Ронні О'Салліван зробив камбек в грі проти Селбі та вийшов у фінал ЧС

У фіналі знаменитому ветерану буде протистояти Кайрен Вілсон

Ронні О'Салліван зробив камбек в грі проти Селбі та вийшов у фінал ЧС
© Twitter. Ронні О'Салліван і Марк Селбі

Англійський снукерист Ронні О'Салліван зробив камбек в грі проти Марка Селбі і вийшов у фінал ЧС-2020.

У півфіналі, програючи з рахунком 14:16, Ронні взяв три фрейми підряд і здобув перемогу (17:16). Він впевнено йде до свого шостого титулу.

У вирішальному поєдинку знаменитому ветерану буде протистояти Кайрен Вілсон, який теж у вирішальному фреймі здолав Ентоні Макгілла (17:16).

Чемпіонат світу зі снукеру 2020

1/2 фіналу, Шеффілд (Англія)

Кайрен Вілсон (Англія) – Ентоні Макгілл (Шотландія) – 17:16

Ронні О'Салліван (Англія) – Марк Селбі (Англія) – 17:16

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 15.08.2020 11:18
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Sashamar, 15.08.2020 11:06
    Мабуть, все ж таки їснує снукерний бог. Бо зробити обидва півфінали з максимальною кількістю фреймів випадково неможливо. Це абсолютний рекорд, який не можна перевершити, тільки повторити. А які кінцівкі вирішального фрейма що в першому півфіналі, що в другому! А який вступний удар Ронні у 31 та 32 фреймах!
    Ну й особисте. Я вболівальник О'Саллівана і не люблю Селбі.
    Финал должен быть феноменальным! Бум смотреть полюбэ Это круче чем МС - Лион.
    Sashamar
    online
      Sashamar, 15.08.2020 11:06
    +1
    Мабуть, все ж таки їснує снукерний бог. Бо зробити обидва півфінали з максимальною кількістю фреймів випадково неможливо. Це абсолютний рекорд, який не можна перевершити, тільки повторити. А які кінцівкі вирішального фрейма що в першому півфіналі, що в другому! А який вступний удар Ронні у 31 та 32 фреймах!
    Ну й особисте. Я вболівальник О'Саллівана і не люблю Селбі.
    Vadim Tarasenko
      Vadim Tarasenko, 15.08.2020 10:15
    0
    Велике !!!
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 15.08.2020 09:30
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Да там все Великие, если играют до 17:16...
    vitaha33
      vitaha33, 15.08.2020 09:27
    +4
    Це був фінал по своїй суті, грі та інтризі. Роні неперевершений, хоча Селбі заслужив не менше аплодесментів. Саліван повинен стати 6-кратним
    vitaha33
    online
      vitaha33, 15.08.2020 09:27
    +4
    Це був фінал по своїй суті, грі та інтризі. Роні неперевершений, хоча Селбі заслужив не менше аплодесментів. Саліван повинен стати 6-кратним
    Sashamar
    online
      Sashamar, 15.08.2020 11:06
    +1
    Мабуть, все ж таки їснує снукерний бог. Бо зробити обидва півфінали з максимальною кількістю фреймів випадково неможливо. Це абсолютний рекорд, який не можна перевершити, тільки повторити. А які кінцівкі вирішального фрейма що в першому півфіналі, що в другому! А який вступний удар Ронні у 31 та 32 фреймах!
    Ну й особисте. Я вболівальник О'Саллівана і не люблю Селбі.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 15.08.2020 11:18
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Sashamar, 15.08.2020 11:06
    Мабуть, все ж таки їснує снукерний бог. Бо зробити обидва півфінали з максимальною кількістю фреймів випадково неможливо. Це абсолютний рекорд, який не можна перевершити, тільки повторити. А які кінцівкі вирішального фрейма що в першому півфіналі, що в другому! А який вступний удар Ронні у 31 та 32 фреймах!
    Ну й особисте. Я вболівальник О'Саллівана і не люблю Селбі.
    Финал должен быть феноменальным! Бум смотреть полюбэ Это круче чем МС - Лион.
    Vadim Tarasenko
      Vadim Tarasenko, 15.08.2020 10:15
    0
    Велике !!!
    Виктор Иванов