Жеребкування Ліги Європи. Десна та Колос узнають шлях. Текстова трансляція

18 вересня в 15:00 в швейцарському Ньоні пройде жеребкування 4-го раунду ЛЄ

Жеребкування Ліги Європи. Десна та Колос узнають шлях. Текстова трансляція
© УЄФА

Жеребкування 4-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи пройде 18 вересня в 15:00 в Будинку європейського футболу в Ньоні. Інша, офіційна назва цієї стадії – раунд плей-оф. За місця в груповому раунді посперечаються 42 команди (16 по шляху чемпіонів і 26 по основному шляху), розбиті на 21 пару.

З метою зручності для клубів і телебачення жеребкування Q4 проходить ще до зіграних матчів Q3. Тому в жеребкуванні Q4 братимуть участь не команди, як зазвичай, а пари команд, зведених волею попереднього жереба в Q3.

Sport.ua проводить текстову онлайн-трансляцію жеребкування.

Суперники українських клубів в Q4 Ліги Європи

  • Копенгаген (Данія) / Пяст (Польща) – Рієка (Хорватія) / Колос (Україна)
  • Санкт-Галлен (Швейцарія) / АЕК (Греція) – Вольфсбург (Німеччина) / Десна (Україна)

Пари команд в Q4 по шляху чемпіонів

Пари команд в Q4 по основному шляху

У жеребкуванні 4-го раунду кваліфікації Ліги Європи від України візьмуть «Колос» з Ковалівки і «Десна» з Чернігова. Звичайно ж, їм потрібно буде спочатку пройти хорватську «Рієку» і німецький «Вольфсбург» відповідно, ще й на виїзді. І тільки потім вивчати останнього суперника на шляху до групового раунду. Але дізнатися свій повний шлях в кваліфікації вкрай цікаво і заздалегідь.

Перед жеребкуванням пари команд порівну ділять на сіяні та несіяні згідно з клубним рейтингом. УЄФА утворює групи для жеребкування, щоб уникнути зустрічей між командами без схвалених стадіонів. Представники однієї національної асоціації будуть розведені по різних парах.

Для жеребкування будуть підготовлені чаші для сіяних і несіяних пар. З кожної чаші будуть діставати по одній кулі, розміщати в порожню чашу посередині і перемішувати. Команди, кульки з якими дістануть з центральної чаші першої, проведуть гри вдома.

У цьому сезоні всі пари 3-го і 4-го відбіркового раунду ЛЄ грають в форматі з одного матчу і без глядачів. Зустрічі Q3 пройдуть 24 вересня, а поєдинки Q4 – 1 жовтня. Якщо потрібно, будуть проводитися додатковий час і серія 11-метрових. Переможці Q4 вийдуть в груповий раунд Ліги Європи.

Див. також: Ще два кроки. Визначилися пари 3-го раунду кваліфікації Ліги Європи

Див. також: Ліга Європи. Результати 2-го кваліфікаційного раунду

Ліга Європи 2020/21

4-й кваліфікаційний раунд

Матчі – 1 жовтня. Пари для жеребкування

Шлях чемпіонів

Гр. Сіяні Несіяні
1 Янг Бойз (Швейцарія)
Динамо Загреб (Хорватія)
Флоріана (Мальта) / Флора (Естонія)
Тірана (Албанія)
КуПС (Фінляндія) / Судува (Литва)
Юргорден (Швеція) / ЧФР Клуж (Румунія)
2
 
Динамо Брест (Білорусь)
Црвена Звезда (Сербія)
Лудогорець (Болгарія)
Сараєво (Боснія) / Будучност (Чорногорія)
Рига (Латвія) / Селтік (Шотландія)
Арарат-Вірменія (Вірменія) / Цельє (Словенія)
3 Карабах (Азербайджан) Шериф (Молдова) / Дандолк (Ірландія)
Клаксвік (Фарери) / Динамо Тбілісі (Грузія)
Легія (Польща) / Дріта (Косово)

Основний шлях

Гр. Сіяні Несіяні
1 1. Базель (Швейцарія) / Анортосіс (Кіпр)
2. Викторія П (Чехія) / Сеннерюске (Данія)
3. Бешикташ (Туреччина) / Ріу Аве (Португалія)
4. ЦСКА Софія (Болгарія) / Б-36 (Фарери)
5. Мілан (Італия) / Боде-Глімт (Норвегія)
6. Хапоель Б-Ш (Ізраїль) / Мотервелл (Шотландія)
2
 
