Сергій РЕБРОВ: «Ми знаємо, в чому сильні сторони Динамо»

Український наставник після перемоги над Пакш

4519
0
Twitter

У матчі 4-го туру чемпіонату Угорщини «Ференцварош» вдома переміг «Пакш» з рахунком 5:0. Український півзахисник Ігор Харатін провів на полі весь матч, а Олександр Зубков замінив Нгуена на 68-й хвилині.

Після гри український наставник розповів про матч і підготовку до матчу ЛЧ з Динамо Загреб.

«Швидкий гол нам однозначно допоміг. З першої і до останньої хвилини гравці були максимально сконцентрованими. Цей матч дав нам можливість підготуватися до гри з Динамо Загреб. Я задоволений, що відновилися після травм Ловренчіч і Зубков.

Тепер усі думки про гру з Динамо. Треба вірити в себе і бути максимально підготовленими до цього матчу. Ми знаємо, в чому сильні сторони Динамо, але ми також знаємо свої можливості і будемо грати вдома, що може бути перевагою».

Футбол | 18 квітня 2024, 05:51 3

Андрій двічі відбив пенальті та допоміг Реалу пройти Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів