В одну річку двічі. Папа Гуйє стане гравцем Метала

І, можливо, буде грати у Другій лізі

В одну річку двічі. Папа Гуйє стане гравцем Метала
© ФК Металіст. Папа Гуйє

Екс-захисник «Металіста», «Карпат» і «Дніпра» Папа Гуйє продовжить кар'єру в «Металі», який з наступного сезону планує заявитися в Другу лігу.

Раніше повідомлялося, що «Дніпро-1» не продовжив контракт із 36-річним сенегальським гравцем.

Відзначимо, що «Метал» зареєстрований в жовтні 2019 року за адресою, де розташований ОСК «Металіст». Головним тренером команди буде екс-гравець «Металіста» і «Шахтаря» Олександр Кучер.

Віце-президент «Динамо» Євген Красніков - кінцевий бенефіціар клубу. Статутний капітал - 250 тисяч гривень.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Footboom

(32 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    DidOk
    online
      DidOk, 09.08.2020 21:41
    +2
    Давайте ще через рік Тайсона 😉
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 09.08.2020 18:14
    -4
    Металолом.
    temamx2727
    online
      temamx2727, 09.08.2020 10:13
    +2
    Андрей Никлиевич, 08.08.2020 22:04
    "В одну реку дважды" - а чего дважды? Если "Металл" не имеет и малейшего отношения к "Металлисту"...
    Имеет, и прямое. Красников - тебе говорит о чем то эта фамилия?
    Vytas Meskauskas
      Vytas Meskauskas, 09.08.2020 03:23
    -6
    Ужасный игрок, помню как его пас в ЛЕ англичанину выбил металист с ЛЕ когда команда могла дойти до финала, и много других ошибок.
    Олег Мандрівник
      Олег Мандрівник, 08.08.2020 22:49
    +2
    Металлист, Металлист1925, Металл
    какой полёт фантазии, сколько экспрессии и новизны
    Вячеслав Круссер
      Вячеслав Круссер, 08.08.2020 22:41
    +5
    вторая лига для него
    Comrade Me
      Comrade Me, 08.08.2020 22:30
    -2
    В свое время много сэйвов сделал.
    Но теперь может лучше в тренерский штаб?
    Андрей Никлиевич
      Андрей Никлиевич, 08.08.2020 22:04
    +9
    "В одну реку дважды" - а чего дважды? Если "Металл" не имеет и малейшего отношения к "Металлисту"...
    ihor7003
    online
      ihor7003, 08.08.2020 21:51
    +12
    Эдмара и Девича подтянуть и будет норм!!!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 08.08.2020 21:51
    +12
    Эдмара и Девича подтянуть и будет норм!!!
    Андрей Никлиевич
      Андрей Никлиевич, 08.08.2020 22:04
    +9
    "В одну реку дважды" - а чего дважды? Если "Металл" не имеет и малейшего отношения к "Металлисту"...
    Вячеслав Круссер
      Вячеслав Круссер, 08.08.2020 22:41
    +5
    вторая лига для него
    DidOk
    online
      DidOk, 09.08.2020 21:41
    +2
    Давайте ще через рік Тайсона 😉
    temamx2727
    online
      temamx2727, 09.08.2020 10:13
    +2
    Андрей Никлиевич, 08.08.2020 22:04
    "В одну реку дважды" - а чего дважды? Если "Металл" не имеет и малейшего отношения к "Металлисту"...
    Имеет, и прямое. Красников - тебе говорит о чем то эта фамилия?
    Олег Мандрівник
      Олег Мандрівник, 08.08.2020 22:49
    +2
    Металлист, Металлист1925, Металл
    какой полёт фантазии, сколько экспрессии и новизны