1. Спортинг (Португалія) / Абердін (Шотландія)
2. Мура (Словенія) / ПСВ (Нідерланди)
3. Копенгаген (Данія) / Пяст (Польща)
4. ЛАСК (Австрія) / ДАК-1904 (Словакія)
5. Рієка (Хорватія) / Колос (Україна)
6. Русенборг (Норвегія) / Аланьяспор (Туреччина)
3 1. Шарлеруа (Бельгія) / Партизан (Сербія)
2. Вольфсбург (Німеччина) / Десна (Україна)
3. Мальме (Швеція) / Локомотива З (Хорватія)
4. Аполлон Лімасол (Кіпр) / Лех (Польща)
5. Гранада (Іспанія) / Локомотив Тб (Грузія)
6. Санкт-Галлен (Швейцарія) / АЄК (Греція)
4 1. Галатасарай (Туреччина) / Хайдук (Хорватія)
2. Шкендія (Македонія) / Тоттенхем (Англія)
3. Стандард (Бельгія) / Войводина (Сербія)
4. АПОЕЛ (Кіпр) / Зріньськи (Боснія)
5. Ростов (Росія) / Маккабі Хайфа (Ізраїль)
6. Віллем II (Нідерланди) / Рейнджерс (Шотландія)
7. Фехервар (Угорщина) / Реймс (Франція)
8. ФКСБ (Румунія) / Слован Ліберець (Чехія)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Микола Степанюк, Sport.ua

