Артем ФЕДЕЦЬКИЙ: «12 команд в УПЛ? Є люди, яким це вигідно»

Екс-футболіст збірної України – про розширення чемпіонату

Артем ФЕДЕЦЬКИЙ: «12 команд в УПЛ? Є люди, яким це вигідно»
© УАФ. Артем Федецький

Колишній захисник «Дніпра», «Карпат», «Шахтаря» і збірної України Артем Федецький в ексклюзивному інтерв'ю Sport.ua поділився думкою про рівень Першої ліги і подальше розширення УПЛ.

— Перша ліга стала цікавішою?
— Однозначно! І в УПЛ зробили плей-оф, коли грали «Колос», «Маріуполь», «Дніпро-1», «Олександрія». Мені це сподобалося. Але хочеться, щоб було більше команд в УПЛ. Тим більше, що є багато класних команд у Першій лізі, які готові вийти в УПЛ та зробити її більш яскравою. Я прибічник того, щоб УПЛ повернулася до стандартного чемпіонату в два кола.

— У Сербії стартував новий сезон і там в Суперлізі 20 команд!
— І це в Сербії. А у нас що, не може бути так? У нас спокійно може бути. У нас має бути 18 команд як мінімум. Хоча б 16! Зараз 12. Хочуть додати тількі дві і вже почався шум-гам, що не потрібно. Є люди, кому це вигідно – 12 команд. Але, я вважаю, що наша країна така, що тут має бути в УПЛ як мінімум 14 команд.

Читайте також: Сергій ПАЛКІН: «В УПЛ має залишитися 12 клубів через форс-мажор»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Comrade Me
      Comrade Me, 12.08.2020 20:21
    +1
    Да не все из Первой Лиги готовы и хотят в УПЛ, пример - Металлист 1925.
    И многие другие финансово не способны.
    Какой будет толк от команд, которые к зиме объявляют о снятии с соревнований?
    Но через год-два может и наберется необходимое количество стабильных клубов.
    Vytas Mesk
      Vytas Mesk, 12.08.2020 18:25
    +1
    16 потом 20. Нужна конкуренция. Много хорошей молодежи, чемпионы мира . Должны быть на виду играя с сильными командами и стараясь пробиться в еврокубки . Даже в маленьких странах минимум 16 Команд. И обезательно лимит на легионеров что бы наши дети стремились идти в спорт.
    nabooo
      nabooo, 12.08.2020 17:46
    +4
    В этом году был самый интересный чемпионат со времен начала войны с РФ. И именно потому что два круга - и в первой шестерке каждый матч как последний играли. Так что мне как болельщику этот формат точно выгоден.
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 12.08.2020 17:39
    +2
    А 14 команд - это вообще самый кривой формат. Который в будущем сезоне оправдываться лишь поздним началом чемпионата.
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 12.08.2020 17:37
    +5
    А в Украине уже есть хотя бы 18-20 финансовоготовых к вышке команд? Тогда не вопрос, все будут только рады 16 командам в УПЛ.
    DidOk
    online
      DidOk, 12.08.2020 17:33
    +1
    Так, має бути мінімум 16 🏐🇺🇦
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 12.08.2020 17:37
    +5
    А в Украине уже есть хотя бы 18-20 финансовоготовых к вышке команд? Тогда не вопрос, все будут только рады 16 командам в УПЛ.
    nabooo
      nabooo, 12.08.2020 17:46
    +4
    В этом году был самый интересный чемпионат со времен начала войны с РФ. И именно потому что два круга - и в первой шестерке каждый матч как последний играли. Так что мне как болельщику этот формат точно выгоден.
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 12.08.2020 17:39
    +2
    А 14 команд - это вообще самый кривой формат. Который в будущем сезоне оправдываться лишь поздним началом чемпионата.
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 12.08.2020 20:21
    +1
    Да не все из Первой Лиги готовы и хотят в УПЛ, пример - Металлист 1925.
    И многие другие финансово не способны.
    Какой будет толк от команд, которые к зиме объявляют о снятии с соревнований?
    Но через год-два может и наберется необходимое количество стабильных клубов.
    Vytas Mesk
    online
      Vytas Mesk, 12.08.2020 18:25
    +1
    16 потом 20. Нужна конкуренция. Много хорошей молодежи, чемпионы мира . Должны быть на виду играя с сильными командами и стараясь пробиться в еврокубки . Даже в маленьких странах минимум 16 Команд. И обезательно лимит на легионеров что бы наши дети стремились идти в спорт.
    DidOk
    online
      DidOk, 12.08.2020 17:33
    +1
    Так, має бути мінімум 16 🏐🇺🇦