Карпати живі. Команда провела контрольний матч і готується до сезону

Команда провела спаринг на своїй базі

Карпати живі. Команда провела контрольний матч і готується до сезону
© fckarpaty.com

«Карпати» провели перший спаринг в рамках підготовки до нового сезону і обіграли ПФК «Львів» з рахунком 5:2.

На сайті клубу вказано, що команда готується до сезону під керівництвом тренера Романа Гнатіва, однак не вказано, де саме будуть виступати «Карпати».

Клуб знявся з чемпіонату і вилетів з УПЛ. Очікується, що команда буде грати у Другій лізі.

Карпати - ПФК Львів 5:2
Голи: Гудзинський, 38, гравець на перегляді, 53, Козак, 67, 73, Карабін, 76 - Слюсар, 58 (у свої ворота), Хімчак, 90

Карпати: Горох (Сасс, 46, Задерейко, 67), гравець на перегляді (Мудрик,46), Веремієнко (Калинчук, 55), Сич (Слюсар, 55), Слива (Береза,55), гравець на перегляді (Толочко,55), Гудзінський (Хлань, 46), Притула (Козак, 55), Лях (Бей, 55), Руніч (Карабін, 46), гравець на перегляді (Раделицький, 55)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(51 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dudigo78
    online
      dudigo78, 08.08.2020 18:43
    -1
    zhyr, 08.08.2020 17:57
    Діти Олімпіка і Ворскли дрючили Львів, а тут дорослим програли. Це вже не так ганебно)))
    Де там дорослі? Лише троє, що на перегляді мають 25-26 років. Всі решта до 21. Минулорічна основа вся пішла
    Алексей Романенко
    online
      Алексей Романенко, 08.08.2020 18:08
    -2
    Да как-то похер)
    zhyr
      zhyr, 08.08.2020 17:57
    -1
    romprest, 08.08.2020 15:57
    Щось сонячний хлопчик мовчить... Чи йому не до сміху?
    Діти Олімпіка і Ворскли дрючили Львів, а тут дорослим програли. Це вже не так ганебно)))
    romprest
      romprest, 08.08.2020 15:57
    +13
    Щось сонячний хлопчик мовчить... Чи йому не до сміху?
    dudigo78
    online
      dudigo78, 08.08.2020 15:39
    +4
    Т. Артём, 08.08.2020 15:23
    Я не о том что они всегда барахтались в зоне вылета. А об вечных скандалах, конфликтах
    за це можна подякувати декільком журналістам, які все що робилось в клубі розглядали під мікроскопом, плюс дуже часто подавали не вірну і неправдиву інформацію. ти думаєш, що в інших клубах-середняках ситуація краща? в половини клубів заборгованості по зарплатах, плюс є дуже старі заборгованості, які в судах. Є клуби, які постійно працюють з суддями, гравців в ліса вивозять, щоб ті підписали потрібні папірці. Та куча всього в нашому футболі. Карпати на цьому фоні середньостатистичний суб'єкт.
    Hemingway
    online
      Hemingway, 08.08.2020 15:39
    +10
    Олег Тимофеюк, 08.08.2020 15:09
    Как же они уже надоели с их вечным нытьём и вечными проблемами
    Ниєш тут тільки ти
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 08.08.2020 15:23
    -9
    Lazio, 08.08.2020 15:18
    Шо ти мелеш???? Карпати в 2010-2012 рр. виступали в Єврокубах. Навіть мали виграші і нічейки!! Яких років 15???
    Я не о том что они всегда барахтались в зоне вылета. А об вечных скандалах, конфликтах
    Lazio
      Lazio, 08.08.2020 15:18
    +13
    Т. Артём, 08.08.2020 15:07
    Нельзя это пустить в профи. Они уже лет 15 не соответствуют
    Шо ти мелеш???? Карпати в 2010-2012 рр. виступали в Єврокубах. Навіть мали виграші і нічейки!! Яких років 15???
    dudigo78
    online
      dudigo78, 08.08.2020 15:18
    +12
    Вам би обом попереднім дописувачам жовчогінні попити, бо реально можете в своїй жовчі втопитись. А про Карпати не переживайте. З ними все буде добре
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 08.08.2020 15:09
    -13
    Коментар згорнуто. Показати
    Как же они уже надоели с их вечным нытьём и вечными проблемами
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 08.08.2020 15:07
    -16
    Нельзя это пустить в профи. Они уже лет 15 не соответствуют
    romprest
      romprest, 08.08.2020 15:57
    +13
    Щось сонячний хлопчик мовчить... Чи йому не до сміху?
    Lazio
      Lazio, 08.08.2020 15:18
    +13
    Т. Артём, 08.08.2020 15:07
    Нельзя это пустить в профи. Они уже лет 15 не соответствуют
    Шо ти мелеш???? Карпати в 2010-2012 рр. виступали в Єврокубах. Навіть мали виграші і нічейки!! Яких років 15???
    dudigo78
    online
      dudigo78, 08.08.2020 15:18
    +12
    Вам би обом попереднім дописувачам жовчогінні попити, бо реально можете в своїй жовчі втопитись. А про Карпати не переживайте. З ними все буде добре
    Hemingway
    online
      Hemingway, 08.08.2020 15:39
    +10
    Олег Тимофеюк, 08.08.2020 15:09
    Как же они уже надоели с их вечным нытьём и вечными проблемами
    Ниєш тут тільки ти
    dudigo78
    online
      dudigo78, 08.08.2020 15:39
    +4
    Т. Артём, 08.08.2020 15:23
    Я не о том что они всегда барахтались в зоне вылета. А об вечных скандалах, конфликтах
    за це можна подякувати декільком журналістам, які все що робилось в клубі розглядали під мікроскопом, плюс дуже часто подавали не вірну і неправдиву інформацію. ти думаєш, що в інших клубах-середняках ситуація краща? в половини клубів заборгованості по зарплатах, плюс є дуже старі заборгованості, які в судах. Є клуби, які постійно працюють з суддями, гравців в ліса вивозять, щоб ті підписали потрібні папірці. Та куча всього в нашому футболі. Карпати на цьому фоні середньостатистичний суб'єкт.