|
1735
2

Руді ГАРСІЯ: «Удача повністю відвернулася від нас»

Наставник «Ліона» розчарований розгромом від «Баварії» у півфіналі Ліги чемпіонів (0:3)

ФК Ліон. Руді Гарсія

Головний тренер «Ліона» Руді Гарсія підбив підсумки поразки від мюнхенської «Баварії» (0:3) в матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.

«Ми повинні були забивати першими, але потім в рахунку повів суперник, завдяки індивідуальній майстерності Гнабрі. Почуття несправедливості відкинуло нас назад, але навіть у другому таймі ми намагалися не здаватися.

У другому таймі ми почали діяти ширше, додали в грі. Карл [Токо-Екамбі] міг відіграти один м'яч, але Ноєр не дав цього зробити. Ми не давали «Баварії» розслабитися, і думаю, що вона була щаслива нас обіграти, нехай і вважалася явним фаворитом.

Ми можемо пишатися своїм виступом, але прямо зараз, звичайно, ми розчаровані. Удача повністю відвернулася від нас на старті матчу, коли ми не реалізували два блискучих моменти», — зазначив Гарсія.

(13)

Топ-10 ветеранів у віці 35+, які продовжують кар'єру в Європі
Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися

Джерело: Арсенал та Челсі цікавляться гравцем збірної України
Футбол | 25 квітня 2024, 16:21 7