Авраам КАМПОМАР: «Потрібно привітати Аталанту за неймовірний сезон»

Експерт – про виліт бергамасків з Ліги чемпіонів на стадії 1/4 фіналу

2546
3
Футбол 1/2/3. Авраам Кампомар

Тренер академії донецького «Шахтаря» Авраам Кампомар прокоментував результат чвертьфінального матчу Ліги чемпіонів «Аталанта» – ПСЖ (1:2).

«Неможливо бути розчарованим таким матчем. Був атакувальний футбол від обох команд, не без помилок, але такий поєдинок цікавий. Неймовірна розв'язка дозволяє нам пишатися першим чвертьфіналом Ліги чемпіонів.

Якщо поглянути на матч цілком, то ПСЖ заслужив на перемогу, особливо Неймар. Мені здається, що він вів команду вперед, коли були погані часи. Я маю на увазі — події першого тайму. У другому таймі бразилець доклав багато зусиль, щоб його команда перемогла.

Потрібно привітати Аталанту за неймовірний сезон. Вони дісталися чвертьфіналу і ледь не опинилися серед четвірки найсильніших команд Європи. Також вітаємо ПСЖ, але подивимося, що буде далі. У них до цього матчу було багато травмованих, а зараз невідомий стан Кейлора Наваса. Не зрозуміло, чи буде грати Мбаппе, що там далі з Верратті, Курзавою. Добре для ПСЖ, що повертається Ді Марія», - сказав Кампомар.