Палермо. Ястремська з матчболів програла матч 1/4 фіналу

Українка була близька до перемоги, але далі йде Каміла Джорджі

Палермо. Ястремська з матчболів програла матч 1/4 фіналу
© Jimmie48 Photography. Каміла Джорджі

Друга ракетка України Даяна Ястремська (№25 WTA) завершила виступи на турнірі міжнародної серії в Палермо.

У матчі 1/4 фіналу українка, посіяна на змаганнях під сьомим номером, програла в трьох сетах Камілі Джорджі з Італії (№89 WTA).

Палермо. 1/4 фіналу
Даяна Ястремська (Україна) - Каміла Джорджі (Італія) - 6:4, 6:7(5), 3:6

Матч почався для Даяни з двох виграних геймів, але Каміла дуже швидко відновила статус-кво. Українка впевненіше почувала себе на подачі, що дозволяло їй заробляти більше легких очок. У Джорджі з цим були певні проблеми і вже в сьомому геймі вона знову не змогла захистити свою подачу, вдруге віддавши перевагу Ястремській.

Доля сету вирішувалася в десятому геймі. Італійка мала два шанси зробити рахунок рівним, але українка з п'ятого сетбола закрила партію.

У другому сеті гра стала практично рівною, хоча у важливі моменти Ястремська відчувала себе трохи впевненіше, кілька разів відбившись від брейкпойнтів суперниці. Ключовим знову повинен був стати брейк в сьомому геймі, але на цей раз Камілі вдалося зрівнятися на п'яти, та ще й відігравши при цьому два матчболи. Після цього моменту у італійки відкрилося друге дихання і вона виглядала набагато енергійнішою і свіжішою від Даяни.

Ястремська перевела гру на тай-брейк, який досить впевнено виграла Джорджі. У третьому сеті українці вистачило сил на шість геймів. Не реалізувавши два брейкпойнта, вона віддала всі інші гейми, хоча не можна сказати, що вона вже змирилася.

Відзначимо, що матч тривав близько трьох годин. Це третій за тривалістю матч в кар'єрі 20-річної українки (перемоги над Лепченко і Гарсією). Для обох тенісисток, які сповідують гостроатакувальний стиль гри, це велика рідкість, хоча італійка вже перемагала в очному матчі зі схожим сценарієм в Страсбурзі-2017 (6:7(1), 6:2, 7:5). 

Далі пройшла та, яка сьогодні була більш готовою фізично, та і бажання виграти турнір в Італії, напевно, у Каміли дуже велике.

У наступному раунді Джорджі зіграє проти Фіони Ферро з Франції (№53 WTA).

