Луїс Суарес: «У матчі з Баварією може статися все, що завгодно»

Форвард «Барселони» вважає мюнхенців одними з головних фаворитів поточної Ліги чемпіонів

© ФК Барселона. Луїс Суарес

Форвард «Барселони» Луїс Суарес прокоментував перемогу каталонців у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з «Наполі» (3:1) і поділився очікуваннями від чвертьфінальної зустрічі з «Баварією».

«Наполі» - дуже непростий суперник, і в цьому ми переконалися ще в першому поєдинку, який завершився з нічийним результатом. Ми готувалися до цього протистояння два тижні і зробили це добре. З «Баварією» в чвертьфіналі ми проведемо всього одну зустріч, і в ній може статися все, що завгодно. «Баварія» - один з головних претендентів на перемогу в цій Лізі чемпіонів, але і ми є фаворитами».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!