Оцінки матчу Шахтар – Базель. Героєм поєдинку став Тайсон

Відмінну гру провів і форвард «гірників» Жуніор Мораес

© УЄФА

Пропонуємо ознайомитися з оцінками Sport.ua за поєдинок 1/4 фіналу Ліги Європи «Шахтар» – «Базель» (4:1).

Героєм матчу став Тайсон, який чудовою грою заробив оцінку 8.0. Відмінну гру провів і форвард «гірників» Жуніор Мораес (оцінка 7.0).

Sport.ua оцінює головні поєдинки єврокубків і чемпіонату України, виставляючи бали гравцям. Всі учасники футбольних баталій оцінюються за 10-бальною шкалою, виходячи з їхніх дій на футбольному полі, статистики та загального вкладу в підсумковий результат.

Шкала оцінювання: 3.0 – жахливо, 3.5 – огидно, 4.0 – потворно, 4.5 – дуже погано, 5.0 – погано, 5.5 – посередньо, 6.0 – нормально, 6.5 – добре, 7.0 – дуже добре, 7.5 – відмінно, 8.0 – чудово, 8.5 – надчудово, 9.0 – фантастика.

Оцінки Sport.ua за матч «Шахтар» – «Базель» – 4:1:

Заміни «Шахтаря»: Манор Соломон – 6,0; Віктор Коваленко – 5,5; Тете – 6,5; Майкон – б/о; Фернандо – б/о.

Заміни «Базеля»: Яннік Маршан – 4,5; Ерік Рамірес – 5,5; Кемаль Адемі – 5,0; Ріккі ван Волфсвінкель – 6,0.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!