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    relax-1984
    online
      relax-1984, 09.08.2020 05:22
    +1
    Stanislav Matusevych, 08.08.2020 02:47
    Даяна така Даяна. Знову всі найважливіші м'ячі програні. Навіть Баїн не допомагає. Хоча тут найперше потрібен не тренер, а хороший психолог. Такий, щоб зумів прикрутити юнацький максималізм Ястремської. З тінейджерів Даяна вийшла, а характер зовсім не змінюється, і досвід не допомагає. Все ті ж самі проблеми, і виходу поки не видно.
    Сьогоднішній матч якраз ілюструє і те, чому я не люблю тенісний стиль "бий-біжи", і дуже малу ймовірність виграшу Даяною будь-якого Шолома. Таку мету перед собою ставити потрібно, але ж треба дивитися реально на речі. Яка вірогідність того, що у Даяни в семи поспіль матчах, з яких десь половина буде проти дуже серйозних суперниць, піде гра і м'яч полетить? Можна, звичайно, пригадати Остапенко, але таке стається, може, раз на століття. І до 2100-го року ліміт вже вичерпаний.
    У нинішній час, коли багаторічний лідер жіночого тенісу вже за крок до законного відпочинку, а нового гегемона поки не видно, головну роль грають не навички гри, тактика та досвід. Психологія рулить. А у наших найкращих тенісисток із нею давні проблеми, і, на жаль, від вирішення їх дівчата залишаються далекими.
    Не розумію скільки можна ще говорити про ту психологію...Ми тут давно зрозуміли, вони там ще ні? Та найміть вже двох-трьох психологів, може вісім? Нема слів просто...
    Vadim Rubik
      Vadim Rubik, 08.08.2020 13:43
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    KIPR ALECS, 08.08.2020 11:51
    почему то с тренером этим Сашей столько подопечных таким образом проигрывают что ппц
    По-перше перевіряйте інфу-Саша з березня неможе виїхати з Флориди, там червона лінія з тим Ковід-допомогти в повній мірі він неможе.. І да, ану які це підопічні його і коли програвала таким способом?? Доречі травма спини, насправді була в Даяни, тобі кінець третього сету повністю логічним був і очікуванний
    KIPR ALECS
      KIPR ALECS, 08.08.2020 11:51
    -3
    почему то с тренером этим Сашей столько подопечных таким образом проигрывают что ппц
    Vadim Rubik
      Vadim Rubik, 08.08.2020 10:56
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Владимир Копяк, 08.08.2020 06:32
    Ястремская по натуре - не боец...Ну не дано ей это от поироды, увы.... Так и будет болтаться в районе15-25 места в рейтинге
    З чого взяли шо не боєць?? З таким підходом.. Не винна Даяны шо ваша хотєлка надто висока
    Vadim Rubik
      Vadim Rubik, 08.08.2020 10:54
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    Vladimir Costrovoj, 08.08.2020 03:42
    ...вибачаюсь, але такий комент, на рівні "вийди і сам все зроби" - українською мовою називається "висер баобаба." Але ж хочеться коментів з аргументами від людей, а не від представника флори!
    Ястремська з літа минулого року не грає, а мучаться на корті, раз за разом програючи, і весь час одноманітно. Постійно не вистачає фізики - і тоді одразу ж починають вилазити технічні недоліки, починаються незліченні помилки.
    Ястремська тренується весь час з тренером по фітнесу? Можливо. Але результати - негативні. Можливо треба змінити тренера по фітнесу, методику, навантаження і т.д.
    У світі великого спорту дрібниць немає.
    Лобановський увійшов до когорти великих спортивних тренерів не тому, що виграв багато престижних титулів - з цим якраз і напряг! Ну не вигравали його команди ні чемпіонатів Світу чи Європи, ні Лігу (кубок) чемпіонів. Але Лобановський перший, хто поставив футбольні тренування на наукову основу, створив у команді наукову групу, за допомогою якої спортсмени виходили на пік форми у потрібний період, навантаження розраховувались науково, і були, до речі, завжди не малими, порівняно з переважною більшістю команд.
