Ігор СУРКІС: «Медведчук живе по закону»

Президент «Динамо» – про відомого політика

Ігор СУРКІС: «Медведчук живе по закону»
© ФК Динамо Київ. Ігор Суркіс

Ігор Суркіс розповів про частку одного з лідерів партії «Опозиційна платформа - За життя» Віктора Медведчука в медіахолдингу «1+1». Варто відзначити, що депутатом від цієї партії є брат президента «Динамо» - Григорій Суркіс.

«Мене ніколи не цікавила політика. Якби кожен - припустимо, Медведчук - з головним господарем медіахолдингу «1+1» розпочав би переговори, то він би починав торгуватися. А так ми ні про що не торгувалися ніколи.

Припустимо, якби я пішов народним депутатом сьогодні, я б мав теж щось задекларувати. Я вивернув би навиворіт щось своє і всі б теж щось дізналися. Ось, припустимо, я ношу один годинник на протязі трьох років, а заповнив би декларацію - дізналися б, що у мене, виявляється, є 20-30 пар годинників, наприклад. А яким чином? Я спілкуюся із заможними людьми, наприклад, сам купував, мені дарують подарунки на дні народження.

Та якби Медведчук не задекларував «1+1», завтра прийшли б ті ж журналісти і сказали: ха-ха, так у тебе ж є там якась частка в каналі, ти обдурив. Він правильно зробив - задекларував все, що у нього є. Він живе по закону», - сказав Суркіс.

Читайте також: Ігор СУРКІС: «Родрігеш? Так футболіст Динамо поводитися не повинен»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Новое Время

