ВОРОБЕЙ: «Помилка Пятова і Кривцова. Рахунок першого тайму закономірний»

Екс-форвард «гірників» оцінив події першого тайму півфіналу ЛЄ з «Інтером»

2305
0
УЄФА

Сьогодні, 17 серпня, в матчі 1/2 фіналу Ліги Європи зустрічаються «Інтер» і «Шахтар» (1:0 після першого тайму).

Екс-форвард гірників Андрій Воробей прокоментував події першого тайму:

«Результат закономірний. У «Шахтаря» був присутній страх за результат. По-іншому це не назвати.

Рухалися повільно, вальяжно. Лідери боялися брати на себе гру. Таке собі командне затишшя наших футболістів.

Дуже багато помилок у наших футболістів, особливо в передачах. Помилявся Хочолава. Алан Патрік втрачав м'яч. Також Марлос і Мораес.

Пропущений гол? Так, це помилка Пятова. Ще й Кривцова. Так захисник не має права грати. Він розслабився і спостерігав за м'ячем. Пішла подача, і він її пропустив.

Так, Шахтар програв перший тайм. Почали грати тільки з 35-ї хвилини. Момент Мораеса – єдиний напівмомент у першому таймі.

У перерві тренерський штаб повинен сказати, щоб не боялися грати, розкріпачилися та відповідально грали в атаці».