Потрапив до в'язниці. Форвард БАТЕ отримав 7 діб адміністративного арешту

Антон Сарока був затриманий білоруської поліцією під час протестів

Потрапив до в'язниці. Форвард БАТЕ отримав 7 діб адміністративного арешту
© Instagram. Антон Сарока

Форвард білоруського БАТЕ Антон Сарока, затриманий під час протестів, отримав сім діб адміністративного арешту.

Понад 500 осіб отримали покарання за участь в мітингах, деяким з них присудили по 25 діб адміністративного арешту.

11 серпня форвард БАТЕ і збірної Білорусі Антон Сарока був затриманий білоруської поліцією під час акцій протесту, які зараз проходять по всій країні. Футболіст протягом доби не виходив на зв'язок.

У нинішньому сезоні на рахунку Сароки 2 голи в 5 матчах чемпіонату Білорусі у складі БАТЕ. З 2017 року 28-річний форвард виступає за збірну Білорусі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.tut.by

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 14.08.2020 05:07
    +3
    Хрена тут ватных пиродов из пидорахи и резервации тусит...
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 14.08.2020 01:01
    +6
    ЖЫВЕ Беларусь!
    Analiteg0
      Analiteg0, 13.08.2020 23:30
    -8
    Будет теперь играть за сборную своего двора...
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 13.08.2020 22:56
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    adidas77, 13.08.2020 22:08
    Ты находишь это смешным?
    Господи, сколько же среди нас сволочей....
    Ну если ты не можешь отличить смайл смеха и сумасшествия, мне тебя жаль, хотя да, мне нужно было просто написать, а не смайл ставить. Нет, я против такой политики усатого таракана, даже донаты две ночи подряд кидал, но что-то мне подсказывает, что скоро всё стихнет, к сожалению.
    ternow
    online
      ternow, 13.08.2020 22:36
    -13
    BaZia, 13.08.2020 22:28
    Сароке респект за гражданскую позицию. ЖЫВЕ Беларусь!
    Пока еще жыве, но при такой ситуации может скоро сдохнуть...
    BaZia
    online
      BaZia, 13.08.2020 22:28
    +24
    Сароке респект за гражданскую позицию. ЖЫВЕ Беларусь!
    adidas77
    online
      adidas77, 13.08.2020 22:08
    +23
    Олег Тимофеюк, 13.08.2020 21:52
    Ты находишь это смешным?
    Господи, сколько же среди нас сволочей....
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 13.08.2020 21:52
    -20
    Коментар згорнуто. Показати
    BaZia
    online
      BaZia, 13.08.2020 22:28
    +24
    Сароке респект за гражданскую позицию. ЖЫВЕ Беларусь!
    adidas77
    online
      adidas77, 13.08.2020 22:08
    +23
    Олег Тимофеюк, 13.08.2020 21:52
    Ты находишь это смешным?
    Господи, сколько же среди нас сволочей....
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 14.08.2020 01:01
    +6
    ЖЫВЕ Беларусь!
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 14.08.2020 05:07
    +3
    Хрена тут ватных пиродов из пидорахи и резервации тусит...
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 13.08.2020 22:56
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    adidas77, 13.08.2020 22:08
    Ты находишь это смешным?
    Господи, сколько же среди нас сволочей....
    Ну если ты не можешь отличить смайл смеха и сумасшествия, мне тебя жаль, хотя да, мне нужно было просто написать, а не смайл ставить. Нет, я против такой политики усатого таракана, даже донаты две ночи подряд кидал, но что-то мне подсказывает, что скоро всё стихнет, к сожалению.