Петрівці не впоралися вдома з «Рухом» і більше не одноосібні лідери

14507
4
ФК Рух

Відбувся передостанній тур чемпіонату Першої ліги. П'ять команд претендують на підвищення в класі, при цьому «Минай» тепер побореться й за чемпіонство. Команда Василя Кобіна скористалася осічкою «Інгульця», переграла на виїзді «Авангард» і зрівнялася з петрівцями за очками.

«Волинь» також обійшлася без сюрпризів і впевнено розібралася з «Гірником-Спорт», а Денис Кожанов, забивши один з голів, знову очолив гонку бомбардирів. Тепер в останньому турі відбудеться центральний поєдинок, напевно, всього чемпіонату між «Минаєм» і «Волинню».

«Прикарпаття» зберегло прописку в першій лізі. Завдяки перемозі над «Черкащиною» івано-франківський колектив тепер недосяжний для «Металурга».

А ось запоріжці будуть в останньому турі сподіватися на осічку «Балкан», самим же треба спробувати перемогти «Чорноморець». У цьому ж турі «Металург» розійшовся миром з «Миколаєвом» (1:1), причому обидва голи були забиті з пенальті.

«Агробізнес» продовжує триматися у трійці лідерів. На виїзді команда зуміла переграти «Чорноморець» і не пускає «у призи» ні «Волинь», ані «Рух».

«Оболонь Бровар» і «Металіст 1925», які здали під кінець сезону, зараз зійшлися в очній дуелі. Обидві команди втратили шанси підвищитися у класі і вже грали собі на втіху. Більше бажання виявилося у «пивоварів», які розгромили харківського суперника.

«Кремінь» також уникнув прямого вильоту з дивізіону. Одного очка в поєдинку з «Балканами» вистачило, аби відірватися від «Металурга».

У центральній зустрічі туру «Інгулець» приймав «Рух». У цьому матчі все вирішилося в останні десять хвилин. Здавалося, автогол львів'янина Мисика принесе «Інгульцю» три очки і підвищення у класі. Та один з кращих бомбардирів «Руху» Климчук був проти цього і на останніх хвилинах зустрічі приніс львів'янам одне очко. Маючи гру в запасі, «Рух» зберіг високі шанси увірватися до трійки.