Гол Кирила Ковальця. Олександрія виграла у дебютанта Першої ліги

18 серпня на стадіоні «Ніка» відбулася товариська зустріч

2388
1
ФК Олександрія

18 серпня о 18:00 на стадіоні «Ніка» відбулася товариська зустріч «Олександрії» з новачком Першої ліги, «ВПК-Агро» (Шевченківка).

Господарі поля здобули перемогу з рахунком 1:0. Єдиний гол забив Кирило Ковалець.

Товариський матч

«Олександрія»  «ВПК-Агро»  1:0

Гол: Кирило Ковалець, 48.

Арбітр: Денис Федан (Олександрія).

«Олександрія»: 1-й тайм: Юрій Паньків (к), Артем Гордієнко, Тимур Стецьков, Дмитро Гречишкін, Максим Задерака, Євген Протасов, потенційний новачок, Василь Грицук, Денис Безбородько, Денис Устименко, Артем Сітало.

2-й тайм: Олег Білик, Павло Пашаєв, Владислав Бабогло, Олександр Мельник, Денис Мірошніченко, Олексій Довгий (к), Євген Банада, Валерій Лучкевич, Богдан Мишенко, Кирилл Ковалець, Дмитро Шастал.

Головний тренер: Володимир Шаран.

«ВПК-Агро»: Андрій Бубенцов, Кирило Сидоренко, Олександр Логінов, Микола Ляшенко, Станіслав Передістий, Олексій Красов, Юрій Яременко (кК), Іван Будняк, Антон Кіча, Богдан Шмигельський, Павло Мілесін.

В другому таймі на заміну виходили: Микита Федотов, Микита Донгаузер, Антон Шарко, Роман Мухтаров, Сергій Заяц, Богдан Жинчин, Іван Тищенко, Владислав Горбаченко, Михайло Васильєв (к), Ярослав Терехов, Святослав Шаповалов.

Головний тренер: Сергій Соловйов.