Sport.ro: Динамо цікавиться бразильським форвардом Рівалдіньо

Гравець - син відомого в минулому форварда Рівалдо

Sport.ro: Динамо цікавиться бразильським форвардом Рівалдіньо
© sport.ro

За інформацією румунського сайту Sport.ro, «Динамо» Київ і новий тренер Мірча Луческу розглядають можливість розширити варіанти в атаці команди форвардом Рівалдіньо.

Джерело повідомляє, що про трансфер Рівалдіньо з «Віторулом» вже домовилася польська «Краковія», а ще гравцем, крім «Динамо», цікавиться «Легія» і неназваний клуб з ОАЕ. Очікується, що футболіста в підсумку підпише той, хто поведе себе швидше в питанні завершення переговорів.

25-річний гравець належить румунському клубу «Віторул», а контракт футболіста закінчується через рік.

Рівалдіньо є сином відомого в минулому форварда Рівалдо, який відіграв за збірну Бразилії 74 матчі.

Однак його син подібних успіхів не досяг.

Рівалдіньо виступав в Бразилії, Португалії, Болгарії та Румунії. У минулому сезоні відіграв 16 матчів, забив 6 голів і зробив 4 ассисти в чемпіонаті Румунії.

Гравець може діяти на позиції правого вінгера і форварда.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ro

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Andy_P
      Andy_P, 11.08.2020 22:53
    0
    Predator, 11.08.2020 14:08
    Если Ривалдиньо сын Ривалдо, то Роналдиньо сын Роналдо. В. Кличко
    Роналдиньо - папа Роналдо, если судить по игре
    REALIST
    online
      REALIST, 11.08.2020 18:43
    +1
    "16 матчей, забил 6 голов и сделал 4 ассиста" - не знаю наскільки класний цей чувак, але цифри значно пристойніші ніж у Бєсєдіна, Русина, Шапаренка... якщо з/п не вища, то в будь-якому разі це буде підсилення!
    Игорь Левченко
      Игорь Левченко, 11.08.2020 17:02
    +2
    Раз румынский сайт вещает, надо верить)
    BaZia
    online
      BaZia, 11.08.2020 16:42
    0
    Та дай те же шанс семерым бамбардистам..
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 11.08.2020 16:37
    +3
    Цікаво, а в Бразилії є футболіст з прізвиськом Валідоліньо?
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 11.08.2020 16:27
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Predator, 11.08.2020 14:08
    Если Ривалдиньо сын Ривалдо, то Роналдиньо сын Роналдо. В. Кличко
    кличко ещё мэр?
    samird
    online
      samird, 11.08.2020 15:56
    +2
    И даром он Динамо не нужен.
    dd dent
    online
      dd dent, 11.08.2020 15:02
    0
    Evgene Boykinyuk, 11.08.2020 13:23
    при луческу пока тока костевича собрали
    Так еще не просеяли состав даже, 4О + игроков, а реально нужных дай бог что б на основной состав хватило, ну а этого может и не луч подписывал, а чисто как дк любит когда свободный агент хватать, а потом случаются сомбраны
    Predator
    online
      Predator, 11.08.2020 14:08
    -1
    Если Ривалдиньо сын Ривалдо, то Роналдиньо сын Роналдо. В. Кличко
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 11.08.2020 13:23
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    dd dent, 11.08.2020 12:21
    Что-то природа отдохнула на детях ... ну то таке, а в ДК может хватит уже собирать черти кого в состав?
    при луческу пока тока костевича собрали
    dd dent
    online
      dd dent, 11.08.2020 12:21
    -3
    Что-то природа отдохнула на детях ... ну то таке, а в ДК может хватит уже собирать черти кого в состав?
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 11.08.2020 16:37
    +3
    Цікаво, а в Бразилії є футболіст з прізвиськом Валідоліньо?
    Игорь Левченко
      Игорь Левченко, 11.08.2020 17:02
    +2
    Раз румынский сайт вещает, надо верить)
    samird
    online
      samird, 11.08.2020 15:56
    +2
    И даром он Динамо не нужен.
    REALIST
    online
      REALIST, 11.08.2020 18:43
    +1
    "16 матчей, забил 6 голов и сделал 4 ассиста" - не знаю наскільки класний цей чувак, але цифри значно пристойніші ніж у Бєсєдіна, Русина, Шапаренка... якщо з/п не вища, то в будь-якому разі це буде підсилення!
    Andy_P
    online
      Andy_P, 11.08.2020 22:53
    0
    Predator, 11.08.2020 14:08
    Если Ривалдиньо сын Ривалдо, то Роналдиньо сын Роналдо. В. Кличко
    Роналдиньо - папа Роналдо, если судить по игре
    BaZia
    online
      BaZia, 11.08.2020 16:42
    0
    Та дай те же шанс семерым бамбардистам..
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 11.08.2020 16:27
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Predator, 11.08.2020 14:08
    Если Ривалдиньо сын Ривалдо, то Роналдиньо сын Роналдо. В. Кличко
    кличко ещё мэр?
    dd dent
    online
      dd dent, 11.08.2020 15:02
    0
    Evgene Boykinyuk, 11.08.2020 13:23
    при луческу пока тока костевича собрали
    Так еще не просеяли состав даже, 4О + игроков, а реально нужных дай бог что б на основной состав хватило, ну а этого может и не луч подписывал, а чисто как дк любит когда свободный агент хватать, а потом случаются сомбраны
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 11.08.2020 13:23
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    dd dent, 11.08.2020 12:21
    Что-то природа отдохнула на детях ... ну то таке, а в ДК может хватит уже собирать черти кого в состав?
    при луческу пока тока костевича собрали