    До чого я веду. Звичайно, футбол і теніс - різні види спорту. І навантаження повинні розраховуватись інакше - скрізь своя специфіка!
    Так, можливо Даяна і займається фізично. Можливо - і багато працює. Результату поки що не видно. Що в минулому сезоні, починаючи з літа, що в нинішньому. І на початку, і після паузи - поки що результат від'ємний. Щось іде не так. Перед усім - фізично, Як наслідок - ментальні проблеми і невпевненість у собі на тлі невдач. І це стає вже хронічним. Уважно стежу за виступами Даяни вже два роки. Пік прийшовся на осінь 2018-го. Деякий час знаходилась у непоганій формі (фізичній, ментальній, ігровій), а потім почалась криза, кінця якій поки що не видно. І її менеджерський штаб, у якій, як я розумію, першу скрипку грає батько, не уявляє, як подолати кризу...
    Прогресу у подоланні вищезгаданих фізичних та ментальних проблемах поки що не проглядається ні на грам. Як на мене - стає тільки гірше. Якщо півтора роки тому ці проблеми чітко вимальовувались у матчах із такими корифеями, як Серена Вільямс, то зараз кожна посередня тенісистка, яка в змозі виявити характер і почати активний супротив и
    Багато знаєте дівчат, яким виповнилось лише 20 років в топ 25 рейтингу?? Дівчат, що до такого віку мають виграні Інтернешионали?? Причому не пропускає і не грає на свіжості як Б'янка.. Тільки Канада швидко здується через травматичністю, що значно гірше за проблеми Даяни.паше вона багато, тільки привыкла не сидіти на місці, бути в русі)) крім співу, вона активно допомагала людям з Одеси, тільки в нас привыкли обливати брудом... Щодо потенціалу-да ви всі забуває те, шо з березня Даяна неможе вести підготовку до турнірів разом з тренером, а це важливий аспект в психології, розбору негативних моментів гри,далеко не у всіх тренер в іншій частині планети...
    kerch30
      kerch30, 08.08.2020 10:28
    -1
    Альона Апіна не шмогла.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 08.08.2020 10:23
    +1
    vital, 08.08.2020 02:58
    Ну так, простежуються певні аналогії з минулим сезоном. Але не будьмо дуже суворі до дівчини. Іноді поразки більш корисніші, ніж перемоги. Даяні треба працювати над своєю фізичною витривалістю. А не витрачати час на сольну кар'єру. Сподіваюся Даяна добре підготується до шлема.
    Знову ж таки це грунт. Всі памятають Остапа на РГ, але глина це не Даянене покриття. Подивився би я як Каміла так би встигала за мячами на траві, чи навіть на харді.
    Вчора ще свіженька Даяна мала співвідношення ейси/подвійні 11-2, а сьогодні на фоні втоми 8-16.
    Нічого страшного не сталося. Палермо це дрібязковий турнір. Даяна зіграла свій перший турнір після міжсезоння, отримала ігрову практику. Далі має бути краще...
    Для Джорджі грунт таке саме важке випробовування, як для Даяни. Це якщо ви не знали
    Ва Са
      Ва Са, 08.08.2020 10:20
    +1
    Vlad Ltava, 08.08.2020 08:22
    При счете 3-3 в третьем сете, ТРИ двойных!!!???? Ну , тут и камень заговорит матом.
    Це втома . Плюс до того що , і без неї ,Даяна на подачі добре халтурить . На третій сет , Даяни , за звичай - не вистачає. Ні фізично , ні психологічно . На жаль ..
    dudigo78
    online
      dudigo78, 08.08.2020 10:20
    0
    Хто би що не говорив, але я писав ще давно, що Даяна навряд чи досягне того, що досягла Світоліна. Хоч і цей матч не показник.
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 08.08.2020 08:22
    0
    При счете 3-3 в третьем сете, ТРИ двойных!!!???? Ну , тут и камень заговорит матом.
    axylinam
    online
      axylinam, 08.08.2020 07:24
    0
    Видимо Ястремская заразилась от Свитолиной,дарить практически выигранные игры
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 08.08.2020 06:32
    -1
