Чернігівський клуб здобув чергову перемогу на тренувальному зборі

4469
5
Transfermarkt. Олексій Гуцуляк

У суботу, 15 серпня, чернігівська «Десна» провела черговий контрольний матч в рамках підготовки до нового сезону.

Команда Олександра Рябоконя помірялася силами з молодіжкою донецького «Шахтаря» і здобула впевнену перемогу з рахунком 4:1.

Варто відзначити, що один з голів на рахунку орендованого у «Шахтаря» хавбека «Десни» Михайла Мудрика. На 63-й хвилині 19-річний гравець вивів «сіверян» вперед.

Цікаво, що Мудрику вдалося відзначитися через дві хвилини після виходу на заміну. Михайло забиває у другому спарингу поспіль.