Дві гольові від Алієва. Україна - Швейцарія - 9:1. Відео голів

У Києві стартував Кубок Незалежності

12061
3

У Києві 22-23 серпня проходить турнір Кубок Незалежності. Перший склад збірної України вийшов на газон стадіону SKY Arena проти Швейцарії, підсиленої українцями. Цей форс-мажор пояснили, що через карантин не всі зуміли приїхати в Україну.

Матч почався з того, що на першій хвилині найвідоміший з точки зору медійності, але все ж дебютант міні-футбольної збірної України Олександр Алієв примудрився не влучити у ворота з кількох метрів і пробив значно вище.

Але Андрій Хомин вже через хвилину ударом в «9-ку» відкрив рахунок. На 8-й хвилині Роберт Гегедош віддав чудовий по точності пас на Івана Кривошеєнка, який грудьми прийняв і грудьми же перекинув м'яч повз воротаря суперника, 2:0.

На 14-й хвилині Артем Старгородський з подачі Алієва зробив рахунок 3:0 і остаточно переконав глядачів у неминучості перемоги України. Після перерви на кілька хвилин збірна України влаштувала карусель перед воротами в один дотик, яка закінчилася другим голом Івана Кривошеєнка (23 хв).

За дві хвилини вже український воротар Віталій Дєнюжкін записав на свій рахунок гол, коли приєднався до атаки. Далі українці спокійно довели справу до переконливої ​​перемоги. Голи забивали Олександр Романчук (27 хв), Романчук з подачі Алієва (35 хв), Роберт Гегедош (37 хв) і Євген Заєць на 39 хвилині.

Підсумковий рахунок 9:1.