Чемпіонат Шотландії можуть призупинити через одного гравця

Гравець «Селтіка» не дотримувався правила карантину

Чемпіонат Шотландії можуть призупинити через одного гравця
© Skysports.com

У скандал потрапив гравця «Селтіка» Болі Болінголі, який перед матчем чемпіонату Шотландії їздив в Іспанію, а потім повернувся і не провів час в карантині, хоча в країні це є обов'язковою умовою.

Клуб не знав, що гравець виїжджав з країни, а сам Болінголі нікому про це не розповів і вирішив не сидіти в карантині. Відразу після повернення з Іспанії футболіст вийшов на поле в матчі з «Кілмарноком», що обурило уряд Шотландії.

Влада держави попередила, що зараз розглядають цей епізод і готові знову поставити футбол на паузу, якщо гравці і клуби не почнуть вести себе відповідально.

Раніше вісім гравців «Абердіна» були змушені вибачатися за порушення правил карантину в країні. Двоє футболістів з цієї групи підхопили коронавірус на вечірці.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sky Sports

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Виктор Астанавитесь
    online
      Виктор Астанавитесь, 11.08.2020 19:34
    0
    REALIST, 11.08.2020 13:29
    ти за своїм зауральсько-скрєпним стадом слідкуй !... В Одесі, Затоці, Бердянську - пляжі забиті безмасочникам, але тобі урці "Запад" заважає... І яке ти маєш право філософствувати про цивілізацію, якщо не маєш до неї жодного відношення? ... і ще, "князья" Києва, Одеси, Дніпра, Харкова дуже дотримуються карантинних норм? ...йди короче методички кремлівські перечитай, Ваня!
    А саме цікаве,що потім він пише про сепарів,розпалювання ворожнечі і "адекватиних" українців.
    a.fedorenko1953
      a.fedorenko1953, 11.08.2020 14:13
    +5
    Я сам український кацап. Більше 35 років відпрацював на предприємстві з яскравими більшовицькими традіціями. І коли кацапи захопили Крим , почав їздити на захід України, пити водичку, то найбільше здивуваня, як добре до нас , колишніх комуняк, ставляться місцеві! Так ,ім ще далеко до справжнього Заходу, але вони і набагато дальше нас і від московії.
    REALIST
    online
      REALIST, 11.08.2020 13:29
    +11
    Виктор Иванов, 11.08.2020 13:16
    Это и есть цивилизация. Торжество трезвого разума!
    А у нас князья западных регионов игнорируют все мероприятия по карантину в красных зонах. И это уже дремучий лес с верёвками на ветках.
    ти за своїм зауральсько-скрєпним стадом слідкуй !... В Одесі, Затоці, Бердянську - пляжі забиті безмасочникам, але тобі урці "Запад" заважає... І яке ти маєш право філософствувати про цивілізацію, якщо не маєш до неї жодного відношення? ... і ще, "князья" Києва, Одеси, Дніпра, Харкова дуже дотримуються карантинних норм? ...йди короче методички кремлівські перечитай, Ваня!
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 11.08.2020 13:16
    -18
    Коментар згорнуто. Показати
    Это и есть цивилизация. Торжество трезвого разума!
    А у нас князья западных регионов игнорируют все мероприятия по карантину в красных зонах. И это уже дремучий лес с верёвками на ветках.
    REALIST
    online
      REALIST, 11.08.2020 13:29
    +11
    Виктор Иванов, 11.08.2020 13:16
    Это и есть цивилизация. Торжество трезвого разума!
    А у нас князья западных регионов игнорируют все мероприятия по карантину в красных зонах. И это уже дремучий лес с верёвками на ветках.
    ти за своїм зауральсько-скрєпним стадом слідкуй !... В Одесі, Затоці, Бердянську - пляжі забиті безмасочникам, але тобі урці "Запад" заважає... І яке ти маєш право філософствувати про цивілізацію, якщо не маєш до неї жодного відношення? ... і ще, "князья" Києва, Одеси, Дніпра, Харкова дуже дотримуються карантинних норм? ...йди короче методички кремлівські перечитай, Ваня!
    a.fedorenko1953
      a.fedorenko1953, 11.08.2020 14:13
    +5
    Я сам український кацап. Більше 35 років відпрацював на предприємстві з яскравими більшовицькими традіціями. І коли кацапи захопили Крим , почав їздити на захід України, пити водичку, то найбільше здивуваня, як добре до нас , колишніх комуняк, ставляться місцеві! Так ,ім ще далеко до справжнього Заходу, але вони і набагато дальше нас і від московії.
    Виктор Астанавитесь
    online
      Виктор Астанавитесь, 11.08.2020 19:34
    0
    REALIST, 11.08.2020 13:29
    ти за своїм зауральсько-скрєпним стадом слідкуй !... В Одесі, Затоці, Бердянську - пляжі забиті безмасочникам, але тобі урці "Запад" заважає... І яке ти маєш право філософствувати про цивілізацію, якщо не маєш до неї жодного відношення? ... і ще, "князья" Києва, Одеси, Дніпра, Харкова дуже дотримуються карантинних норм? ...йди короче методички кремлівські перечитай, Ваня!
    А саме цікаве,що потім він пише про сепарів,розпалювання ворожнечі і "адекватиних" українців.