    Ястремская по натуре - не боец...Ну не дано ей это от поироды, увы.... Так и будет болтаться в районе15-25 места в рейтинге
    Uria Lug
      Uria Lug, 08.08.2020 06:07
    0
    Vladimir Costrovoj, 08.08.2020 02:43
    Всё, как всегда. Ничему не учится, ни в чём не становится сильнее. Отсутствие характера в решающие моменты, когда нужно прибавить - происходит с точностью до наоборот. Нежелание работать над собой. Слабая физическая форма в сравнении с достаточно возрастной итальянкой.
    Жаль, но наша самая перспективная теннисистка остановилась в росте и почивает на лаврах. Полтора - два года назад игра Ястремской была гораздо привлекательней.
    Имеем неутешительный прогноз на перспективы нашего тенниса. Прорыва опять не произошло, отказываемся назад. Свитолина свои лучшие годы уже отыграла, Цуренко - тем более.
    Ястремская и Костюк остановились в росте. Не прогрессируют, скорее уж наоборот. Лопатецкая, самая темпераментная наша девушка, к тому же, с характером, что в спорте стоит очень большого - травмировалась год назад и сломалась физически. И перспективы на восстановление печальны очень... Кто там, Завацкая? Тоже слабо. Равно как Козлова и Калинина. Дарья Снигур? Пока тоже всё очень неопределённо.
    Про мужской теннис - молчу вообще. Всё печально...
    Абсолютно прав Ястремская никакая, как и все остальные.
    Timur24
      Timur24, 08.08.2020 06:05
    +4
    мда. цікаво який буф коеф в кінці другого сету на Італійку. Так просрати матч при двох матчболах треба вміти, або хотіти. Ну на новий кліп вже заробила((((
    Vladimir Costrovoj
      Vladimir Costrovoj, 08.08.2020 03:42
    +7
    Vadim Rubik, 08.08.2020 02:52
    Всьо шеф, ми корову програли.. Шо сталось?? Програла лише на Інті.. В Рівному матчі, де все вирішили нюанси в другому сеті.. Хто спочиває на лаврах!? Ты знаєш що мелиш?? Треба було тебе на пісок замість качка в батл.. Якби витримав хоч 15 хв, що на тренерування робить Даяна, то можливо з тобою заговорить... Є лише одна погана тенденція-не використання матч болів... Бачачи сьогоднішній вітер знав шо все вирішить в кого сил скільки залишиться.. Надто писемістично все, вам ніхто шлемы не винен, вмієте краще-выход те і доводьте
    ...вибачаюсь, але такий комент, на рівні "вийди і сам все зроби" - українською мовою називається "висер баобаба." Але ж хочеться коментів з аргументами від людей, а не від представника флори!
    Ястремська з літа минулого року не грає, а мучаться на корті, раз за разом програючи, і весь час одноманітно. Постійно не вистачає фізики - і тоді одразу ж починають вилазити технічні недоліки, починаються незліченні помилки.
    Ястремська тренується весь час з тренером по фітнесу? Можливо. Але результати - негативні. Можливо треба змінити тренера по фітнесу, методику, навантаження і т.д.
    У світі великого спорту дрібниць немає.
    Лобановський увійшов до когорти великих спортивних тренерів не тому, що виграв багато престижних титулів - з цим якраз і напряг! Ну не вигравали його команди ні чемпіонатів Світу чи Європи, ні Лігу (кубок) чемпіонів. Але Лобановський перший, хто поставив футбольні тренування на наукову основу, створив у команді наукову групу, за допомогою якої спортсмени виходили на пік форми у потрібний період, навантаження розраховувались науково, і були, до речі, завжди не малими, порівняно з переважною більшістю команд.
    До чого я веду. Звичайно, футбол і теніс - різні види спорту. І навантаження повинні розраховуватись інакше - скрізь своя специфіка!
    Так, можливо Даяна і займається фізично. Можливо - і багато працює. Результату поки що не видно. Що в минулому сезоні, починаючи з літа, що в нинішньому. І на початку, і після паузи - поки що результат від'ємний. Щось іде не так. Перед усім - фізично, Як наслідок - ментальні проблеми і невпевненість у собі на тлі невдач. І це стає вже хронічним. Уважно стежу за виступами Даяни вже два роки. Пік прийшовся на осінь 2018-го. Деякий час знаходилась у непоганій формі (фізичній, ментальній, ігровій), а потім почалась криза, кінця якій поки що не видно. І її менеджерський штаб, у якій, як я розумію, першу скрипку грає батько, не уявляє, як подолати кризу...
