Маріо ПАШАЛІЧ: «Довели, що можемо боротися з найсильнішими»

Хавбек «Аталанти» - про матч з ПСЖ

© ФК Аталанта. Маріо Пашаліч

Вчора «Аталанта» в чвертьфіналі Ліги чемпіонів на останніх хвилинах програла ПСЖ 1:2.

Автор єдиного гола «Аталанти» Маріо Пашаліч поділився враженнями від матчу:

«Дуже шкода, адже ми були так близькі, але це Ліга чемпіонів. Висококласні команди можуть забити два голи за кілька хвилин.

Є розчарування і жаль після того, що сталося, але ми з нетерпінням будемо чекати Ліги чемпіонів в наступному сезоні і хочемо бути більш підготовленими. Ми зробили все, що могли, в цьому немає ніяких сумнівів, але ці команди настільки сильні в індивідуальному плані, що можуть нанести вам удар в будь-який момент.

Я думаю, ми довели, що можемо боротися з найсильнішими суперниками, і я сподіваюся, що ми зможемо зробити те ж саме в Лізі чемпіонів в наступному сезоні».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!