ШЕВЧУК: «Не думаю, що Динамо кине виклик Шахтарю в боротьбі за золото»

Екс-гравець «гірників» висловився про боротьбу двох грандів українського футболу

ШЕВЧУК: «Не думаю, що Динамо кине виклик Шахтарю в боротьбі за золото»
© Футбол 1/2/3. В'ячеслав Шевчук

41-річний екс-гравець донецького «Шахтаря» і збірної України В'ячеслав Шевчук поділився очікуваннями від боротьби в чемпіонаті України після приходу в «Динамо» Мірчі Луческу.

«Хочеться вірити хоча б в те, що «Шахтарю» не буде так комфортно, як у минулій першості, адже так наш чемпіонат буде тільки прогресувати. У «Динамо» правильно зробили, що поміняли тренера. Для мене неприпустимо, щоб в такій команді наставники раділи другому місцю, програючи «Колосу» - 0:2.

Втім, чемпіонат в будь-якому випадку повинен стати ще цікавішим. Повернувся в Україну Мірча Луческу, який 12 років віддав «Шахтарю», а зараз очолив головного конкурента гірників, «Динамо». Це, безумовно, додасть пікантності протистоянню вітчизняних грандів.

Вважаю, що з приходом румунського фахівця, кияни додадуть, але наскільки глобально, сказати поки складно. У всякому разі, я не думаю, що в наступному чемпіонаті «Динамо» зможе кинути виклик «Шахтарю» в боротьбі за золоті медалі.

Хотілося б, щоб «Зоря» додала, незважаючи на втрату деяких лідерів колективу. У минулому сезоні саме луганчани по своїй грі заслуговували другого місця. Чекаю подальшого прогресу від «Десни». Найтепліших слів заслуговує «Колос». За рахунок правильної організації гри новачок еліти добився високих результатів. Як мені здається, і «Дніпро-1» може бути десь недалеко від цієї компанії... », - сказав Шевчук.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — zbirna.com

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Сергей Двореченец
      Сергей Двореченец, 08.08.2020 18:55
    0
    Для того, щоб кинути виклик Шахтарю у боротьбі за золото, спочатку треба припинити втрачати очки у матчах з іншими клубами. Це як у преферансі - відбір своїх - запорука успіху. В України чемпіонат не виграється а програється. Тільки единого разу було навпаки за усі часи незалежності.
    Miroslav1981
      Miroslav1981, 08.08.2020 18:35
    0
    Где то согласен с Шевчуком, что Киевляне пока не готовы.. из ряда причин, конкурировать с шахтой за золото.. но если все команды вышки в следующем сезоне будут играть одинаково, самоотвержено, что против ДК, что против ШД, то ждет нас интересный чемпионат..
    Shchebet
      Shchebet, 08.08.2020 17:37
    0
    В этом чемпионате вряд ли. Но в следующем Динамо может и должно как минимум серьезно потрепать им нервы.
    А остальное - стечение обстоятельств, везения и прочих нюансов.
    dd dent
    online
      dd dent, 08.08.2020 17:32
    0
    Шевчук тот ещё мыслитель, прислушаемся обязательно у нему непременно
    wojsergivan
      wojsergivan, 08.08.2020 14:12
    -2
    КОЛХОЗНИК ДАЖЕ В КОСТЮМЕ И ГАЛСТУКЕ ОСТАЕТСЯ КОЛХОЗНИКОМ
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 08.08.2020 13:24
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Бросят вызов за самовар Суперкубка. А куда деваться?
    Алекс Морган
      Алекс Морган, 08.08.2020 13:19
    -4
    В этом году Динамо будет сражаться за еврокубки с Ингульцом и Минаем
    Ivan-Bogun
      Ivan-Bogun, 08.08.2020 12:21
    +3
    А який смисл Суркісу запрошувати Луческу,обіцяти йому 1 000 000 євро бонусних за чемпіонство ,якщо не боротись за чемпіонство...???
    "Шахтар" сильна команда беззаперечно.Але багато українських клубів мають змінити,заздалегідь програшну, ментальність по відношенні до "Шахтаря"...
    Команди,які хочуть перемагати,завжди мають вивчати досконально суперника,його сильні і слабкі,сторони,щоб знайти методи для перемоги...
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 08.08.2020 12:13
    +4
    Олег Тимофеюк, 08.08.2020 12:10
    Так это и ежу понятно)
    Вы из Будущего наверное, скажите пожалуйста до какого периода продлиться масочный режим?
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 08.08.2020 12:10
    -8
    Коментар згорнуто. Показати
    Так это и ежу понятно)
    Игорь Левченко
      Игорь Левченко, 08.08.2020 11:56
    0
    Голова нужна для того, что бы в нее есть)
    Александр Кохан
    online
      Александр Кохан, 08.08.2020 11:24
    +5
    Краще подумати, а потім говорити)))
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 08.08.2020 11:21
    +7
    Это хорошо что ты Слава "не думаешь".
    У вас там многие "не думают" это нормально.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 08.08.2020 11:21
    +7
    Это хорошо что ты Слава "не думаешь".
    У вас там многие "не думают" это нормально.
    Александр Кохан
    online
      Александр Кохан, 08.08.2020 11:24
    +5
    Краще подумати, а потім говорити)))
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 08.08.2020 12:13
    +4
    Олег Тимофеюк, 08.08.2020 12:10
    Так это и ежу понятно)
    Вы из Будущего наверное, скажите пожалуйста до какого периода продлиться масочный режим?
    Ivan-Bogun
      Ivan-Bogun, 08.08.2020 12:21
    +3
    А який смисл Суркісу запрошувати Луческу,обіцяти йому 1 000 000 євро бонусних за чемпіонство ,якщо не боротись за чемпіонство...???
    "Шахтар" сильна команда беззаперечно.Але багато українських клубів мають змінити,заздалегідь програшну, ментальність по відношенні до "Шахтаря"...
    Команди,які хочуть перемагати,завжди мають вивчати досконально суперника,його сильні і слабкі,сторони,щоб знайти методи для перемоги...
    Сергей Двореченец
      Сергей Двореченец, 08.08.2020 18:55
    0
    Для того, щоб кинути виклик Шахтарю у боротьбі за золото, спочатку треба припинити втрачати очки у матчах з іншими клубами. Це як у преферансі - відбір своїх - запорука успіху. В України чемпіонат не виграється а програється. Тільки единого разу було навпаки за усі часи незалежності.
    Miroslav1981
      Miroslav1981, 08.08.2020 18:35
    0
    Где то согласен с Шевчуком, что Киевляне пока не готовы.. из ряда причин, конкурировать с шахтой за золото.. но если все команды вышки в следующем сезоне будут играть одинаково, самоотвержено, что против ДК, что против ШД, то ждет нас интересный чемпионат..
    Shchebet
    online
      Shchebet, 08.08.2020 17:37
    0
    В этом чемпионате вряд ли. Но в следующем Динамо может и должно как минимум серьезно потрепать им нервы.
    А остальное - стечение обстоятельств, везения и прочих нюансов.
    dd dent
    online
      dd dent, 08.08.2020 17:32
    0
    Шевчук тот ещё мыслитель, прислушаемся обязательно у нему непременно
    Игорь Левченко
      Игорь Левченко, 08.08.2020 11:56
    0
    Голова нужна для того, что бы в нее есть)