Чемпіонат світу. Вілсон і Робертсон пробилися в чвертьфінал

Трамп і Селбі дізналися своїх суперників

В англійському Шеффілді відбулися ще два поєдинки 1/8 фіналу чемпіонату світу.

Кайрен Вілсон вп'яте поспіль вийшов у чвертьфінал чемпіонату світу. Він обіграв Мартіна Гоулда. Кайрен впевнено повів в рахунку - 5:1, проте два заключних фрейми першої сесії залишилися за Гоулдом - 5:3. Друга почалася з п'яти партій поспіль, які виграв Вілсон - 10:3. Після чого знову Мартін трохи скоротив відставання - 11:5. У третій сесії Гоулд, здавалося, позначив боротьбу, взявши три фрейми, але в підсумку все одно поступився - 13:9 на користь Вілсона. Відзначимо, що Кайрен за матч зробив 2 сотенних (одна з яких стала 200-ю в кар'єрі англійця) і 10 півсотенних серій. У чвертьфіналі на нього чекає зустріч з чинним чемпіоном світу, Джаддом Трампом.

Початок матчу між Нілом Робертсоном і Баррі Хокінсом видався напруженим. Австралієць виграв першу сесію з рахунком 5:3, хоча в активі Баррі був сенчурі і 3 півсотенних серії. Другу Ніл почав з сотенного брейка - 6:3. Але після цього Хокінс мобілізувався і взяв 4 фрейми поспіль, що дозволило йому вийти вперед - 7:6. Однак на перерву суперники пішли за рівного рахунку - 8:8. А в третій сесії боротьби не вийшло. 6 партій знадобилося Робертсону, щоб вирішити результат поєдинку. У 20-му фреймі Хокінс зробив сенчурі, але решту 5 партій виграв Ніл - 13:9. У чвертьфіналі він зустрінеться з близьким другом, Марком Селбі. У «Крусиблі» ці суперники перетиналися лише одного разу, в півфіналі-2014. Тоді сильнішим виявився Селбі, який переміг з рахунком 17:15.

Чемпіонат світу, 1/16 фіналу (31 липня - 5 серпня)
Джадд Трамп  – Том Форд  – 10:8
Янь Біньтао  – Елліот Слессор  – 10:7