Олексій АНДРОНОВ: «Базель не відповідає рівню Шахтаря»

Журналіст вважає, що в донецького клубу не буде проблем із «Базелем»

Олексій АНДРОНОВ: «Базель не відповідає рівню Шахтаря»
© Євро-футбол. Олексій Андронов

Відомий коментатор Олексій Андронов зробив прогноз на чвертьфінальний поєдинок Ліги Європи між «Шахтарем» і «Базелем».

«Матч цікавий, «Шахтар» є великим фаворитом за версією букмекерів. Я думаю, що цьому є пояснення. По-перше, це дуже зіграна команда, яка не могла втратити форму. Ми побачили, що вона фізично прекрасно готова в грі з «Вольфсбургом». По-друге, «Базель» хоч дві перемоги і здобув над «Айнтрахтом», все-таки, на мій погляд, не відповідає рівню «Шахтаря».

Я б запропонував в цьому матчі абстрагуватися від результату, а поставити на голи. Я думаю, що забивати повинні обидві команди – новий формат Ліги Європи передбачає, що вперед підуть і ті, й інші», - сказав Андронов.

Нагадаємо, що поєдинок чвертьфіналу Ліги Європи між «Шахтарем» і «Базелем» відбудеться 11 серпня в Гельзенкірхені. Початок матчу о 22:00 за Києвом.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Рейтинг букмекерів

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 11.08.2020 18:46
    +1
    ну ну он вроде не новичок, но делает вывод по двум играм...а может им в том матче и не надо было выкладываться? берегли силы на Шахтер.
    КуцТВ
      КуцТВ, 11.08.2020 17:46
    +3
    cooperchack, 11.08.2020 16:58
    Все так кричат что шахта возьмёт,а в итоге обсырается
    Та да, реально закумарили. Чёт сразу вспоминается как после первой игры с Францией в 13 году кричали всякие дауны типа пидсмажымо лягушатников и в итоге наши обосрались на выезде. Так шо болеем за наших, но противников закидывать шапками это лишнее.
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 11.08.2020 17:10
    -8
    Коментар згорнуто. Показати
    cooperchack, 11.08.2020 16:58
    Все так кричат что шахта возьмёт,а в итоге обсырается
    Ты в слове шахта сделал очень много ошибок, видать с днонамай перепутал
    cooperchack
      cooperchack, 11.08.2020 16:58
    0
    Все так кричат что шахта возьмёт,а в итоге обсырается
    КуцТВ
    online
      КуцТВ, 11.08.2020 17:46
    +3
    cooperchack, 11.08.2020 16:58
    Все так кричат что шахта возьмёт,а в итоге обсырается
    Та да, реально закумарили. Чёт сразу вспоминается как после первой игры с Францией в 13 году кричали всякие дауны типа пидсмажымо лягушатников и в итоге наши обосрались на выезде. Так шо болеем за наших, но противников закидывать шапками это лишнее.
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 11.08.2020 18:46
    +1
    ну ну он вроде не новичок, но делает вывод по двум играм...а может им в том матче и не надо было выкладываться? берегли силы на Шахтер.
    cooperchack
      cooperchack, 11.08.2020 16:58
    0
    Все так кричат что шахта возьмёт,а в итоге обсырается