ФОТО. Тайсон емоційно прокоментував вихід Шахтаря до півфіналу ЛЄ

Бразильський хавбек «гірників» задоволений підсумком зустрічі зі швейцарським «Базелем» (4:1)

ФОТО. Тайсон емоційно прокоментував вихід Шахтаря до півфіналу ЛЄ
© ФК Шахтар Донецьк. Тайсон

32-річний бразильський півзахисник донецького «Шахтаря» Тайсон прокоментував перемогу своєї команди над «Базелем» (4:1) в 1/4 фіналу Ліги Європи.

«Дякую!! Слава Богу! Півфінал Ліги Європи!», — емоційно написав Тайсон в Instagram.

Тайсон відзначився забитим м'ячем на 22-й хвилині зустрічі, а також заробив пенальті у другому таймі, який реалізував Алан Патрік.

У півфіналі Ліги Європи «Шахтар» зустрінеться з міланським «Інтером». Матч відбудеться в понеділок, 17-го серпня, о 22:00 за київським часом.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gratidão!! glory to God !. Semifinais da Liga Europa.! 🙏 🙌 ⚽️

Публикация от Taison Barcellos Freda (@taisonfreda7)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    orkidea
      orkidea, 12.08.2020 16:18
    +1
    Да, никуда не уходи, доиграй в шахте!!!
    wojsergivan
      wojsergivan, 12.08.2020 12:40
    0
    Откуда скорость у престарелых бразильцев? Попахивает методом сраки!
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 12.08.2020 11:53
    +3
    как он мог променять такой Шахтер, на какую-то помойку - Рому, которая с Шахтером и близко не стоит
    Axmetov10
    online
      Axmetov10, 12.08.2020 10:45
    +2
    REALIST, 12.08.2020 10:41
    В фіналі проти Севільї чекаємо переможного гола Пятова! ...оце була б вендетта!
    Ага И чтобы обязательно 2:2 и победа в овертайме Такой сценарий даже Господь Бог не придумает
    REALIST
    online
      REALIST, 12.08.2020 10:41
    +14
    В фіналі проти Севільї чекаємо переможного гола Пятова! ...оце була б вендетта!
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 12.08.2020 10:04
    +6
    Вот так и хочется прокомментировать тезис Тайсона:
    "Благодарю!! Слава Богу, (ЧТО Я ЕЩЕ НЕ УШЕЛ)! Полуфинал Лиги Европы!"
    Panama2830
      Panama2830, 12.08.2020 09:44
    +13
    Тайсон, Тебе з перемогою!!! Чудова була гра..., чудовий результат..., підсумок, настрій... Дякуємо за перемогу... Успіху в півфіналі...
    REALIST
    online
      REALIST, 12.08.2020 10:41
    +14
    В фіналі проти Севільї чекаємо переможного гола Пятова! ...оце була б вендетта!
    Panama2830
      Panama2830, 12.08.2020 09:44
    +13
    Тайсон, Тебе з перемогою!!! Чудова була гра..., чудовий результат..., підсумок, настрій... Дякуємо за перемогу... Успіху в півфіналі...
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 12.08.2020 10:04
    +6
    Вот так и хочется прокомментировать тезис Тайсона:
    "Благодарю!! Слава Богу, (ЧТО Я ЕЩЕ НЕ УШЕЛ)! Полуфинал Лиги Европы!"
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 12.08.2020 11:53
    +3
    как он мог променять такой Шахтер, на какую-то помойку - Рому, которая с Шахтером и близко не стоит
    Axmetov10
    online
      Axmetov10, 12.08.2020 10:45
    +2
    REALIST, 12.08.2020 10:41
    В фіналі проти Севільї чекаємо переможного гола Пятова! ...оце була б вендетта!
    Ага И чтобы обязательно 2:2 и победа в овертайме Такой сценарий даже Господь Бог не придумает
    orkidea
      orkidea, 12.08.2020 16:18
    +1
    Да, никуда не уходи, доиграй в шахте!!!
    wojsergivan
      wojsergivan, 12.08.2020 12:40
    0
    Откуда скорость у престарелых бразильцев? Попахивает методом сраки!