Рекорд Баварії. Вперше в матчі плей-оф ЛЧ одна команда забила 8 м'ячів

Мюнхенська команда нокаутувала «Барселону» в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Рекорд Баварії. Вперше в матчі плей-оф ЛЧ одна команда забила 8 м'ячів
© УЄФА

Іспанська «Барселона» зазнала розгромної поразки від «Баварії» (2:8) в чвертьфіналі Ліги чемпіонів.

Мюнхенський клуб першим за всю історію турніру забив 8 голів в одному матчі плей-оф ЛЧ.

Відповідно, «Барселона» стала першою командою, яка пропустила 8 голів за матч плей-оф ЛЧ.

За «Баварію» дублем відзначилися Мюллер і Коутіньо, по голу до свого активу записали Перішич, Гнабрі, Кімміх, Левандовськи.

По 7 голів забивали «Баварія» (тричі), «Манчестер Юнайтед», «Барселона» і «Ліон».

Крім того, діючі воротарі збірної Німеччини, тер Штеген і Нойер пропустили 10 голів сумарно в одному матчі.

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Opta

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 15.08.2020 12:25
    0
    kvv1404, 15.08.2020 09:27
    А тобі аж прикро стало?Випав один факт приниження Шахтаря з вашого темника?Ви ж дурнуваті, поразки Шахти рахуєте з великим рахунком,а не очки в загальнй залік УЕФА чи рейтинг клубу. До того ж ви навіть читати толком не навчились,бо написано "жодна з команд не забивала 8 м*ячів в одному матчі плей-оф"
    1/8 это что? 0:7 это сколько?
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 15.08.2020 11:01
    0
    axylinam, 15.08.2020 09:43
    Барселона подпортила себе статистику таким позором-на ближайшие сто лет
    позор не в цифрах, это всего лишь цифры, а в бездарной игре...столько брака в передачах, единоборствах, я никогда у них не видел... как будто дублеры играли 18летние
    Женя Матийчук
    online
      Женя Матийчук, 15.08.2020 10:51
    +1
    Олександр Фурманов, 15.08.2020 09:04
    Почему 8?А первый гол в ворота "Баварии" разве не считается? Гол очень красивый был. Пусть в свои ворота,но очень красивый. Так счёт матча 8:2, счёт по забитым 9:1. Успокоили испанцев в этом году. Ещё "Севилью" приземлить в полуфинале и совсем хорошо будет.
    Не чіпайте Севілью!
    залиште іі кротам, хай Жека помститься за минулий фінал.
    axylinam
    online
      axylinam, 15.08.2020 09:43
    0
    Барселона подпортила себе статистику таким позором-на ближайшие сто лет
    kvv1404
    online
      kvv1404, 15.08.2020 09:27
    +5
    Bolshoi, 15.08.2020 07:20
    А до этого рекордом было семь мячей?
    А как на счёт рекорда по разнице мячей?
    А тобі аж прикро стало?Випав один факт приниження Шахтаря з вашого темника?Ви ж дурнуваті, поразки Шахти рахуєте з великим рахунком,а не очки в загальнй залік УЕФА чи рейтинг клубу. До того ж ви навіть читати толком не навчились,бо написано "жодна з команд не забивала 8 м*ячів в одному матчі плей-оф"
    Олександр Фурманов
      Олександр Фурманов, 15.08.2020 09:04
    0
    Почему 8?А первый гол в ворота "Баварии" разве не считается? Гол очень красивый был. Пусть в свои ворота,но очень красивый. Так счёт матча 8:2, счёт по забитым 9:1. Успокоили испанцев в этом году. Ещё "Севилью" приземлить в полуфинале и совсем хорошо будет.
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 15.08.2020 07:20
    -4
    А до этого рекордом было семь мячей?
    А как на счёт рекорда по разнице мячей?
    kvv1404
    online
      kvv1404, 15.08.2020 09:27
    +5
    Bolshoi, 15.08.2020 07:20
    А до этого рекордом было семь мячей?
    А как на счёт рекорда по разнице мячей?
    А тобі аж прикро стало?Випав один факт приниження Шахтаря з вашого темника?Ви ж дурнуваті, поразки Шахти рахуєте з великим рахунком,а не очки в загальнй залік УЕФА чи рейтинг клубу. До того ж ви навіть читати толком не навчились,бо написано "жодна з команд не забивала 8 м*ячів в одному матчі плей-оф"
    Женя Матийчук
    online
      Женя Матийчук, 15.08.2020 10:51
    +1
    Олександр Фурманов, 15.08.2020 09:04
    Почему 8?А первый гол в ворота "Баварии" разве не считается? Гол очень красивый был. Пусть в свои ворота,но очень красивый. Так счёт матча 8:2, счёт по забитым 9:1. Успокоили испанцев в этом году. Ещё "Севилью" приземлить в полуфинале и совсем хорошо будет.
    Не чіпайте Севілью!
    залиште іі кротам, хай Жека помститься за минулий фінал.
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 15.08.2020 12:25
    0
    kvv1404, 15.08.2020 09:27
    А тобі аж прикро стало?Випав один факт приниження Шахтаря з вашого темника?Ви ж дурнуваті, поразки Шахти рахуєте з великим рахунком,а не очки в загальнй залік УЕФА чи рейтинг клубу. До того ж ви навіть читати толком не навчились,бо написано "жодна з команд не забивала 8 м*ячів в одному матчі плей-оф"
    1/8 это что? 0:7 это сколько?
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 15.08.2020 11:01
    0
    axylinam, 15.08.2020 09:43
    Барселона подпортила себе статистику таким позором-на ближайшие сто лет
    позор не в цифрах, это всего лишь цифры, а в бездарной игре...столько брака в передачах, единоборствах, я никогда у них не видел... как будто дублеры играли 18летние
    axylinam
    online
      axylinam, 15.08.2020 09:43
    0
    Барселона подпортила себе статистику таким позором-на ближайшие сто лет
    Олександр Фурманов
      Олександр Фурманов, 15.08.2020 09:04
    0
    Почему 8?А первый гол в ворота "Баварии" разве не считается? Гол очень красивый был. Пусть в свои ворота,но очень красивый. Так счёт матча 8:2, счёт по забитым 9:1. Успокоили испанцев в этом году. Ещё "Севилью" приземлить в полуфинале и совсем хорошо будет.