Свій серед чужих? Мудрик забив Шахтарю U-21 у спарингу

Молодий півзахисник відзначився в другому спарингу за «Десну» поспіль

© ФК Десна. Михайло Мудрик

Новоспечений хавбек чернігівської «Десни» Михайло Мудрик, права на якого належать донецькому «Шахтарю», грає в спарингу проти молодіжної команди «гірників» (4:1, триває другий тайм).

19-річний футболіст зумів відзначитися голом у другому контрольному матчі поспіль. На 63-й хвилині він зробив рахунок 2:1 на користь своєї команди. Цікаво, що Мудрику вдалося відзначитися через дві хвилини після виходу на заміну.

А вчора, 14 серпня, гол Мудрика допоміг «Десні» всуху обіграти донецький «Олімпік» (2:0).

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!