    Прогресу у подоланні вищезгаданих фізичних та ментальних проблемах поки що не проглядається ні на грам. Як на мене - стає тільки гірше. Якщо півтора роки тому ці проблеми чітко вимальовувались у матчах із такими корифеями, як Серена Вільямс, то зараз кожна посередня тенісистка, яка в змозі виявити характер і почати активний супротив и
    Kanarejka
    online
      Kanarejka, 08.08.2020 03:16
    +2
    Vadim Rubik, 08.08.2020 03:14
    А де я про выграшный шолом писав?? Кіз фіналіста Стівенс переможниця-це схожі непорозуміння як і Остапенко, Кіз тут як приклад теннісистки силовічки, без сильної психології але вже фіналіста і півфіналіст шлему і переможниця Мадаторі, а як її в тому числі Матусевич не називав, зокрема що Світоліна набагато сильніша за неї класом, було і таке.. Правда Мадаторі і фінал шлему в Еліни нема
    Про Киз сорі, не дочитала. Думала, я вже щось пропустила
    Vadim Rubik
      Vadim Rubik, 08.08.2020 03:14
    -7
    Коментар згорнуто. Показати
    Kanarejka, 08.08.2020 03:06
    А який Шолом виграла Медісон Киз?
    А де я про выграшный шолом писав?? Кіз фіналіста Стівенс переможниця-це схожі непорозуміння як і Остапенко, Кіз тут як приклад теннісистки силовічки, без сильної психології але вже фіналіста і півфіналіст шлему і переможниця Мадаторі, а як її в тому числі Матусевич не називав, зокрема що Світоліна набагато сильніша за неї класом, було і таке.. Правда Мадаторі і фінал шлему в Еліни нема
    Vadim Rubik
      Vadim Rubik, 08.08.2020 03:07
    -11
    Коментар згорнуто. Показати
    vital, 08.08.2020 02:58
    Ну так, простежуються певні аналогії з минулим сезоном. Але не будьмо дуже суворі до дівчини. Іноді поразки більш корисніші, ніж перемоги. Даяні треба працювати над своєю фізичною витривалістю. А не витрачати час на сольну кар'єру. Сподіваюся Даяна добре підготується до шлема.
    Знову ж таки це грунт. Всі памятають Остапа на РГ, але глина це не Даянене покриття. Подивився би я як Каміла так би встигала за мячами на траві, чи навіть на харді.
    Вчора ще свіженька Даяна мала співвідношення ейси/подвійні 11-2, а сьогодні на фоні втоми 8-16.
    Нічого страшного не сталося. Палермо це дрібязковий турнір. Даяна зіграла свій перший турнір після міжсезоння, отримала ігрову практику. Далі має бути краще...
    В її одеського тренера по фітнесу є відоси тренеровок-попробуйте зробіть... Тренерується вона дуже багато, фітнес і тяжкі вправи постійно, але практики небуло, а Матусевич уже розпису шо шеф всьо пропало, ніяких Шоломів.. Уже помню його слова про Кенін, вистачить.. Яку постійно переповнюють емоції, щож мы всі в чомусь виділяє ось, тут зовсім нічого страшного немає.. А не мати з кінця березня можливості тренеруватись з своїм тренером теж дає відбиток негативний, проблема в комплексі.. А пісню записати день часу лиш..
    Kanarejka
    online
      Kanarejka, 08.08.2020 03:06
    0
    Vadim Rubik, 08.08.2020 03:01
    Психологія сильна?? В кого?? Може в фіналісти і переможниці ЮС Киз і Стівен?? Яких рік після одного турніру невидно, чи може Возняцкі чи Кербер не мають проблем з психологією?? А Енжі 4титули Шоломів має на секундочку. Психологія нестабільна в них всіх, тільки Даяна по природі інтроверт плюс максималістка... Псс, про єрунду, сказано що силовики не виграють шоломи капець як смішно, десь в США сміється дівчинка Наомі, десь недалеко Медісон.. А таких прикладів вагон і ще який..
    А який Шолом виграла Медісон Киз?
    Vadim Rubik
      Vadim Rubik, 08.08.2020 03:01
    -9
