0

У фіналі Кубка України з гандболу зіграють Мотор і Одеса

Запорожці в півфіналі обіграли ужгородські «Карпати»

ГК Мотор. Гінтарас Савукінас

У півфінальному матчі Кубка України з гандболу запорізький «Мотор» впевнено переміг ужгородські «Карпати».

Уже в першому таймі запоріжці практично забезпечили собі перемогу, пішовши на перерву зі значною перевагою. Кращим снайпером поєдинку став Тарас Миноцький, який закинув 11 м'ячів.

«Мотор» (Запоріжжя) - «Карпати» (Ужгород) - 46:17 (19:6)

«Мотор»: Вьюник, Бородай; Кубатко (6), Мельничук (2), Пуховський (2), Денисов (4), Орбович (2), Турченко (2), Кравченко (4), Козакевич (1), Донцов (3), Горіга (5), Гурковський (2), Бурзак (2), Миноцький (11), Бохан.
Головний тренер: Гінтарас Савукінас.

«Карпати»: Бойко, Брензович; Барутенко (1), Котюк (5), Данилко (1), Літинський (2), Шайбаков, Семідоцький, Беке, Терещенко (1), Шурнюк (1), Бойко (1), Яковець, Полегкий, Соколівський (3), Місяйло (2).
Головний тренер: Віталій Уманець.

Семиметрові: 8/7 - 1/1.
Штрафний час: 2 - 8.

Відзначимо, що команда «Донбас» (Донецький регіон) не прибула на Фінал чотирьох, оскільки тести на коронавірус її гравців дали позитивний результат. Комітетом з організації та проведення змагань ФГУ було прийнято рішення про скасування півфінального матчу «Донбас» - «Одеса». Одеситам присуджена технічна перемога.

Таким чином, у фіналі Кубка, який відбудеться 6 вересня о 14:00, зустрінуться «Мотор» і «Одеса».

(7)

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда