Минай, Рух і Інгулець пробилися до УПЛ. Підсумки 30-го туру Першої ліги

«Агробізнес» і «Волинь» залишилися поза призовою трійкою

Минай, Рух і Інгулець пробилися до УПЛ. Підсумки 30-го туру Першої ліги
© ФК Минай

13 серпня в Першій лізі пройшов заключний 30-й тур. За його підсумками стало відомо, що «Минай», «Рух» і «Інгулець» виходять до УПЛ.

П'ять команд претендували на 3 путівки в Прем'єр-лігу. «Агробізнес» і «Волинь» залишилися поза призовою трійкою.

«Минай» обіграв «Волинь» (1:0) і став переможцем турніру. «Рух» впевнено переміг «Авангард» (4:0) і теж вийшов в УПЛ. У Львова знову будуть дві команди в елітному дивізіоні.

Пропустивши швидкий гол, «Інгулець» насилу зіграв в потрібну для себе нічию з «Балканами» (1:1).

Маючи порівну очок (по 60), «Інгулець» отримує перевагу над «Агробізнесом» за особистими зустрічами (2:0, 1:2).

Перша ліга. 30-й тур

Минай  Волинь (Луцьк) – 1:0

Гол: Ткачук, 30.

Рух (Львів) – Авангард (Краматорськ) – 4:0

Голи: Кухаревич, 1, Климчук, 32, Кондраков, 78, Брікнер, 86.

Балкани (Зоря) – Інгулець (Петрове) – 1:1 

Голи: Златов, 6 – Січінава, 53.

Агробізнес (Волочиськ) – Оболонь-Бровар (Київ) – 2:0 

Голы: Петров, 8, Семенюк, 86.

Горняк-Спорт (Горішні Плавні) – Прикарпаття (Івано-Франківськ) – 2:4

Голи: Суханов, 74 (пен.), 78 (пен.) – Француз, 3, Барчук, 54, 55, Дитко, 66 (пен.)

Металург (Запоріжжя) – Чорноморець (Одеса) – 1:4

Голи: Чорній, 73 – Яловенко, 47, 77, Хамелюк, 51, Михайличенко, 90.

Металіст 1925 (Харків) – Кремінь (Кременчук) – 4:2

Голи: Фрейтас, 26, Шершень, 29, Ямполь, 38, Цвіренко, 58 – Лобода, 8, Кривенко, 86.

Підсумкове становище лідерів

  • Минай – 62 очка
  • Рух Львів – 61 очко
  • Інгулець – 60 очок
  • Агробізнес – 60 очок
  • Волинь – 57 очок

Примітка. Один матч з попередніх турів не відбувся: «Рух» – «Металург». Запорізькому клубу зарахують поразку за неявку, а «Рух» автоматом отримає +3 очки. У львівської команди зараз де-юре 58 очок, але стане 61 пункт.

Пари плей-оф за путівку до Першої ліги

  • Черкащина (Черкаси) – Верес (Рівне)
  • Металург (Запоріжжя) – Альянс (Липова Долина)

Sport.ua провів текстову онлайн-трансляцію заключного туру.

Турнірна таблиця Першої ліги (з врахуванням технічної перемоги «Руху»)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(45 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    igorts
      igorts, 14.08.2020 14:08
    0
    Хотелось-бы видеть в Вышке Харьков, Одессу и Николаев. Будем ждать!!!
    Slavanacii
      Slavanacii, 14.08.2020 12:08
    +1
    Omen, 13.08.2020 19:29
    Две команды с западной, отлично!!! Будем драть с наслаждением! ) И наш Ингулец, что не может не радовать вдвойне конечно!
    Зайшов би ти в СБУ гєрой хєров...поясниш їм хто там "наш" а хто "западный".
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 14.08.2020 11:28
    +3
    Morales, 14.08.2020 10:52
    З чого ьи взяв, що хтось істерить?
    Мешканці столиці завжди ставлять себе вище за інших, тому приємно буде спостерігати, як селяни принижуют в футболі 'клуб з великою ісьорією".
    От і все.
    А виправдовуючи киян, хочу сказати, що, чтм менше людина живе в Київі, тим більше він зневажає інших.
    Типу людину з села вивезти можна, а от забрати село з людини - то вже проблематично?
    Morales
      Morales, 14.08.2020 10:52
    -2
    Vbolivalnyk-Peter, 14.08.2020 10:23
    Не розумію тут істкрик "городских" вболівальників. Яка різниця чи команда з села, як ви там висловлюєтеся, чи з міста. Ми вже бачили команди з великих міст - і те де вони зараз (Дніпро, Карпати, Чорноморець, Кривбас, Металіст, Верес, Нива (Тернопіль, Вінниця), Полісся... - можна ще багато перераховувати. Якщо є в "селі" люди які вболівають та живуть футболом, які нічого не просять у держави вцілому та місцевої влади зокрема і не скиглять, що у них немає бабла... Так чим ці команди гірші за "городские"? Вболівальників немає, якихось традицій? Так якщо будуть нормально грати і болівальники з'являться, і традиції. Зоря також спочатку були як перекотиполе без власного стадіану, бази і з маленькою кількістю вболівальнків, олнак зараз ми говоримо про них як про добротну команду.
    З чого ьи взяв, що хтось істерить?
    Мешканці столиці завжди ставлять себе вище за інших, тому приємно буде спостерігати, як селяни принижуют в футболі 'клуб з великою ісьорією".
    От і все.
    А виправдовуючи киян, хочу сказати, що, чтм менше людина живе в Київі, тим більше він зневажає інших.
    APL
      APL, 14.08.2020 10:36
    -2
    Lion, 13.08.2020 22:50
    Еще 2 села будут динамо раком ставить...
    А даунбас все про драти, раком, ви там якісь бля збоченці, чи по собі судите
    Dora
      Dora, 14.08.2020 10:31
    -1
    Lion, 13.08.2020 22:50
    Еще 2 села будут динамо раком ставить...
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 14.08.2020 10:23
    +2
    Не розумію тут істкрик "городских" вболівальників. Яка різниця чи команда з села, як ви там висловлюєтеся, чи з міста. Ми вже бачили команди з великих міст - і те де вони зараз (Дніпро, Карпати, Чорноморець, Кривбас, Металіст, Верес, Нива (Тернопіль, Вінниця), Полісся... - можна ще багато перераховувати. Якщо є в "селі" люди які вболівають та живуть футболом, які нічого не просять у держави вцілому та місцевої влади зокрема і не скиглять, що у них немає бабла... Так чим ці команди гірші за "городские"? Вболівальників немає, якихось традицій? Так якщо будуть нормально грати і болівальники з'являться, і традиції. Зоря також спочатку були як перекотиполе без власного стадіану, бази і з маленькою кількістю вболівальнків, олнак зараз ми говоримо про них як про добротну команду.
    DidOk
    online
      DidOk, 14.08.2020 09:57
    0
    А скільки команд буде вилітати по рещультатам сезону 20/21 ?
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 14.08.2020 09:40
    -3
    Все 3 клуба очень слабы по сравнению с Колосом и Днепром
    Алексей Никоненко
      Алексей Никоненко, 14.08.2020 08:30
    0
    Tristan, 13.08.2020 22:44
    Первая лига- это сплошное коррумпированное болото.Несмотря на мнимую интригу до самого последнего тура,сезон изобиловал откровенными договорняками,судейским беспределом и прочими нечистыми интрижками...В результате имеем плюс три сельские команды в УПЛ...Ну то таке,была бы польза для украинского футбола)
    Польза будет. Когда приходят новые команды- всегда польза
    ctrag-o9
      ctrag-o9, 14.08.2020 00:41
    +5
    Виктор Иванов, 13.08.2020 22:16
    Мне 62 и плевать на вашу приспособленческую идеологию хамелеонов. Тебе под 40, то где ж ты родился тогда в едином пространстве - времени? Ты предал своё прошлое и родину. И неХ мне с вами спорить. Я просто до гроба буду свою точку зрения излагать, как бы кому не свербило в заднице...
    То что ты старое совковое гуано знает весь сайт. А свои высеры заменил бы лучше на способность себе пенсию заработать . Тунеядец ты озлобленный .
    Lion
    online
      Lion, 13.08.2020 22:50
    +3
    Еще 2 села будут динамо раком ставить...
    Tristan
      Tristan, 13.08.2020 22:44
    +1
    Первая лига- это сплошное коррумпированное болото.Несмотря на мнимую интригу до самого последнего тура,сезон изобиловал откровенными договорняками,судейским беспределом и прочими нечистыми интрижками...В результате имеем плюс три сельские команды в УПЛ...Ну то таке,была бы польза для украинского футбола)
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 13.08.2020 22:16
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    Oleksandr Melnychuk, 13.08.2020 21:23
    Чоловіче, по твоїм словам про діда і минуле, тобі вже під сорок, як і мені. Але невже ти не бачиш, що ти на кожній гілці отримуєш тільки мінуси за свою неадекватну позицію??? Я втомився за останній тиждень читати твої восери! Вибачай, але по іншому це не назвеш..
    Мне 62 и плевать на вашу приспособленческую идеологию хамелеонов. Тебе под 40, то где ж ты родился тогда в едином пространстве - времени? Ты предал своё прошлое и родину. И неХ мне с вами спорить. Я просто до гроба буду свою точку зрения излагать, как бы кому не свербило в заднице...
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 13.08.2020 21:57
    -2
    А хаха...,депресивний Иванов зчепився з сєперським "лємбергом"(фека) - мінусові влаштували перегони за "плюсами"
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 13.08.2020 21:42
    +3
    Франков и денег не поднял и пророком не оказался.
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 13.08.2020 21:30
    +2
    Oleksandr Melnychuk, 13.08.2020 21:23
    Чоловіче, по твоїм словам про діда і минуле, тобі вже під сорок, як і мені. Але невже ти не бачиш, що ти на кожній гілці отримуєш тільки мінуси за свою неадекватну позицію??? Я втомився за останній тиждень читати твої восери! Вибачай, але по іншому це не назвеш..
    mosКАЛя в iгнор i все !!!
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 13.08.2020 21:27
    +6
    Oleksandr Melnychuk, 13.08.2020 21:23
    Чоловіче, по твоїм словам про діда і минуле, тобі вже під сорок, як і мені. Але невже ти не бачиш, що ти на кожній гілці отримуєш тільки мінуси за свою неадекватну позицію??? Я втомився за останній тиждень читати твої восери! Вибачай, але по іншому це не назвеш..
    То пенсіонер-сепаратюга. Тут ти нічого не доведеш і не поясниш - совок повністю знищив мозок)
    Oleksandr Melnychuk
      Oleksandr Melnychuk, 13.08.2020 21:23
    +9
    Виктор Иванов, 13.08.2020 20:33
    Нашёл. Это будут ФК Львов, Ворскла и СК Днепр-1. Но кто с кем ещё не указано... Но не зря Максимов был в Минае.
    Чоловіче, по твоїм словам про діда і минуле, тобі вже під сорок, як і мені. Але невже ти не бачиш, що ти на кожній гілці отримуєш тільки мінуси за свою неадекватну позицію??? Я втомився за останній тиждень читати твої восери! Вибачай, але по іншому це не назвеш..
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 13.08.2020 21:23
    +1
    Omen, 13.08.2020 19:29
    Две команды с западной, отлично!!! Будем драть с наслаждением! ) И наш Ингулец, что не может не радовать вдвойне конечно!
    Важай дралку не порви mosКАЛику...
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 13.08.2020 19:31
    +18
    Omen, 13.08.2020 19:29
    Две команды с западной, отлично!!! Будем драть с наслаждением! ) И наш Ингулец, что не может не радовать вдвойне конечно!
    А чому так виділив що з заходу України? Тобі що, Західна Україна кісткою в горлі стоіть?)
    Aleks04
    online
      Aleks04, 13.08.2020 19:45
    +17
    Жаль Волынь, очень хотелось видеть их в УПЛ
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 13.08.2020 19:26
    +17
    Чудово! Три села з неадекватними президентами клубів будуть радувати нас в УПЛ безкінечними скандалами) Буде весело)))
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 13.08.2020 20:05
    +12
    Яка різниця з села команда чи з міста? Головне, що б було фінансування, відповідна інфраструктура і вболівальники, яким ця команда потрібна. В Інгульця будується новий стадіон, в Руху академія з десятком сучасних полів, якій можуть позаздрити певно всі команди УПЛ, крім, хіба що, Динамо, є стабільне фінансування і головне є свій вболівальник. А на рахунок президентів, назвіть хоч одного президента клубу УПЛ в якого не має скелета в шафі?
    Aleks04
    online
      Aleks04, 13.08.2020 19:44
    +11
    Vitalik_Medvid, 13.08.2020 19:31
    А чому так виділив що з заходу України? Тобі що, Західна Україна кісткою в горлі стоіть?)
    Не обращай на него внимания, он со странностями. Болела Александрии и ШД, ненавистник ДК и Зап Украины, любитель раиси
