух» (Львів)
«Вікторія» (Миколаївка) – «Маріуполь» (Маріуполь)
«ВПК-Агро» (Шевченківка) – «Олімпік» (Донецьк)
 
Базовий день матчів 1/16 фіналу – 30 вересня.
 
Нагадаємо, жеребкування було сліпим. Господарем поля ставала команда, яка виступає в лізі, нижчій за рангом. Якщо зустрічаються команди однієї ліги, то господарем стає команда, яка має непарний номер при жеребкуванні (і має стадіон відповідної категорії для даного етапу змагань).

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(50 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    SEMIRAMID
      SEMIRAMID, 18.09.2020 14:07
    -1
    Omen, 18.09.2020 13:06
    Потому что сегодняшнее Динамо это позор Украинского футбола, которое забрало себе имя великого Советского клуба!
    Что ты такое несёшь бестолочь? В чем Динамо позор? В том, что выиграло у Шлака трижды подряд Суперкубок и посаледний Кубок Украины? Или то, что Динамо заняло второе место в Чукре? Зато Шлак, после посмешища в еврокубках с Аталантой 0:3, МанСити 0:6, Айнтрахтом 1:4, Наполи 0:3, Интером 0:5, Сельтой 0:1 , Янг Бойзом 0:2 стал гордостью Украинского футбола! Шахтер - это воистину вПОПУлярная и на-вРОТ-ная команда Украины!
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 18.09.2020 13:39
    +6
    Мария Потапчук, 18.09.2020 12:55
    Я не пойму, у тебя комплексы связаны с "Динамо" или как? Ты про них везде пишешь? Срочно к психологу!!!
    Йому вже пізно !!!
    Omen
    online
      Omen, 18.09.2020 13:06
    -15
    Мария Потапчук, 18.09.2020 12:55
    Я не пойму, у тебя комплексы связаны с "Динамо" или как? Ты про них везде пишешь? Срочно к психологу!!!
    Потому что сегодняшнее Динамо это позор Украинского футбола, которое забрало себе имя великого Советского клуба!
    vasyan86
      vasyan86, 18.09.2020 13:06
    +1
    Минай хотел соперника поближе к Киеву
    Кривбасс продолжает возрождаться против слабых соперников
    В обеих матчах между командами УПЛ играют львовские клубы, и в обоих на выезде
    Мариуполь вышел на аматоров
    Спасибо тебе, Закон Больших Чисел
    AlexDSan
      AlexDSan, 18.09.2020 13:05
    +3
    Олег Тимофеюк, 18.09.2020 12:34
    Почему даунамы здесь нет? Здесь как раз собраны идеальные соперники для кипрского позора.
    З тієї ж причини чому там немає і кротів
    Мария Потапчук
      Мария Потапчук, 18.09.2020 12:55
    +8
    Олег Тимофеюк, 18.09.2020 12:34
    Почему даунамы здесь нет? Здесь как раз собраны идеальные соперники для кипрского позора.
    Я не пойму, у тебя комплексы связаны с "Динамо" или как? Ты про них везде пишешь? Срочно к психологу!!!
    Omen
    online
      Omen, 18.09.2020 12:38
    -4
    Влад Коломієць, 18.09.2020 12:27
    Олександрія-Інгулець з недавніх пір дербі Олександрійського району...)
    Это разные районы ) Просто рядом и на одной речушке - Ингулец )
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 18.09.2020 12:34
    -26
    Коментар згорнуто. Показати
    Почему даунамы здесь нет? Здесь как раз собраны идеальные соперники для кипрского позора.
    Влад Коломієць
      Влад Коломієць, 18.09.2020 12:27
    -3
    Олександрія-Інгулець з недавніх пір дербі Олександрійського району...)
    Мария Потапчук
      Мария Потапчук, 18.09.2020 12:55
    +8
    Олег Тимофеюк, 18.09.2020 12:34
    Почему даунамы здесь нет? Здесь как раз собраны идеальные соперники для кипрского позора.
    Я не пойму, у тебя комплексы связаны с "Динамо" или как? Ты про них везде пишешь? Срочно к психологу!!!
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 18.09.2020 13:39
    +6
    Мария Потапчук, 18.09.2020 12:55
    Я не пойму, у тебя комплексы связаны с "Динамо" или как? Ты про них везде пишешь? Срочно к психологу!!!
    Йому вже пізно !!!
    AlexDSan
      AlexDSan, 18.09.2020 13:05
    +3
    Олег Тимофеюк, 18.09.2020 12:34
    Почему даунамы здесь нет? Здесь как раз собраны идеальные соперники для кипрского позора.
    З тієї ж причини чому там немає і кротів
    vasyan86
      vasyan86, 18.09.2020 13:06
    +1
    Минай хотел соперника поближе к Киеву
    Кривбасс продолжает возрождаться против слабых соперников
    В обеих матчах между командами УПЛ играют львовские клубы, и в обоих на выезде
    Мариуполь вышел на аматоров
    Спасибо тебе, Закон Больших Чисел