(25 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 15.08.2020 21:33
    0
    Одним словом: жопоблок.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 15.08.2020 15:05
    +3
    Надеюсь, следующий Майдан Метверчук не переживет. Слишком много украинцев проливали свою кровь в войне с его кумом.
    VolShebnik
      VolShebnik, 15.08.2020 14:50
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Еще скажи,что Порося по закону живет
    VolShebnik
      VolShebnik, 15.08.2020 14:46
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    «Медведчук живет по закону»- в отличие от самого Игорька
    garik_trinity
      garik_trinity, 15.08.2020 14:41
    +3
    По закону какой страны?😏
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 15.08.2020 13:57
    -1
    volf2020, 15.08.2020 12:41
    Медведчук ненавидить все українське і саму Україну!!!Він нам чужий.А закон в нього такий що скаже путлер мордорський так само як і гріша суркіс.Вони плесінь і зараза на тілі України!!!!!
    ну..большинство болельщиков готовы его терпеть и всё ему прощать только потому, что он президент дк)) вот что страшно)
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 15.08.2020 13:56
    +2
    а что плохого суркис может сказать против мертвечука...это ближайший партнёр их семьи) плохо другое..что болельщики дк..и не только.. не понимают тот вред, который он наносит и наносил Украине...её экономике. политике, культуре..и готовы его защищать))
    vasyan86
      vasyan86, 15.08.2020 13:51
    +1
    По закону каменных джунглей
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 15.08.2020 13:42
    -7
    Коментар згорнуто. Показати
    Pro100ecspert, 15.08.2020 13:32
    Нввіть тваринні закони вищі за медведчуківські
    Твои?
    Pro100ecspert
    online
      Pro100ecspert, 15.08.2020 13:32
    +2
    Yura Юрий, 15.08.2020 11:03
    по закону Джунглей....
    Нввіть тваринні закони вищі за медведчуківські
    starik63
      starik63, 15.08.2020 13:21
    +1
    Как говорила моя покойная мать.Медведчук-тонкогубое ху-ло.
    starik63
      starik63, 15.08.2020 13:12
    -1
    Якобы казалась моя покiйна мати.Медвелчук-тонкогубий ху-ло!
    volf2020
    online
      volf2020, 15.08.2020 12:41
    +9
    Медведчук ненавидить все українське і саму Україну!!!Він нам чужий.А закон в нього такий що скаже путлер мордорський так само як і гріша суркіс.Вони плесінь і зараза на тілі України!!!!!
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 15.08.2020 12:27
    +9
    Олег Тимофеюк, 15.08.2020 12:18
    И после этого фанаты днонамы ещё ротик свой смеют открывать на Ахметова. Ну что за тупые рогули
    “фанаты Динамо” вовсе не означает “фанаты Суркиса”
    Олег Мандрівник
      Олег Мандрівник, 15.08.2020 12:18
    +8
    по закону Суркиса-Медведчука
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 15.08.2020 12:18
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    И после этого фанаты днонамы ещё ротик свой смеют открывать на Ахметова. Ну что за тупые рогули
    zakharka
    online
      zakharka, 15.08.2020 12:16
    +4
    Когда владелец клуба долбо ..ёб.....
    Кто бы сомневался , что чеснейшие люди - хто те у кого бабла немеояно
    Игорь Петров
    online
      Игорь Петров, 15.08.2020 11:53
    +8
    Страна давно уже живёт по-понятиям, если бы жила по-закону, многие медийные лица и не только, грели своими задницами нары.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 15.08.2020 11:45
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    да вы все чистые и пушистые, мы знаем.
    Dynamo_Cyprus
      Dynamo_Cyprus, 15.08.2020 11:29
    +13
    Скажи мне кто твой кум, и я скажу тебе кто ты)
    Alexsandr B
      Alexsandr B, 15.08.2020 10:57
    +22
    В этой стране все "по закону"...так и живем
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 15.08.2020 11:03
    +21
    Не по-закону, а по-вказівці Пуйла. Медведчук це надрідчайша скотина.
    Dynamo Kyiv Badges
      Dynamo Kyiv Badges, 15.08.2020 11:24
    +16
    Как голосуем так и живем.Лучшая гуманитарная помощь для Украины - это мозги.
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 15.08.2020 11:04
    +16
    Alexsandr B, 15.08.2020 10:57
    В этой стране все "по закону"...так и живем
    ага , в нашей стране максимум закон Ньютона работает, и то не всегда
    Dynamo_Cyprus
      Dynamo_Cyprus, 15.08.2020 11:29
    +13
    Скажи мне кто твой кум, и я скажу тебе кто ты)
    nabooo
      nabooo, 15.08.2020 11:26
    +10
    Медведчук в законе - очень удачное определение от его коллеги по цеху. Буду использовать теперь этот термин
    volf2020
    online
      volf2020, 15.08.2020 12:41
    +9
    Медведчук ненавидить все українське і саму Україну!!!Він нам чужий.А закон в нього такий що скаже путлер мордорський так само як і гріша суркіс.Вони плесінь і зараза на тілі України!!!!!
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 15.08.2020 12:27
    +9
    Олег Тимофеюк, 15.08.2020 12:18
    И после этого фанаты днонамы ещё ротик свой смеют открывать на Ахметова. Ну что за тупые рогули
    “фанаты Динамо” вовсе не означает “фанаты Суркиса”
    Поручик Ржевский
      Поручик Ржевский, 15.08.2020 11:11
    +9
    Скажи мне, кто твой друг, и я скажу, кто ты...
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 15.08.2020 11:03
    +9
    по закону Джунглей....
    Олег Мандрівник
      Олег Мандрівник, 15.08.2020 12:18
    +8
    по закону Суркиса-Медведчука
    Игорь Петров
    online
      Игорь Петров, 15.08.2020 11:53
    +8
    Страна давно уже живёт по-понятиям, если бы жила по-закону, многие медийные лица и не только, грели своими задницами нары.
    REALIST
    online
      REALIST, 15.08.2020 11:21
    +7
    так и Пуйло вроде как по закону все делает: и земли чужие отбирает и наших ребят его стадо убивает... (и еще, Петя, задикларировавший Рошен, - для Сурка вор, а кум пуйла - нет...)
    PFCLviv
      PFCLviv, 15.08.2020 11:09
    +7
    Законнікі, йопт ...
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 15.08.2020 11:04
    +6
    налетай, торопись, на ветке пись пись.
    А если серьезно это и есть новый владелец Динамо.
    Кстати недавно ещё 2 региональных канала купил. Одесса Лайф, Киев Лайф.
    DidOk
    online
      DidOk, 15.08.2020 11:26
    +5
    Так, мертвечук живе по законам раїССі...
    zakharka
    online
      zakharka, 15.08.2020 12:16
    +4
    Когда владелец клуба долбо ..ёб.....
    Кто бы сомневался , что чеснейшие люди - хто те у кого бабла немеояно
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 15.08.2020 11:45
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    да вы все чистые и пушистые, мы знаем.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 15.08.2020 15:05
    +3
    Надеюсь, следующий Майдан Метверчук не переживет. Слишком много украинцев проливали свою кровь в войне с его кумом.
    garik_trinity
      garik_trinity, 15.08.2020 14:41
    +3
    По закону какой страны?😏