13.08.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Минай – Волинь – 1:0. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 30-го туру Української Першої ліги

Минай – Волинь – 1:0. Текстова трансляція матчу
© ФК Минай

Перша ліга України. 30-й тур.

Минай – Волинь – 1:0

 Ткачук, 30

 Нурієв, 89, Глагола, 90+3 – Конкольняк, 60, Рябов, 79, Приндета, 80

Минай: Попович – Стасюк, Допілка, Маткобожик, Жичіков – Ткачук – Пиняшко (Никитюк, 86), Голодюк (Глагола, 76), Нурієв (Вагін, 90), Книш (Шпак, 70) – Ахмедзаде (Машталір, 82).

Запасні: Черепко, Карноза, Микуляк, Кополовець, Корнутяк, Сідоренко.

Волинь: Літовченко – Цюпа, Приндета, Михалик (Конкольняк, 46) – Мартинюк, Клімець (Кізілатеш, 81), Рябов, Чачуа, Кожанов – Сад (Кобзар, 64), Куліш (Волошинович, 55).

Запасні: Неділько, Норенков.

Арбітр: Катерина Монзуль (Харків)

Стадіон: «Минай» (с. Минай)

У четвер, 13-го серпня, відбудеться поєдинок тридцятого туру Першої ліги України, у якому закарпатський «Минай» битиметься проти луцької «Волині». Матч пройде в с. Минай, на поле стадіону «Минай», початок о 17:30.

Фінішна риска Першої ліги близька як ніколи! У останньому турі ми будемо спостерігати за відчайдушною спробою луцької «Волині» заскочити до вагону поїзда, що рухається в бік Прем'єр-ліги. Ось тільки для цього підопічним Андрія Тлумака доведеться вихопити квиток щастя у закарпатського «Миная», який буде паралельно вести заочну боротьбу з «Інгульцем» за звання чемпіона свого дивізіону. Але ж є ще й тіньовий фаворит у особі львівського «Руху»! Чи вистачить сил командам на останній ривок перед можливою якісно новою сторінкою в своїй історії? Якщо це не інтрига, то що тоді нею є?!

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу між «Минаєм» і «Волинню». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Ілля Береза, Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    BekXan
      BekXan, 13.08.2020 19:23
    0
    Я ещё 3 тура назад говорил что с Минаем Волынь очки не возмёт.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 13.08.2020 19:18
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Волынь не ПСЖ
    Придётся повторить заплыв...
    maxxxkiev2009
      maxxxkiev2009, 13.08.2020 18:57
    0
    Минай давай наминай!!!!!мой фаворит!!!!
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 13.08.2020 18:54
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Волынь никакая....
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 13.08.2020 18:30
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    ZAKARPATFAN, 13.08.2020 18:20
    Та я сам в шоке! Ещё и рабочая ссылочка с хорошей скоростью, только выскакивающие рекламки кумарят чуть
    На Sport TV никаких рекламок.
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 13.08.2020 18:22
    0
    Минайські лиси впереееед!!!!
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 13.08.2020 18:20
    0
    Виктор Иванов, 13.08.2020 18:18
    Тю. Российский сайт все наши Футболы в сети бесплатно транслирует.))) В оригинале!
    Та я сам в шоке! Ещё и рабочая ссылочка с хорошей скоростью, только выскакивающие рекламки кумарят чуть
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 13.08.2020 18:18
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    ZAKARPATFAN, 13.08.2020 18:15
    Нашёл!!!
    http://goooool.org/online/960968_minai_volyn.html
    Тю. Российский сайт все наши Футболы в сети бесплатно транслирует.))) В оригинале!
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 13.08.2020 18:15
    -1
    Нашёл!!!
    http://goooool.org/online/960968_minai_volyn.html
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 13.08.2020 18:11
    -1
    Пацаны скиньте ссылку на видео трансляцию плиз
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 13.08.2020 18:08
    0
    Только что проснулся, поэтому праздную чуть с опозданием
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 13.08.2020 18:05
    -1
    Гоооооооооооллллл!!!! 1:0!!!!!
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 13.08.2020 18:03
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Ну тут вратарь проспал. Не такой уж и сильный удар был.
    Минай - чемпион
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 13.08.2020 17:55
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Трындец. За забором ни масок, ни дистанции. А в стране новый рекорд по заболеваемости. Так никогда не вылезем из пандемии.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 13.08.2020 17:41
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Пока вижу что Винники забили... Дублю Авангарда.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 13.08.2020 17:38
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Монзуль решает всё
    Опять...
    korsun_skif
      korsun_skif, 13.08.2020 17:25
    -4
    Минай! Минай! Давай, давай, давай!!!
    fifadinamo
      fifadinamo, 13.08.2020 16:20
    +3
    Пусть выигрывает сильнейший, кроме Руха, львовян уже хватило в премьер лиге. Пусть сначала вернут должное Вересу (Львов вообще непонятно почему был в премьере).
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 12.08.2020 13:16
    0
    Дербі западенців буде гарячим !
    APL
    online
      APL, 12.08.2020 13:09
    0
    Нажаль не вдасться подивитись, але хочеться перемоги Волині
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 13.08.2020 16:20
    +3
    Пусть выигрывает сильнейший, кроме Руха, львовян уже хватило в премьер лиге. Пусть сначала вернут должное Вересу (Львов вообще непонятно почему был в премьере).
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 13.08.2020 18:18
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    ZAKARPATFAN, 13.08.2020 18:15
    Нашёл!!!
    http://goooool.org/online/960968_minai_volyn.html
    Тю. Российский сайт все наши Футболы в сети бесплатно транслирует.))) В оригинале!
    BekXan
      BekXan, 13.08.2020 19:23
    0
    Я ещё 3 тура назад говорил что с Минаем Волынь очки не возмёт.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 13.08.2020 19:18
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Волынь не ПСЖ
    Придётся повторить заплыв...
    maxxxkiev2009
      maxxxkiev2009, 13.08.2020 18:57
    0
    Минай давай наминай!!!!!мой фаворит!!!!
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 13.08.2020 18:54
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Волынь никакая....
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 13.08.2020 18:30
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    ZAKARPATFAN, 13.08.2020 18:20
    Та я сам в шоке! Ещё и рабочая ссылочка с хорошей скоростью, только выскакивающие рекламки кумарят чуть
    На Sport TV никаких рекламок.
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 13.08.2020 18:22
    0
    Минайські лиси впереееед!!!!
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 13.08.2020 18:20
    0
    Виктор Иванов, 13.08.2020 18:18
    Тю. Российский сайт все наши Футболы в сети бесплатно транслирует.))) В оригинале!
    Та я сам в шоке! Ещё и рабочая ссылочка с хорошей скоростью, только выскакивающие рекламки кумарят чуть
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 13.08.2020 18:08
    0
    Только что проснулся, поэтому праздную чуть с опозданием
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 13.08.2020 18:03
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Ну тут вратарь проспал. Не такой уж и сильный удар был.
    Минай - чемпион
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 13.08.2020 17:55
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Трындец. За забором ни масок, ни дистанции. А в стране новый рекорд по заболеваемости. Так никогда не вылезем из пандемии.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 13.08.2020 17:41
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Пока вижу что Винники забили... Дублю Авангарда.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 12.08.2020 13:16
    0
    Дербі западенців буде гарячим !
    APL
    online
      APL, 12.08.2020 13:09
    0
    Нажаль не вдасться подивитись, але хочеться перемоги Волині