ВІДЕО. Мессі відмовився потиснути руку турецькому судді після гри з Наполі

Капітан «Барселони» незадоволений, що Джюнейт Чакир скасував його 2-й гол

ВІДЕО. Мессі відмовився потиснути руку турецькому судді після гри з Наполі
© Twitter. Ліонель Мессі

Капітан «Барселони» Ліонель Мессі відмовився потиснути руку турецькому судді Джюнейту Чакиру, який обслуговував матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти «Наполі» (3:1).

Після матчу аргентинець обмінявся рукостисканнями з футболістами «Наполі». А коли підійшов до Чакиру, похитав головою, сказав «ні» та пішов в протилежному напрямку. Причиною явно став епізод в першому таймі, коли арбітр скасував другий гол Мессі нібито через гру рукою.

Спочатку ЗМІ за відеозаписом помилково вважали, що Мессі відмовився потиснути руку захиснику «Наполі» Костасу Маноласу, однак грецький футболіст це спростував, закликавши дивитися відео уважно: «Ніколи не бачив, щоб футболісти носили годинник».

ВІДЕО. Як суддя скасував другий гол Мессі нібито через гру рукою.

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Daily Mail

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 10.08.2020 10:20
    0
    Чакыр для Барсы наверно вопще в страшных снах снится. Постоянно у них проблемы в матчах, когда он судит. Особенно значимые поединки с Челси в 2013 и Ливерпулем в прошлом сезоне.
    Andy_P
    online
      Andy_P, 10.08.2020 10:03
    0
    sokolyk, 10.08.2020 00:51
    А кто засчитал ну, очень спорный гол Льоренте рукой-бедром в прошлом году, что предрешило выход шпор в полуфинал ЛЧ? А сейчас он увидел здесь игру рукой??? Как то нелогично и попахивает предвзятостью, так что у Месси были все основания так поступить...
    VAR для того и создан, чтоб усилить влияние судьи на ход матча. И если есть желание определенного результата - VAR только поможет
    Gold11
      Gold11, 10.08.2020 09:27
    +1
    Dfs2262ar, 10.08.2020 09:20
    в любом случае месси иплан зазнавшийся!
    Так всегда говорят завистливые обиженные судьбой нищеброды. Посмотри на себя, кто ты в этой жизни? Может гнойный прыщ на земле?
    Dfs2262ar
      Dfs2262ar, 10.08.2020 09:20
    -8
    в любом случае месси иплан зазнавшийся!
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 10.08.2020 08:27
    0
    Если я не уважаю человека, ни какие правила и предписания регламента, не заставят меня пожать руку такому человеку.
    Kivals_grozny
      Kivals_grozny, 10.08.2020 08:26
    +2
    DKTheBest2, 10.08.2020 00:43
    Я теж би не потиснув. Зараз, якщо суддя не впевнений, то треба переглянути VAR
    Так он вроде и просматривал этот VAR и все равно отменил
    sokolyk
      sokolyk, 10.08.2020 00:51
    +12
    zeka23, 10.08.2020 00:16
    Игры рукой не было, но руку не пожать это не повод. Тем более, что в итоге выиграли
    А кто засчитал ну, очень спорный гол Льоренте рукой-бедром в прошлом году, что предрешило выход шпор в полуфинал ЛЧ? А сейчас он увидел здесь игру рукой??? Как то нелогично и попахивает предвзятостью, так что у Месси были все основания так поступить...
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 10.08.2020 00:43
    +9
    Я теж би не потиснув. Зараз, якщо суддя не впевнений, то треба переглянути VAR
    zeka23
      zeka23, 10.08.2020 00:16
    -4
    Игры рукой не было, но руку не пожать это не повод. Тем более, что в итоге выиграли
    Barsa_che
    online
      Barsa_che, 10.08.2020 00:14
    +16
    Кто кому не пожал руку не знаю. Но то что судья отменил чистый гол Месси, это 100%!!!
    Barsa_che
    online
      Barsa_che, 10.08.2020 00:14
    +16
    Кто кому не пожал руку не знаю. Но то что судья отменил чистый гол Месси, это 100%!!!
    sokolyk
      sokolyk, 10.08.2020 00:51
    +12
    zeka23, 10.08.2020 00:16
    Игры рукой не было, но руку не пожать это не повод. Тем более, что в итоге выиграли
    А кто засчитал ну, очень спорный гол Льоренте рукой-бедром в прошлом году, что предрешило выход шпор в полуфинал ЛЧ? А сейчас он увидел здесь игру рукой??? Как то нелогично и попахивает предвзятостью, так что у Месси были все основания так поступить...
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 10.08.2020 00:43
    +9
    Я теж би не потиснув. Зараз, якщо суддя не впевнений, то треба переглянути VAR
    Kivals_grozny
      Kivals_grozny, 10.08.2020 08:26
    +2
    DKTheBest2, 10.08.2020 00:43
    Я теж би не потиснув. Зараз, якщо суддя не впевнений, то треба переглянути VAR
    Так он вроде и просматривал этот VAR и все равно отменил
    Gold11
      Gold11, 10.08.2020 09:27
    +1
    Dfs2262ar, 10.08.2020 09:20
    в любом случае месси иплан зазнавшийся!
    Так всегда говорят завистливые обиженные судьбой нищеброды. Посмотри на себя, кто ты в этой жизни? Может гнойный прыщ на земле?
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 10.08.2020 10:20
    0
    Чакыр для Барсы наверно вопще в страшных снах снится. Постоянно у них проблемы в матчах, когда он судит. Особенно значимые поединки с Челси в 2013 и Ливерпулем в прошлом сезоне.
    Andy_P
    online
      Andy_P, 10.08.2020 10:03
    0
    sokolyk, 10.08.2020 00:51
    А кто засчитал ну, очень спорный гол Льоренте рукой-бедром в прошлом году, что предрешило выход шпор в полуфинал ЛЧ? А сейчас он увидел здесь игру рукой??? Как то нелогично и попахивает предвзятостью, так что у Месси были все основания так поступить...
    VAR для того и создан, чтоб усилить влияние судьи на ход матча. И если есть желание определенного результата - VAR только поможет
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 10.08.2020 08:27
    0
    Если я не уважаю человека, ни какие правила и предписания регламента, не заставят меня пожать руку такому человеку.