Георгій ЦІТАІШВІЛІ: «Луческу говорить нам, що ми сильні і все вийде»

Хавбек розповів про роботу з новим тренером «Динамо»

Георгій ЦІТАІШВІЛІ: «Луческу говорить нам, що ми сильні і все вийде»
© fcdynamo.kiev.ua

Півзахисник «Динамо» Георгій Цітаішвілі розповів про нові принципи роботи при тренері Мірчі Луческу, який вніс свої нововведення в тренування.

- У нас проходять досить інтенсивні тренування, тому, природно, в поєдинку з «Вересом» було важко. Але якщо порівнювати з двостороннім матчем, який ми провели кілька днів тому, то він видався ще важчим. Вчора ж уже було легше фізично. Крім того, ми вже почали розуміти і виконувати вимоги Мірчі Луческу, тому було легше працювати з м'ячем. Ми контролюємо всю гру і не втомлюємося, а коли потрібно «вибухнути» і зіграти вперед, для цього є сили, оскільки ззаду граємо в пас і надійно тримаємо м'яч.,

- Уже виходить в грі показувати те, що від вас хоче бачити Луческу? Вже встигли зрозуміти і прийняти його вимоги і бачення?

- Так, він майже щодня проводить з нами теоретичні заняття, на протязі години або навіть більше він розповідає і показує нам, як грають топ-команди, в тому числі і його команди, які він створював, зокрема, збірна Туреччини. На конкретних прикладах він показує, як було раніше, і як стало при ньому. Таким чином, ми розуміємо більше і краще, оскільки все бачимо наочно. Крім того, він оголосив нам свої принципи, порівнявши їх з законами України - і те, і інше не можна порушувати. Нам подобається те, що він пропонує, футболістів це влаштовує, відчувається, що це сучасний футбол, футбол в якому «Динамо» не сидітиме в обороні, а протягом всієї гри буде володіти м'ячем.

- Тобто, тренерські погляди Мірчі Луческу вам близькі і імпонують?

- Так, адже, повторюся, мова йде про сучасний футбол, в який ми будемо грати. Причому, це робиться не тільки для того, щоб ми стали чемпіонами України, а й показували себе гідно в Європі, адже на нас чекають серйозні ігри в Лізі чемпіонів. Тренер хоче, щоб ми були переможцями у всьому і з перших хвилин показували, що будемо тримати м'яч, контролювати всю гру і вести її під свою диктовку.

- Футболісти кажуть, що у вас багато нововведень, а в чому саме вони полягають?

- Зміни стосуються всього - і тренувань, і не футбольних аспектів. Наприклад, мені подобається, що всі вправи ми робимо з м'ячем, тому не відчувається, що пробігаємо багато кілометрів під час заняття, хоча насправді дистанція така ж, як і в матчі. Також імпонує, що Мірча Луческу не тільки думає про футбольне поле, а й про те, що за його межами. Після кожного тренування він завжди говорить про те, щоб ми не поспішали розходитися, а робили необхідні процедури і заходи по відновленню. Зараз у нас графік чотири дні на базі, один - вдома.

Він концентрує увагу на всьому, на кожні дрібниці: робимо тривалу розминку, щоб не отримати травму. Так що змінилося дуже багато чого. Перші пару днів було важко, оскільки потрібно було зрозуміти самі вправи, що від тебе хочуть. А зараз вже більш-менш ясно, що тренер хоче бачити. Та й помітно, що він бачить наш прогрес, то, як намагаємося і віддаємося на поле, і підтримує нас у всьому.

