Динамо програє Десні після першого тайму контрольного матчу

Поки що у команди Мірчі Луческу не все вдається

Динамо програє Десні після першого тайму контрольного матчу
© ФК Динамо Київ

Сьогодні «Динамо» в рамках підготовки до нового сезону проводить контрольний матч проти «Десни». Матч почався о 18:00.

Після першого тайму команда Мірчі Луческу програє з рахунком 0:1. Єдиний м'яч на 32-й хвилині забив лідер «Десни» Олександр Філіппов.

Склади команд:

«Динамо»: Бущан, Сирота, Кендзьора, Тимчик, Сидорчук, Буяльський, Цітаішвілі, Караваєв, Леднєв, Булеца, Супряга
Запасні: Бойко, Вівчаренко, Забарний, Циганков, Дуелунд, Андрієвський, Шапаренко, Де Пена, Соль, Каргбо, Родрігеш

«Десна»: Паст, Конопля, Імеренков, Тамм, Западня, Огиря, Калитвинцев, Домбровський, Картушов, Будківський, Філіппов

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Олег Дідух, Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 11.08.2020 20:02
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    аа, это ещё не основная новость.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 11.08.2020 20:02
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    почему не на главную?!
    Ilya
      Ilya , 11.08.2020 20:00
    0
    Обычный товарняк, на который обращать внимание смысла нет.
    Но разведут срачь, что ДК помойка, а Луческу румынский физру.
    Хотя повторюсь, обращать внимание на матч не стоит.
    Тренерский штаб должен делать выводы, экспериментировать с тактикой, игроками , комбинациямми.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 11.08.2020 19:19
    0
    Александр Федько, 11.08.2020 19:16
    Десна в 10-ом играет?)))
    И выигрывает?
    Александр Федько
    online
      Александр Федько, 11.08.2020 19:16
    +1
    Десна в 10-ом играет?)))
    Александр Федько
    online
      Александр Федько, 11.08.2020 19:16
    +1
    Десна в 10-ом играет?)))
    Ilya
    online
      Ilya , 11.08.2020 20:00
    0
    Обычный товарняк, на который обращать внимание смысла нет.
    Но разведут срачь, что ДК помойка, а Луческу румынский физру.
    Хотя повторюсь, обращать внимание на матч не стоит.
    Тренерский штаб должен делать выводы, экспериментировать с тактикой, игроками , комбинациямми.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 11.08.2020 19:19
    0
    Александр Федько, 11.08.2020 19:16
    Десна в 10-ом играет?)))
    И выигрывает?