Не Наполі єдиним. Інтер також зацікавився Миколенком

Поки що Віталій не є головною трансферною ціллю міланського клубу

Не Наполі єдиним. Інтер також зацікавився Миколенком
© УАФ. Віталій Миколенко

Захисник «Динамо» Віталій Миколенко потрапив до списку інтересів «Інтера».
 
Повідомляється, що 21-річний футболіст є другорядною ціллю міланського клубу, який все ще сподівається підсилитися лівим захисником «Челсі» Емерсоном Палмері, який в минулому сезоні зіграв 15 матчів в АПЛ.
 
Раніше повідомлялося, що інтерес до Миколенка проявляли «Наполі» і «Евертон». Але існує одна проблема - «Динамо» хоче виручити за свого футболіста 35 мільйонів євро.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Сайт Джанлуки Ді Марціо

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    RomaJunior
      RomaJunior, 14.08.2020 17:56
    0
    Олег Тимофеюк, 13.08.2020 21:11
    Не проще ли написать, что Мыколку хочет весь футбольный мир? А если серьёзно... продавать нужно парня, сейчас без иронии, если нет он тупо завянет в этом болоте днонамовском, каким бы талантливым он не был.
    Олежка, ты когда вылазил из вагины своей мамки, то случайно об кафель тыквой своей не ударилось?
    Алекс Сандер
      Алекс Сандер, 13.08.2020 22:41
    0
    35 лямов? Я не знаю, это смешно или не смешно, поправьте)))
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 13.08.2020 21:11
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Не проще ли написать, что Мыколку хочет весь футбольный мир? А если серьёзно... продавать нужно парня, сейчас без иронии, если нет он тупо завянет в этом болоте днонамовском, каким бы талантливым он не был.
    Maks23
      Maks23, 13.08.2020 20:46
    +2
    Такое впечатление как будто всё динамо хотят раскупить....
    Andriy Bilozir
      Andriy Bilozir, 13.08.2020 20:28
    +2
    35млн ніхто не дасть, найкращий варіант 15 млн (+Фаузі Гулам) в Наполі.
    Vbolivalnyk-Peter
      Vbolivalnyk-Peter, 13.08.2020 20:15
    -2
    Evgene Boykinyuk, 13.08.2020 20:03
    не проще ли написать вся Серия А хочет мико?
    Так не можна - він же ж не з Шахтаря - тільки там гравці, без яких наразі просто дивом якось ТОП клуби обходяться.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 13.08.2020 20:03
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    не проще ли написать вся Серия А хочет мико?
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 13.08.2020 20:03
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    не проще ли написать вся Серия А хочет мико?
    Maks23
      Maks23, 13.08.2020 20:46
    +2
    Такое впечатление как будто всё динамо хотят раскупить....
    Andriy Bilozir
    online
      Andriy Bilozir, 13.08.2020 20:28
    +2
    35млн ніхто не дасть, найкращий варіант 15 млн (+Фаузі Гулам) в Наполі.
    RomaJunior
      RomaJunior, 14.08.2020 17:56
    0
    Олег Тимофеюк, 13.08.2020 21:11
    Не проще ли написать, что Мыколку хочет весь футбольный мир? А если серьёзно... продавать нужно парня, сейчас без иронии, если нет он тупо завянет в этом болоте днонамовском, каким бы талантливым он не был.
    Олежка, ты когда вылазил из вагины своей мамки, то случайно об кафель тыквой своей не ударилось?
    Алекс Сандер
      Алекс Сандер, 13.08.2020 22:41
    0
    35 лямов? Я не знаю, это смешно или не смешно, поправьте)))