Артем ФРАНКОВ: «Взгріли цю Швейцарію в одну хвіртку»

Відомий журналіст відзначив розгромну перемогу «Шахтаря» над «Базелем»

Артем ФРАНКОВ: «Взгріли цю Швейцарію в одну хвіртку»
© Telegram. Артем Франков

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков прокоментував розгромну перемогу «Шахтаря» над «Базелем» (4:1) в рамках 1/4 фіналу Ліги Європи.

«Нудно, панове. Взгріли в одну хвіртку цю Швейцарію без найменших шансів... Розмовляти ж нема про що - команди з різних планет! Загалом, молодці «гірники», треба мати мужність це визнавати. І вчитися. Вчитися всьому - в тому числі, як їх бити...», - написав Франков у Telegram.

У півфіналі «Шахтар» зіграє з «Інтером».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Telegram

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Michael Savchyn
      Michael Savchyn, 12.08.2020 19:14
    0
    дурне пише, бо Базель нормальна команда -- просто вчора не пішла в них гра
    Я Я
      Я Я, 12.08.2020 10:51
    0
    В одну калитку четыре, но и в другую один.
    Axmetov10
    online
      Axmetov10, 12.08.2020 10:50
    +3
    Конечно Артемке не нравится этот скучный футбол в одну калитку от Шахтёра,ему больше по душе весёлый,разнообразный футбол от ДК
    REALIST
    online
      REALIST, 12.08.2020 10:43
    0
    Професійний жаргон професійного журналіста... після вчорашньої теоріїї заговору від вказаного експерта - вже нічого не здивує!
    MaClay
      MaClay, 12.08.2020 10:19
    -2
    Базель а де це? Ось Манчестер ото буде фірка!😃
    Олег Молодов
      Олег Молодов, 12.08.2020 09:54
    -3
    Закрой калитку, слэнгочёс...
    Panama2830
      Panama2830, 12.08.2020 09:47
    0
    ... що в одну то в одну...
    Panama2830
      Panama2830, 12.08.2020 09:46
    0
    ... і некажи
    kot-7
      kot-7, 12.08.2020 09:27
    +3
    Учитесь, сейчас опять в первый класс пошли с новым учителем))
    Николай Власов
    online
      Николай Власов, 12.08.2020 08:57
    -3
    КОМУ БИТЬ? ДИНАМО? КОТОРОЕ СО СКРИПОМ ЗАНЯЛО 2МЕСТО? А? АРТЁМ?
    Axmetov10
    online
      Axmetov10, 12.08.2020 10:50
    +3
    Конечно Артемке не нравится этот скучный футбол в одну калитку от Шахтёра,ему больше по душе весёлый,разнообразный футбол от ДК
    kot-7
      kot-7, 12.08.2020 09:27
    +3
    Учитесь, сейчас опять в первый класс пошли с новым учителем))
    Michael Savchyn
      Michael Savchyn, 12.08.2020 19:14
    0
    дурне пише, бо Базель нормальна команда -- просто вчора не пішла в них гра
    Я Я
      Я Я, 12.08.2020 10:51
    0
    В одну калитку четыре, но и в другую один.
    REALIST
    online
      REALIST, 12.08.2020 10:43
    0
    Професійний жаргон професійного журналіста... після вчорашньої теоріїї заговору від вказаного експерта - вже нічого не здивує!
    Panama2830
      Panama2830, 12.08.2020 09:47
    0
    ... що в одну то в одну...
    Panama2830