ПЕТКОВИЧ: «Побачили, чому Україна демонструє такі хороші результати»

Наставник збірної Швейцарії – про поразку на «Арені Львів»

17429
0
УАФ. Володимир Петкович

Головний тренер збірної Швейцарії Володимир Петкович прокоментував поразку від України (1:2) в матчі 1 туру Ліги націй.

«Наша команда показала себе добре, успішно проривалася до штрафного майданчика суперника, використовувала фланги. Напевно, нам не вистачило дальніх ударів. Але ми не здавалися і боролися до кінця. Можливо, команда перебуває не в ідеальному стані і нам ще не вистачає ритму.

Сьогодні по грі ми побачили, чому Україна демонструє такі хороші результати останнім часом. Я задоволений грою своєї команди, особливо в першому таймі. Ми домінували на полі, показували хорошу інтенсивність, пресингували в атаці і нападі. Потім, на жаль, пропустили. Ми добре відреагували і зуміли відповісти ще до перерви. Можливо, нам не вистачало точності на завершальній стадії, але гра була інтенсивною», - сказав Петкович.