Це відчувається не в відношенні мене особисто, а щодо всієї команди. Луческу нам говорить, що у нас все вийде, що ми сильні, що будемо переможцями. Це іноземний менталітет, закордонні тренери це вміють. Він ще і мотиватор: він нам такі слова говорить, що вже хочеться скоріше почати новий чемпіонат.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(27 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 09.08.2020 00:52
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Уже и мистер резко)
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 09.08.2020 00:51
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    dgurkis, 09.08.2020 00:30
    Мистер знает рецепт, как золото брать! Кроты, трепещите, мы возрождаемся из пепла!
    Forever_young_13
      Forever_young_13, 09.08.2020 00:35
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    dgurkis, 09.08.2020 00:30
    Мистер знает рецепт, как золото брать! Кроты, трепещите, мы возрождаемся из пепла!
    Птица Феникс без шубы, что шашлык без пива
    dgurkis
    online
      dgurkis, 09.08.2020 00:30
    0
    Мистер знает рецепт, как золото брать! Кроты, трепещите, мы возрождаемся из пепла!
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 09.08.2020 00:18
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Forever_young_13, 09.08.2020 00:04
    Женька-клоунесса не только отлизывает, но и отсасывает. Многостаночница сексуальная
    Судя по его комментам это было читаемо)
    Forever_young_13
      Forever_young_13, 09.08.2020 00:04
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Олег Тимофеюк, 08.08.2020 23:58
    Так лизать ты по жизни привык, о тебе давно говорят все) Сколько берёшь?
    Женька-клоунесса не только отлизывает, но и отсасывает. Многостаночница сексуальная
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 08.08.2020 23:58
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    jekаfunny, 08.08.2020 23:08
    Лизатель ног , до тебя позже дойдём , Вали в очередь
    Так лизать ты по жизни привык, о тебе давно говорят все) Сколько берёшь?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 08.08.2020 23:09
    0
    Олег Тимофеюк, 08.08.2020 22:31
    Ты кто такое, чтобы такое создание как ты указывало кому и где быть?
    Или это твой второй Ник ?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 08.08.2020 23:08
    +1
    Олег Тимофеюк, 08.08.2020 22:31
    Ты кто такое, чтобы такое создание как ты указывало кому и где быть?
    Лизатель ног , до тебя позже дойдём , Вали в очередь
    Richard Brautiang
      Richard Brautiang, 08.08.2020 23:03
    0
    J0e777, 08.08.2020 20:38
    У даунбасян нормально так подгорает
    Снова животное на воле оказалось
    Lion
      Lion, 08.08.2020 23:03
    -1
    Сильным ничего внушать не надо!!!
    APL
    online
      APL, 08.08.2020 22:39
    -1
    Олег Тимофеюк, 08.08.2020 22:36
    Прими успокоительное, хотя тебе более привычно водяры
    ватан лучше пить водку чем бояру, та и пью я очеееееень редко, последний раз где то пол года назад
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 08.08.2020 22:36
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    APL, 08.08.2020 22:33
    создание именно ты, шалава загаражная
    Прими успокоительное, хотя тебе более привычно водяры
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 08.08.2020 22:33
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Это он говорит что вас багато, и вас не подолаты?
    APL
    online
      APL, 08.08.2020 22:33
    -2
    Олег Тимофеюк, 08.08.2020 22:31
    Ты кто такое, чтобы такое создание как ты указывало кому и где быть?
    создание именно ты, шалава загаражная
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 08.08.2020 22:31
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    jekаfunny, 08.08.2020 21:31
    Человек который мне месяц назад рассказывал что ему не интересно упл он смотрел только два матча , и вообще не хочет лезть в это болото ? Ответь на два вопроса
    1) почему ты вечно на ветках Динамо ошиваешься?
    2) когда вам бурбас начнёт нормальные легенды придумывать ?
    Ты кто такое, чтобы такое создание как ты указывало кому и где быть?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 08.08.2020 21:31