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Алексей Романенко
      Алексей Романенко, 18.09.2020 18:39
    -1
    Arius, 18.09.2020 15:36
    Какие реалии? О чем ты лепишь? Раз ты такая ванга, должен быть миллиардером по ставкам! Накуй вообще футбол смотришь, наверное знаешь все расклады, кто возьмет ЛЧ и ЛЕ. тьфу те в рожу, тьфу тьфу!
    Верим в наших
    Вот и я о том же
    Алексей Романенко
      Алексей Романенко, 18.09.2020 18:38
    -1
    Igor Krasnenko, 18.09.2020 15:37
    пиши любое дерьмо что тебе пожелаеться , вот только маму не надо сюда втягивать. Хорошо?
    Так что, ты уже поставил всё это на проход Копенгагена и Вольфсбурга, клоун?)
    Maslyaspor
    online
      Maslyaspor, 18.09.2020 15:44
    +1
    Ну по чєснаку то Десні після Вольфсбурга пофігу з ким грати (якщо пройдуть) А будь який результат Колоса вже величезний + Мінімум вони вже зробили тепер головне що вони відчули що це ЄВРОКУБКИ!)
    Igor Krasnenko
    online
      Igor Krasnenko, 18.09.2020 15:37
    0
    Алексей Романенко, 18.09.2020 15:34
    Ты уже поставил свою квартиру, машину и родную маму на то что Колос и Десна не пройдут их??
    пиши любое дерьмо что тебе пожелаеться , вот только маму не надо сюда втягивать. Хорошо?
    Arius
      Arius, 18.09.2020 15:36
    0
    Igor Krasnenko, 18.09.2020 15:32
    К сожалению Колос не пройдет Копенгаген, так же как и Десна Вольфсбург, как бы не хотелось, но увы такие реалии
    Какие реалии? О чем ты лепишь? Раз ты такая ванга, должен быть миллиардером по ставкам! Накуй вообще футбол смотришь, наверное знаешь все расклады, кто возьмет ЛЧ и ЛЕ. тьфу те в рожу, тьфу тьфу!
    Верим в наших
    JV
    online
      JV, 18.09.2020 15:35
    -1
    Колосу в случае прохода Риеки попался один из лучших вариантов той группы в которой они были - так что шансы есть. И у Десны есть шансы в случае прохода Вольсфсбурга, который не так страшен как его показывают.
    Igor Krasnenko
    online
      Igor Krasnenko, 18.09.2020 15:35
    0
    Dell Dnieper, 18.09.2020 15:27
    Ну вот....оптимально....прибить Риеку по пенальти....и пройти датчан....
    особенно смешно звучит пройти датчан снимите розовые очки
    Алексей Романенко
      Алексей Романенко, 18.09.2020 15:34
    -2
    Igor Krasnenko, 18.09.2020 15:32
    К сожалению Колос не пройдет Копенгаген, так же как и Десна Вольфсбург, как бы не хотелось, но увы такие реалии
    Ты уже поставил свою квартиру, машину и родную маму на то что Колос и Десна не пройдут их??
    Алексей Романенко
      Алексей Романенко, 18.09.2020 15:33
    +1
    Из 5 возможный матчей наших клубов в квалификации ле, все 5 на выезде. Хрень какае-то! Уж сделали бы лучше по принципу сеяный играет дома
    Igor Krasnenko
    online
      Igor Krasnenko, 18.09.2020 15:32
    -2
    К сожалению Колос не пройдет Копенгаген, так же как и Десна Вольфсбург, как бы не хотелось, но увы такие реалии
    Dell Dnieper
      Dell Dnieper, 18.09.2020 15:27
    -1
    Ну вот....оптимально....прибить Риеку по пенальти....и пройти датчан....
    Artem !
      Artem !, 18.09.2020 15:26
    0
    Да у Колоса вообще шикарный жребий!
    janu0320
      janu0320, 18.09.2020 15:20
    0
    dadaali177188, 18.09.2020 13:39
    В принципе от колоса и десны особо никто ничего не ждал, по этому и спрос с них минимальный. Шансы есть всегда, у колоса их немного больше , у десны меньше. Выстрелят - будет супер
    так всегда, от 4-5 места ничего не ждут, но лишь бы не марик попал в еврокубки. сколько воплей было про марик в еврокубках, а сейчас "ну мы ничего и не ждали от колоса и десны".
    janu0320
      janu0320, 18.09.2020 15:17
    +2
    Maks7777, 18.09.2020 14:58
    Надо и нам с жребиемм повезти ,Колосу пяст/Копенгаген,,,,и дома!! если риеку пройдем !играть,,,десне после вольфсбурга ,Аполлон//Лех,, тоже дома!!пора и нам норм жребий
    да не пройдёт Десна немцев, не просто так же продают Филлипова, уже смирились.
    Dell Dnieper
      Dell Dnieper, 18.09.2020 15:16
    0
    Динамо Брест против Лудогорца....супер...
    janu0320
      janu0320, 18.09.2020 15:16
    0
    у Колоса единственный шанс попасть на датчан
    Dell Dnieper
      Dell Dnieper, 18.09.2020 15:14
    0
    А почему не стаканчики с шариками?
    Andre066
    online
      Andre066, 18.09.2020 15:13
    0
    Taykitanin, 18.09.2020 13:22
    Десна не сіяна, хочете взнати нефарт - подивіться кому несіяний Мілан попаде.
    Десна с немцами сеянные
    Dell Dnieper
      Dell Dnieper, 18.09.2020 15:10
    0
    Началось
    Maks7777
      Maks7777, 18.09.2020 14:58
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Надо и нам с жребиемм повезти ,Колосу пяст/Копенгаген,,,,и дома!! если риеку пройдем !играть,,,десне после вольфсбурга ,Аполлон//Лех,, тоже дома!!пора и нам норм жребий
    Taykitanin
      Taykitanin, 18.09.2020 13:22
    +6
    lviv-999, 18.09.2020 13:02
    Десні на жаль не фортануло по повній.Найсильніший суперник напевно попався.А в Колоса шанси непогані. !!!
    Десна не сіяна, хочете взнати нефарт - подивіться кому несіяний Мілан попаде.
