Форс-мажорні обставини. Кумедна причина перенесення матчів в Білорусі

Чемпіонат Білорусі поставлений на паузу через зрозумілі усім причини

Форс-мажорні обставини. Кумедна причина перенесення матчів в Білорусі
© Наша Ніва

Білоруська федерація футболу проінформувала, що найближчі матчі чемпіонату Білорусі перенесені.

Офіційною причиною названо якісь форс-мажорні обставини.

Прийнято рішення перенести матчі «Динамо» Мінськ – «Смолевичі» (14 серпня) і «Мінськ» – «Німан» (17 серпня), а також ігри Кубка країни: «Нафтан» – «Городея» і «Гомель» – «Шахтар» Солігорськ (15 серпня).

Крім того, відкладені всі матчі Першої та Другої ліги. Нові дати проведення не називаються.

Нагадаємо, в Білорусі вирують політичні протести проти тривалого правління президента країни Александра Лукашенка.

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — АБФФ

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 14.08.2020 15:53
    +1
    кумедна причина, кажете?
    людей п**дять кийками, стріляють у них, саджають - куди вже кумедніше
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 13.08.2020 22:30
    +3
    Виктор Иванов, 13.08.2020 21:46
    Ну понятно. Ведь все ультрасы заняты беготнёй по улицам.
    Млять,Иванов-ти сьогодні нарешті вляжешся!!!))) Куди незайдеш,довкола Иванов....доречі,як ти ставишся до міцних напоїв?В мене таке відчуття,що ти не вживаєш...
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 13.08.2020 22:19
    +6
    Боятся речевок фанатов на матчах Лука - @уйло
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 13.08.2020 21:54
    +9
    Александр Федько, 13.08.2020 21:49
    А я так смотрю здесь любителей диктаторов и ментовского беспредела не мало на этом сайте
    Ну, в семье не без урода. То просто Витька Ифановв, красножопый, он в 2014 в Запорожье сам был на антимайдане и яйцом в голову получил от местных майдановцев, теперь до сих пор отходит от травмы психологической.
    Александр Федько
      Александр Федько, 13.08.2020 21:49
    +9
    А я так смотрю здесь любителей диктаторов и ментовского беспредела не мало на этом сайте
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 13.08.2020 21:46
    -17
    Коментар згорнуто. Показати
    Ну понятно. Ведь все ультрасы заняты беготнёй по улицам.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 13.08.2020 21:43
    +10
    Убрать в Ростов одного усатого упыря и никакого форс-мажора не будет.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 13.08.2020 21:43
    +10
    Убрать в Ростов одного усатого упыря и никакого форс-мажора не будет.
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 13.08.2020 21:54
    +9
    Александр Федько, 13.08.2020 21:49
    А я так смотрю здесь любителей диктаторов и ментовского беспредела не мало на этом сайте
    Ну, в семье не без урода. То просто Витька Ифановв, красножопый, он в 2014 в Запорожье сам был на антимайдане и яйцом в голову получил от местных майдановцев, теперь до сих пор отходит от травмы психологической.
    Александр Федько
      Александр Федько, 13.08.2020 21:49
    +9
    А я так смотрю здесь любителей диктаторов и ментовского беспредела не мало на этом сайте
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 13.08.2020 22:19
    +6
    Боятся речевок фанатов на матчах Лука - @уйло
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 13.08.2020 22:30
    +3
    Виктор Иванов, 13.08.2020 21:46
    Ну понятно. Ведь все ультрасы заняты беготнёй по улицам.
    Млять,Иванов-ти сьогодні нарешті вляжешся!!!))) Куди незайдеш,довкола Иванов....доречі,як ти ставишся до міцних напоїв?В мене таке відчуття,що ти не вживаєш...
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 14.08.2020 15:53
    +1
    кумедна причина, кажете?
    людей п**дять кийками, стріляють у них, саджають - куди вже кумедніше