    +2
    Evgene Boykinyuk, 08.08.2020 20:26
    почему вербич полностью, может вери или вер лучше?
    Человек который мне месяц назад рассказывал что ему не интересно упл он смотрел только два матча , и вообще не хочет лезть в это болото ? Ответь на два вопроса
    1) почему ты вечно на ветках Динамо ошиваешься?
    2) когда вам бурбас начнёт нормальные легенды придумывать ?
    zahar12
      zahar12, 08.08.2020 21:27
    +6
    кайфует пацан. почувствовал себя футболистом наконец. С НИМ ГОВОРЯТ. для этого надо чтобы пришел один дед к двум другим или просто нах надо было послать всех этих гребаных алкоголиков с известными фамилиями давным давно? скока лет потеряли.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 08.08.2020 20:40
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    J0e777, 08.08.2020 20:38
    У даунбасян нормально так подгорает
    весело быть шизофреником?
    J0e777
      J0e777, 08.08.2020 20:38
    0
    Evgene Boykinyuk, 08.08.2020 20:29
    может гипноз румуна и из Беседина сделает Ибрагимовича
    У даунбасян нормально так подгорает
    zahar12
      zahar12, 08.08.2020 21:27
    +6
    кайфует пацан. почувствовал себя футболистом наконец. С НИМ ГОВОРЯТ. для этого надо чтобы пришел один дед к двум другим или просто нах надо было послать всех этих гребаных алкоголиков с известными фамилиями давным давно? скока лет потеряли.
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 09.08.2020 00:18
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Forever_young_13, 09.08.2020 00:04
    Женька-клоунесса не только отлизывает, но и отсасывает. Многостаночница сексуальная
    Судя по его комментам это было читаемо)
    Miroslav1981
      Miroslav1981, 08.08.2020 19:15
    +3
    Это и без Луческу надо понимать
    Forever_young_13
      Forever_young_13, 09.08.2020 00:04
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Олег Тимофеюк, 08.08.2020 23:58
    Так лизать ты по жизни привык, о тебе давно говорят все) Сколько берёшь?
    Женька-клоунесса не только отлизывает, но и отсасывает. Многостаночница сексуальная
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 08.08.2020 23:58
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    jekаfunny, 08.08.2020 23:08
    Лизатель ног , до тебя позже дойдём , Вали в очередь
    Так лизать ты по жизни привык, о тебе давно говорят все) Сколько берёшь?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 08.08.2020 21:31
    +2
    Evgene Boykinyuk, 08.08.2020 20:26
    почему вербич полностью, может вери или вер лучше?
    Человек который мне месяц назад рассказывал что ему не интересно упл он смотрел только два матча , и вообще не хочет лезть в это болото ? Ответь на два вопроса
    1) почему ты вечно на ветках Динамо ошиваешься?
    2) когда вам бурбас начнёт нормальные легенды придумывать ?
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 09.08.2020 00:52
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Уже и мистер резко)
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 09.08.2020 00:51
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    dgurkis, 09.08.2020 00:30
    Мистер знает рецепт, как золото брать! Кроты, трепещите, мы возрождаемся из пепла!
    Forever_young_13
      Forever_young_13, 09.08.2020 00:35
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    dgurkis, 09.08.2020 00:30
    Мистер знает рецепт, как золото брать! Кроты, трепещите, мы возрождаемся из пепла!
    Птица Феникс без шубы, что шашлык без пива
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 08.08.2020 23:08
    +1
    Олег Тимофеюк, 08.08.2020 22:31
    Ты кто такое, чтобы такое создание как ты указывало кому и где быть?
    Лизатель ног , до тебя позже дойдём , Вали в очередь
    dgurkis
    online
      dgurkis, 09.08.2020 00:30
    0
    Мистер знает рецепт, как золото брать! Кроты, трепещите, мы возрождаемся из пепла!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 08.08.2020 23:09
    0
    Олег Тимофеюк, 08.08.2020 22:31
    Ты кто такое, чтобы такое создание как ты указывало кому и где быть?
    Или это твой второй Ник ?
    Richard Brautiang
      Richard Brautiang, 08.08.2020 23:03
    0