Київ - назавжди в моєму серці. Пиварич душевно подякував сім'ї Динамо

Хорват залишає Україну

Київ - назавжди в моєму серці. Пиварич душевно подякував сім'ї Динамо
© ФК Динамо Київ. Йосип Пиварич

Хорватський захисник Йосип Пиварич подякував київському «Динамо» за три роки, які він провів в українському клубі.

«Хочу сказати величезне спасибі клубу «Динамо» (Київ) за чудові 3 роки. Спасибі керівництву клубу, всім тренерам і персоналу, які допомагали мені всі ці 3 роки.

Особлива подяка фанатам за підтримку, яку я весь час відчував і відчував. Київ назавжди залишиться в моєму серці, і я ніколи не забуду тебе. Удачі всієї сім'ї «Динамо» і вболівати за вас!», - написав Пиварич в інстаграмі.

Відзначимо, що Пиварич зіграв у складі київського «Динамо» 47 матчів, в яких зробив 5 асистів.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Хочу сказать ОГРОМНОЕ СПАСИБО клубу Динамо Киев за чудесные 3 года. Спасибо руководству и руководству клуба, всем тренерам и персоналу, которые помогали мне все эти 3 года. Особая благодарность фанатам за поддержку, которую я все время ощущал и чувствовал. Киев навсегда останется в моем сердце, и я никогда не забуду тебя. Удачи всей семье Динамо и болеть за вас! 🙏🏻💙🤍🙌🏻 @fc_dynamo_kyiv

Публикация от Josip Pivarić (@josip_pivaric19)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Brian
    online
      Brian, 09.08.2020 15:59
    0
    Как по мне, лучший легионер нынешнего Динамо. И в ТОП 10 лучших легионеров Динамо за всё время. На ЧМ2018 был одним из лучших в составе Хорватии. Жаль что уходят игроки такого уровня.....
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 09.08.2020 01:30
    0
    Алексей Романенко, 09.08.2020 00:22
    Даже в такое время, за Динамо поиграл сам вице-чемпион мира в составе хорватов)
    Зато своих чемпионов мира и их тренера не ценим особо.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 09.08.2020 00:33
    0
    непоганий захисник, краще б дали новий контракт на роки 2-3
    Алексей Романенко
      Алексей Романенко, 09.08.2020 00:22
    +1
    Даже в такое время, за Динамо поиграл сам вице-чемпион мира в составе хорватов)
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 08.08.2020 23:35
    +1
    Forever_young_13, 08.08.2020 22:23
    Йосе надо было-бы поехать к Сурку, поцеловать его в жопу и отвесить реверанс за смачный подсрачник
    Опять про ж...пу. Развальцевали тебе ее опять?
    APL
      APL, 08.08.2020 22:27
    +8
    Forever_young_13, 08.08.2020 22:23
    Йосе надо было-бы поехать к Сурку, поцеловать его в жопу и отвесить реверанс за смачный подсрачник
    целовать жопы это к тебе, ты у нас спец
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 08.08.2020 22:23
    -12
    Коментар згорнуто. Показати
    Йосе надо было-бы поехать к Сурку, поцеловать его в жопу и отвесить реверанс за смачный подсрачник
    APL
    online
      APL, 08.08.2020 22:27
    +8
    Forever_young_13, 08.08.2020 22:23
    Йосе надо было-бы поехать к Сурку, поцеловать его в жопу и отвесить реверанс за смачный подсрачник
    целовать жопы это к тебе, ты у нас спец
    Алексей Романенко
    online
      Алексей Романенко, 09.08.2020 00:22
    +1
    Даже в такое время, за Динамо поиграл сам вице-чемпион мира в составе хорватов)
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 08.08.2020 23:35
    +1
    Forever_young_13, 08.08.2020 22:23
    Йосе надо было-бы поехать к Сурку, поцеловать его в жопу и отвесить реверанс за смачный подсрачник
    Опять про ж...пу. Развальцевали тебе ее опять?
    Brian
    online
      Brian, 09.08.2020 15:59
    0
    Как по мне, лучший легионер нынешнего Динамо. И в ТОП 10 лучших легионеров Динамо за всё время. На ЧМ2018 был одним из лучших в составе Хорватии. Жаль что уходят игроки такого уровня.....
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 09.08.2020 01:30
    0
    Алексей Романенко, 09.08.2020 00:22
    Даже в такое время, за Динамо поиграл сам вице-чемпион мира в составе хорватов)
    Зато своих чемпионов мира и их тренера не ценим особо.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 09.08.2020 00:33
    0
    непоганий захисник, краще б дали новий контракт на роки 2-3