Матч за участю Динамо увійшов до числа найкращих поєдинків сезону ЛЄ

Не найкращі спогади для фанатів київського клубу

9080
14
ФК Мальме

УЄФА зібрав найкращі матчі поточного сезону Ліги Європи. До добірки потрапив і поєдинок за участю київського «Динамо» проти «Мальме» на виїзді.

Ось як офіційний сайт УЄФА описує подробиці зустрічі:

«Мальме» - «Динамо» Київ - 4:3
28.11.2019, груповий етап, п'ятий тур

Встигати за розвитком подій у цій зустрічі було непросто. «Мальме» відкрив рахунок на другій хвилині, «Динамо» лідирувало до перерви, «Мальме» знову вирвався вперед на кінець години. Українці, залишившись удесятьох, відновили рівність на 77-й хвилині - 3:3. Але нічиїй в цій зустрічі відбутися не судилося: на 96-й хвилині іменитий ветеран «Мальме» Маркус Розенберг відправив четвертий м'яч у ворота гостей. «Мальме» в підсумку виграв групу, а «Динамо» попрощалося з турніром.

Найяскравіший момент: Вирішальний удар з лету Розенберга, який замкнув напівнавісну передачу до штрафного з правого флангу».