| Оновлено 17 серпня 2020, 14:09
8780
5

Артем ФРАНКОВ: «Який жахливий ляп оборони Манчестер Юнайтед...»

Спеціаліст підбив підсумки поразки «червоних дияволів» від «Севільї» в 1/2 фіналу Ліги Європи

8780
5
Sport.ua. Артем Франков

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився враженнями про перемогу «Севільї» над «Манчестер Юнайтед» (2:1) у півфіналі Ліги Європи.

«Якби Яссін Боно стояв в рамці «Барселони», «Баварія» запросто могла б пролетіти; а якби він грав за «Ман Сіті», «Ліон» вилетів би з гарантією!

А рука-то у БФ була пенальтійна!

Втім, Люк і без того зачинився. Пас Хесуса Наваса — йому ще 50 не виповнилося?! Який жахливий ляп оборони, як можна було залишити Де Йонга без опіки, лише з милими посмішками Ван-Біссакі і Лінделефа...», — написав Франков.