Мотор дав бій Барсі, але програв

Запорізька команда почала Лігу чемпіонів з домашньої поразки

4607
4

Ліга чемпіонів ЄГФ сезону-2020/21 почалася для запорізького «Мотора» з поразки. Але поразки, за яку не може бути соромно. В гості до підопічних Гінтараса Савукінаса приїхав гранд європейського гандболу, іспанська «Барса». Якщо для українського клубу це лише 8-а Ліга чемпіонів в історії, то каталонці 9 разів вигравали турнір!

Проте, господарі почали активно і навіть відкрили рахунок з семиметрового. Однак різниця в класі все ж позначилася, і дуже швидко. «Барса» легко зрівняла рахунок і вийшла вперед. Важко сказати, яким був би рахунок до перерви, якби не білоруський голкіпер нашої команди Іван Мороз. У першому таймі він записав на свій рахунок 14 сейвів, в т.ч. відбив один семиметровий! Для порівняння - його візаві відбив тільки 5 кидків. У підсумку на перерву команди пішли за цілком «пристойного» рахунку - 11:13 на користь гостей.

«Барса» у другому таймі не збавила оберти і незабаром збільшила відрив спершу до «+5», а потім і до «+8». Хаві Фуертес, наставник каталонської команди, почав проводити заміни, і в якийсь момент «Мотору» вдалося довести рахунок до 24:28. На жаль, на більше запорожців не вистачило - «Барса» завершила матч голом з чергового семиметрового (яких в наші ворота набралося аж 5 при 2-х в ворота «Барси»), а точний кидок Малашинскаса встановив остаточний рахунок - 25:30.

У групі В після першого ігрового дня лідирує «Кіль», який обіграв «Загреб» з різницею в 10 м'ячів. Друга - «Барса» (+5), третім йде «Веспрем» (+4). «Мотор» знаходиться в нижній частині турнірної таблиці, але лише через різницю забитих-пропущених. 23 вересня запорожці їдуть в гості до «Ольборгу».