    Oleksandr Melnychuk
      Oleksandr Melnychuk, 13.08.2020 21:23
    +9
    Виктор Иванов, 13.08.2020 20:33
    Нашёл. Это будут ФК Львов, Ворскла и СК Днепр-1. Но кто с кем ещё не указано... Но не зря Максимов был в Минае.
    Чоловіче, по твоїм словам про діда і минуле, тобі вже під сорок, як і мені. Але невже ти не бачиш, що ти на кожній гілці отримуєш тільки мінуси за свою неадекватну позицію??? Я втомився за останній тиждень читати твої восери! Вибачай, але по іншому це не назвеш..
    Istm
    online
      Istm, 13.08.2020 19:36
    +9
    брудний розіграш. Не менш брудний ніж тоді, коли "народний" Верес в кабінетах в УПЛ засовували а потім в "ФК Львів" перейменовували.
    І всі троє новачків досить брудно діяли після зими.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 13.08.2020 19:55
    +7
    Omen, 13.08.2020 19:29
    Две команды с западной, отлично!!! Будем драть с наслаждением! ) И наш Ингулец, что не может не радовать вдвойне конечно!
    ти ще жовчю своєю не подавився?
    fedd1979
    online
      fedd1979, 13.08.2020 19:44
    +7
    Maslyaspor, 13.08.2020 19:33
    Минай ,Колос та Інгулець майбутнє українського футболу . Подивимось як покажуть себе у на рівні Шахти
    Не дай Бог таке майбутнє...
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 13.08.2020 21:27
    +6
    Oleksandr Melnychuk, 13.08.2020 21:23
    Чоловіче, по твоїм словам про діда і минуле, тобі вже під сорок, як і мені. Але невже ти не бачиш, що ти на кожній гілці отримуєш тільки мінуси за свою неадекватну позицію??? Я втомився за останній тиждень читати твої восери! Вибачай, але по іншому це не назвеш..
    То пенсіонер-сепаратюга. Тут ти нічого не доведеш і не поясниш - совок повністю знищив мозок)
    fedd1979
    online
      fedd1979, 13.08.2020 19:43
    +6
    Sunrise, 13.08.2020 19:40
    Можно обсуждать президентов, стадионы, сёла, но чисто по игре эти команды не будут даже в восьмёрке. Мой прогноз. Хотя деньги там определённые есть, может ко второму кругу подтянутся.
    Можна подумати, що "Колос" чимось був кращим і по грі, і по грошах. І можна подумати, що у всяких "Олімпіків", "Львів" і "Маріуполів" справи чимось кращі
    ctrag-o9
      ctrag-o9, 14.08.2020 00:41
    +5
    Виктор Иванов, 13.08.2020 22:16
    Мне 62 и плевать на вашу приспособленческую идеологию хамелеонов. Тебе под 40, то где ж ты родился тогда в едином пространстве - времени? Ты предал своё прошлое и родину. И неХ мне с вами спорить. Я просто до гроба буду свою точку зрения излагать, как бы кому не свербило в заднице...
    То что ты старое совковое гуано знает весь сайт. А свои высеры заменил бы лучше на способность себе пенсию заработать . Тунеядец ты озлобленный .
    Айвенго
      Айвенго, 13.08.2020 19:36
    +5
    Весь рівень українського футболу. Швидко Шахтар і Динамо будуть на виїзді грати лише по селах. Гарна буде заруба ))))
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 13.08.2020 20:08
    +4
    Наконец-то, отмучались....
    Кроме Металлурга и Черкащины.
    Sunrise
      Sunrise, 13.08.2020 19:40
    +4
    Можно обсуждать президентов, стадионы, сёла, но чисто по игре эти команды не будут даже в восьмёрке. Мой прогноз. Хотя деньги там определённые есть, может ко второму кругу подтянутся.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 14.08.2020 11:28
    +3
    Morales, 14.08.2020 10:52
    З чого ьи взяв, що хтось істерить?
    Мешканці столиці завжди ставлять себе вище за інших, тому приємно буде спостерігати, як селяни принижуют в футболі 'клуб з великою ісьорією".
    От і все.
    А виправдовуючи киян, хочу сказати, що, чтм менше людина живе в Київі, тим більше він зневажає інших.
    Типу людину з села вивезти можна, а от забрати село з людини - то вже проблематично?
    Lion
    online
      Lion, 13.08.2020 22:50
    +3
    Еще 2 села будут динамо раком ставить...
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 13.08.2020 21:42
    +3
    Франков и денег не поднял и пророком не оказался.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 13.08.2020 20:45
    +3
    Владимир Копяк, 13.08.2020 20:00
    Хочу я посмотреть на Рух, когда в таможне порядок наведут...
    А до чого тут Рух та "порядок на таможнє"? Який тут взаємозв'язок. Якщо ти натякаєш на контробанду - то це скоріше Міная стосується - Козловський заробляє на зовсім інших речах... Чи тобі якщо Львів так усі виключно на контрабанді сидять....?
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 13.08.2020 20:34
    +3
    Виктор Иванов, 13.08.2020 20:31
    Майже это 7й город с населением около 724 000 в черте города. 6-й это Запорожье, и около 732 000. Не хило ты округляешь
    Дуже принципове зауваження. Дякую. Пильнуйте далі.