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 18.09.2020 08:18
    +5
    А що, у вересні вже 31 день?
    dadaali177188
    online
      dadaali177188, 18.09.2020 13:39
    +4
    В принципе от колоса и десны особо никто ничего не ждал, по этому и спрос с них минимальный. Шансы есть всегда, у колоса их немного больше , у десны меньше. Выстрелят - будет супер
    Dell Dnieper
      Dell Dnieper, 18.09.2020 13:18
    +4
    lviv-999, 18.09.2020 13:02
    Десні на жаль не фортануло по повній.Найсильніший суперник напевно попався.А в Колоса шанси непогані. !!!
    Спортінг, Копенгаген, ПСВ.....де шанси у Колоса?
    El_Maestro
      El_Maestro, 18.09.2020 12:52
    +4
    "УЕФА образует группы для жеребьевки, чтобы избежать встреч между командами без одобренных стадионов"
    Заметили в каком направлении движется современный мир и футбол???!!!
    Вы же знаете, что для того чтобы произвести сейчас Iphone нет необходимости иметь собственные производственные мощности. Сейчас все (не только телефоны) можно делать на аутсорсе только имея свой бренд.
    Отсутствие собственного стадиона это только первый звоночек. Хотя, в той же УПЛ уже сколько команд играет не на своих "родных" стадионах.
    Вангую, что через лет так 10-15 будут ситуации типа "Мбаппе основную часть времении будет играть в Реале, но на особо важные игры будет арендоваться условными Монако или Динамо для решения стратегически важных задач в сезоне".
    Снйчас звучит, как бред, но вы посмотрите насколько изменился футбол за последние 30-50 лет!
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 18.09.2020 09:17
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    А Десне до ЦСКА Софии очень далеко.
    Необходимо жуткое везение в матче с немцами!!
    vladimirpa12
      vladimirpa12, 18.09.2020 14:22
    +3
    В общем-Уефа-дебилы--где там честная жеребьевка--не вижу и близко--13 пар-они их на группы разбивают--козлы-одним словом
    janu0320
      janu0320, 18.09.2020 15:17
    +2
    Maks7777, 18.09.2020 14:58
    Надо и нам с жребиемм повезти ,Колосу пяст/Копенгаген,,,,и дома!! если риеку пройдем !играть,,,десне после вольфсбурга ,Аполлон//Лех,, тоже дома!!пора и нам норм жребий
    да не пройдёт Десна немцев, не просто так же продают Филлипова, уже смирились.
    source02
      source02, 18.09.2020 13:55
    +2
    хоть побегают против норм пацанов и то опыт
    zaza1986
      zaza1986, 18.09.2020 13:15
    +2
    Александр Науменко, 18.09.2020 08:18
    А що, у вересні вже 31 день?
    Цього року да, а наступного 29 буде.
    lviv-999
      lviv-999, 18.09.2020 13:02
    +2
    Десні на жаль не фортануло по повній.Найсильніший суперник напевно попався.А в Колоса шанси непогані. !!!
    Maslyaspor
    online
      Maslyaspor, 18.09.2020 15:44
    +1
    Ну по чєснаку то Десні після Вольфсбурга пофігу з ким грати (якщо пройдуть) А будь який результат Колоса вже величезний + Мінімум вони вже зробили тепер головне що вони відчули що це ЄВРОКУБКИ!)
    Алексей Романенко
      Алексей Романенко, 18.09.2020 15:33
    +1
    Из 5 возможный матчей наших клубов в квалификации ле, все 5 на выезде. Хрень какае-то! Уж сделали бы лучше по принципу сеяный играет дома
    johndow
    online
      johndow, 18.09.2020 14:53
    +1
    lviv-999, 18.09.2020 13:02
    Десні на жаль не фортануло по повній.Найсильніший суперник напевно попався.А в Колоса шанси непогані. !!!
    Да ничего в том Вольфсбург особенного. Вот только Филиппова можно было бы и на недельку позже продать...
    Igor Krasnenko
    online
      Igor Krasnenko, 18.09.2020 15:37
    0
    Алексей Романенко, 18.09.2020 15:34
    Ты уже поставил свою квартиру, машину и родную маму на то что Колос и Десна не пройдут их??
    пиши любое дерьмо что тебе пожелаеться , вот только маму не надо сюда втягивать. Хорошо?
    Arius
      Arius, 18.09.2020 15:36
    0
    Igor Krasnenko, 18.09.2020 15:32
    К сожалению Колос не пройдет Копенгаген, так же как и Десна Вольфсбург, как бы не хотелось, но увы такие реалии
    Какие реалии? О чем ты лепишь? Раз ты такая ванга, должен быть миллиардером по ставкам! Накуй вообще футбол смотришь, наверное знаешь все расклады, кто возьмет ЛЧ и ЛЕ. тьфу те в рожу, тьфу тьфу!
    Верим в наших
    Igor Krasnenko
    online
      Igor Krasnenko, 18.09.2020 15:35
    0
    Dell Dnieper, 18.09.2020 15:27
    Ну вот....оптимально....прибить Риеку по пенальти....и пройти датчан....
    особенно смешно звучит пройти датчан снимите розовые очки
    Artem !
      Artem !, 18.09.2020 15:26
    0
    Да у Колоса вообще шикарный жребий!
    janu0320
      janu0320, 18.09.2020 15:20
    0
    dadaali177188, 18.09.2020 13:39
    В принципе от колоса и десны особо никто ничего не ждал, по этому и спрос с них минимальный. Шансы есть всегда, у колоса их немного больше , у десны меньше. Выстрелят - будет супер
    так всегда, от 4-5 места ничего не ждут, но лишь бы не марик попал в еврокубки. сколько воплей было про марик в еврокубках, а сейчас "ну мы ничего и не ждали от колоса и десны".
    Dell Dnieper
      Dell Dnieper, 18.09.2020 15:16
    0
    Динамо Брест против Лудогорца....супер...