2

Сергій ПОЛІТИЛО: «Динамо - гранд, матч став можливістю перевірити себе»

Гравець «Олімпіка» - про поразку на старті чемпіонату

ФК Олімпік Донецьк. Сергій Політило

Півзахисник «Олімпіка» Сергій Політило прокоментував результат матчу його команди проти «Динамо» (1:4):

«Занадто велику фору дали супернику, пропустивши два швидкі голи. З такою командою, як «Динамо», це недозволена розкіш. Потім нам вдалося забити і було відчуття, що ми можемо переламати хід поєдинку. Гра нам давалася.

Непогано почали другий тайм, але пропустили гол і вже було важко... «Динамо» - гранд нашого чемпіонату, для нас цей матч став можливістю перевірити себе. Нічого страшного не сталося. Команда старалася, ми побачили, наскільки «Олімпік» готовий на даний момент.

Зараз буде перерва. Це можливість краще підготуватися. Повернуться травмовані футболісти. Для нашої команди зараз навіть втрата одного гравця - біда. Проте, ми довго залишалися в грі і за рахунку 1:2, при вдалому збігу обставин, можна було спробувати, перетерпівши, зачепитися за результат», - сказав Політило.

(6)

Екс-воротар Реала: «Мало хто думав, що Лунін виявиться таким гравцем»
Футбол | 02 травня 2024, 16:13 0

Каньїсарес не очікував, що Лунін гратиме на такому рівні

ВІДЕО. Чому ніхто не говорить про це? Фани Челсі смакують суперпас Мудрика
Футбол | 03 травня 2024, 07:44 8

«Пенсіонери» разом із Михайлом обіграли «Тоттенхем» 2:0 у перенесеному матчі АПЛ