Не по своїй волі. Фаворов пояснив, чому перейшов у луганську Зорю

Виявляється, «Десна» відмовилася продовжувати контракт зі своїм футболістом

Не по своїй волі. Фаворов пояснив, чому перейшов у луганську Зорю
© ФК Десна Чернігів. Денис Фаворов

Новачок луганської «Зорі» Денис Фаворов розповів, чому прийняв рішення перейти в команду Віктора Скрипника і пояснив, чому не залишився у чернігівській «Десні».

«Так вийшло, що «Десна» відмовилася продовжувати зі мною контракт, тому я перейшов в інший клуб. Ще за півроку до закінчення контракту в «Десні» я сам виходив на керівництво клубу, щоб обговорити його продовження, поговорити. У підсумку мені потім зробили так пропозицію, щоб я сам відмовився. Тому «Десну» я залишив не по своїй волі. Хлопці, команда і тренер знали цю ситуацію.

Я до останнього не вів переговори з іншими командами, бо хотів залишитися в «Десні». Звичайно, не все можу розповісти, бо деякі речі повинні залишатися в команді. Здогадуюся, чому так вчинили, але з їхнього боку це неправильно. Думав, ми розпочнемо переговори і продовжимо спілкування по новому контракту, але мене проігнорували.

Що стосується «Зорі», то, коли вже стало все ясно з «Десною», мені запропонували перейти в «Зорю». Довго не думав і відразу погодився. Все-таки, цю команду я знаю, ми змагалися з нею в чемпіонаті. Зараз поки що я тільки приїхав до Запоріжжя, підписав контракт і найближчим часом познайомлюсь з новими партнерами і головним тренером Віктором Скрипником».

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Meta-ratings.com.ua

(24 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Ukraine Donetsk
      Ukraine Donetsk, 09.08.2020 23:43
    +3
    Виктор Иванов, 09.08.2020 21:05
    Байдуже. В Союзе знаменитые Андреев (Заря, СКА Р-Д и др) и Раздаев (Кузбасс) играли до 40 лет и больше... Неужели сейчас так быстро дряхлеют?
    а в середине прошлого столетия в английской лиге играли люди и по 50 лет. Вот только не стоит сравнивать уровень футбола 40 лет назад и сейчас.
    Sunrise
      Sunrise, 09.08.2020 22:53
    +3
    Vitalii, 09.08.2020 21:59
    Ти плутаєш. Він захисник. Форвард - його однофамілець.
    Ну в общем-то, его амплуа не мешает ему быть реально забивалой) А форвард - Филиппов. Если речь про Артёма Фаворова - то он брат.
    BaZia
    online
      BaZia, 09.08.2020 22:31
    +4
    На одному з ресурсів читав що Десна не пішла на зустріч Фаворову бо той стояв як капітан горою за хлопців у фінансовому плані, а керівництву це не подобалось
    Vitalii
      Vitalii, 09.08.2020 21:59
    0
    umnuy2, 09.08.2020 20:20
    Странно,ведущий игрок, забивала.
    Понятно мутно всё как то
    Ти плутаєш. Він захисник. Форвард - його однофамілець.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 09.08.2020 21:05
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    bullyUA, 09.08.2020 20:55
    Фаворову 29 лет.
    Байдуже. В Союзе знаменитые Андреев (Заря, СКА Р-Д и др) и Раздаев (Кузбасс) играли до 40 лет и больше... Неужели сейчас так быстро дряхлеют?
    bullyUA
    online
      bullyUA, 09.08.2020 20:55
    +10
    REALIST, 09.08.2020 20:37
    що дивного? - гравцю майже 32, з/п висока...
    Фаворову 29 лет.
    rus
    online
      rus, 09.08.2020 20:51
    0
    и кто крыса?
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 09.08.2020 20:49
    -11
    Коментар згорнуто. Показати
    Не по своей воле. Так и играть будет. Как Караваев в Динамо...
    Хотел бы я ошибиться.
    cucumber
      cucumber, 09.08.2020 20:37
    +14
    приличное усиление для Зари
    REALIST
      REALIST, 09.08.2020 20:37
    -2
    DidOk, 09.08.2020 20:09
    Дуже дивно...
    що дивного? - гравцю майже 32, з/п висока...
    Guy Fawkes
      Guy Fawkes, 09.08.2020 20:32
    +8
    Просил больше - не дали. все просто
    umnuy2
    online
      umnuy2, 09.08.2020 20:20
    +11
    Странно,ведущий игрок, забивала.
    Понятно мутно всё как то
    DidOk
    online
      DidOk, 09.08.2020 20:09
    +2
    Дуже дивно...
    cucumber
      cucumber, 09.08.2020 20:37
    +14
    приличное усиление для Зари
    umnuy2
    online
      umnuy2, 09.08.2020 20:20
    +11
    Странно,ведущий игрок, забивала.
    Понятно мутно всё как то
    bullyUA
    online
      bullyUA, 09.08.2020 20:55
    +10
    REALIST, 09.08.2020 20:37
    що дивного? - гравцю майже 32, з/п висока...
    Фаворову 29 лет.
    Guy Fawkes
      Guy Fawkes, 09.08.2020 20:32
    +8
    Просил больше - не дали. все просто
    BaZia
    online
      BaZia, 09.08.2020 22:31
    +4
    На одному з ресурсів читав що Десна не пішла на зустріч Фаворову бо той стояв як капітан горою за хлопців у фінансовому плані, а керівництву це не подобалось
    Ukraine Donetsk
      Ukraine Donetsk, 09.08.2020 23:43
    +3
    Виктор Иванов, 09.08.2020 21:05
    Байдуже. В Союзе знаменитые Андреев (Заря, СКА Р-Д и др) и Раздаев (Кузбасс) играли до 40 лет и больше... Неужели сейчас так быстро дряхлеют?
    а в середине прошлого столетия в английской лиге играли люди и по 50 лет. Вот только не стоит сравнивать уровень футбола 40 лет назад и сейчас.
    Sunrise
    online
      Sunrise, 09.08.2020 22:53
    +3
    Vitalii, 09.08.2020 21:59
    Ти плутаєш. Він захисник. Форвард - його однофамілець.
    Ну в общем-то, его амплуа не мешает ему быть реально забивалой) А форвард - Филиппов. Если речь про Артёма Фаворова - то он брат.
    DidOk
    online
      DidOk, 09.08.2020 20:09
    +2
    Дуже дивно...
    Vitalii
      Vitalii, 09.08.2020 21:59
    0
    umnuy2, 09.08.2020 20:20
    Странно,ведущий игрок, забивала.
    Понятно мутно всё как то
    Ти плутаєш. Він захисник. Форвард - його однофамілець.
    rus
    online
      rus, 09.08.2020 20:51
    0
    и кто крыса?