КЛИМОВСЬКИЙ: «Не дали Шахтарю майже нічого створити в першому таймі»

Наставник Олімпіка про перемогу над чемпіоном

636
0
ФК Олимпик Донецк

Головний тренер Олімпіка Ігона Климовський підвів підсумки після контрольного матчу з Шахтарем (2:1):

Як оціните сьогоднішній матч?

Сьогодні команда виглядала набагато краще, ніж в попередніх контрольних поєдинках. Перш за все потрібно відзначити, що ми пропустили усього один м'яч від такої атакуючої команди, як Шахтар. Мені сподобалося, як команда відреагувала на попередні невдачі. Футболісти зібралися, епізодами добре контролювали м'яч, не дали Шахтарю практично нічого створити біля наших воріт в першому таймі. Це дуже радує. Приємно, що наші бесіди з гравцями не проходять даремно. Проте, ще є над чим працювати.

Сьогодні навіть гравці фази атаки активно брали участь в обороні. Ви спочатку планували так грати проти Шахтаря?

У складі Шахтаря грає багато бразильців, які чудово працюють з м'ячем. Тому, щоб обігравати такі команди, кожен футболіст зобов'язаний не просто допомагати в обороні, але віддавати всього себе. Було видно, що після 35-ї хвилини наші гравці втомилися, команда підсіла. Така гра говорить про те, що у нас є колектив і ми здатні допрацьовувати один за одного.

Поразка від молодіжки стала дуже інформативною для нас. Ми зробили певні висновки, перебудувалися в тренувальному процесі, провели ряд бесід із футболістами. В результаті сьогодні ми виглядали абсолютно іншою командою.

Які шанси збірної України в грі з іспанцями?

Буде дуже цікаво. Я сам чекаю цього матчу. Іспанці люблять грати з м'ячем, після втрати відразу вступають в пресинг. Команді Шевченка буде непросто. Але нинішня збірна України може протистояти кому завгодно. Ставлю на нічию в завтрашньому поєдинку.

Нагадаємо, Олімпік в товариському матчі обіграв донецький Шахтар (2:1).