    Коментар згорнуто. Показати
    Stanislav Matusevych, 08.08.2020 02:47
    Даяна така Даяна. Знову всі найважливіші м'ячі програні. Навіть Баїн не допомагає. Хоча тут найперше потрібен не тренер, а хороший психолог. Такий, щоб зумів прикрутити юнацький максималізм Ястремської. З тінейджерів Даяна вийшла, а характер зовсім не змінюється, і досвід не допомагає. Все ті ж самі проблеми, і виходу поки не видно.
    Сьогоднішній матч якраз ілюструє і те, чому я не люблю тенісний стиль "бий-біжи", і дуже малу ймовірність виграшу Даяною будь-якого Шолома. Таку мету перед собою ставити потрібно, але ж треба дивитися реально на речі. Яка вірогідність того, що у Даяни в семи поспіль матчах, з яких десь половина буде проти дуже серйозних суперниць, піде гра і м'яч полетить? Можна, звичайно, пригадати Остапенко, але таке стається, може, раз на століття. І до 2100-го року ліміт вже вичерпаний.
    У нинішній час, коли багаторічний лідер жіночого тенісу вже за крок до законного відпочинку, а нового гегемона поки не видно, головну роль грають не навички гри, тактика та досвід. Психологія рулить. А у наших найкращих тенісисток із нею давні проблеми, і, на жаль, від вирішення їх дівчата залишаються далекими.
    Психологія сильна?? В кого?? Може в фіналісти і переможниці ЮС Киз і Стівен?? Яких рік після одного турніру невидно, чи може Возняцкі чи Кербер не мають проблем з психологією?? А Енжі 4титули Шоломів має на секундочку. Психологія нестабільна в них всіх, тільки Даяна по природі інтроверт плюс максималістка... Псс, про єрунду, сказано що силовики не виграють шоломи капець як смішно, десь в США сміється дівчинка Наомі, десь недалеко Медісон.. А таких прикладів вагон і ще який..
    Vladimir Costrovoj
      Vladimir Costrovoj, 08.08.2020 03:42
    +7
    Vadim Rubik, 08.08.2020 02:52
    Всьо шеф, ми корову програли.. Шо сталось?? Програла лише на Інті.. В Рівному матчі, де все вирішили нюанси в другому сеті.. Хто спочиває на лаврах!? Ты знаєш що мелиш?? Треба було тебе на пісок замість качка в батл.. Якби витримав хоч 15 хв, що на тренерування робить Даяна, то можливо з тобою заговорить... Є лише одна погана тенденція-не використання матч болів... Бачачи сьогоднішній вітер знав шо все вирішить в кого сил скільки залишиться.. Надто писемістично все, вам ніхто шлемы не винен, вмієте краще-выход те і доводьте
    ...вибачаюсь, але такий комент, на рівні "вийди і сам все зроби" - українською мовою називається "висер баобаба." Але ж хочеться коментів з аргументами від людей, а не від представника флори!
    Ястремська з літа минулого року не грає, а мучаться на корті, раз за разом програючи, і весь час одноманітно. Постійно не вистачає фізики - і тоді одразу ж починають вилазити технічні недоліки, починаються незліченні помилки.
    Ястремська тренується весь час з тренером по фітнесу? Можливо. Але результати - негативні. Можливо треба змінити тренера по фітнесу, методику, навантаження і т.д.
    У світі великого спорту дрібниць немає.
    Лобановський увійшов до когорти великих спортивних тренерів не тому, що виграв багато престижних титулів - з цим якраз і напряг! Ну не вигравали його команди ні чемпіонатів Світу чи Європи, ні Лігу (кубок) чемпіонів. Але Лобановський перший, хто поставив футбольні тренування на наукову основу, створив у команді наукову групу, за допомогою якої спортсмени виходили на пік форми у потрібний період, навантаження розраховувались науково, і були, до речі, завжди не малими, порівняно з переважною більшістю команд.
    До чого я веду. Звичайно, футбол і теніс - різні види спорту. І навантаження повинні розраховуватись інакше - скрізь своя специфіка!
    Так, можливо Даяна і займається фізично. Можливо - і багато працює. Результату поки що не видно. Що в минулому сезоні, починаючи з літа, що в нинішньому. І на початку, і після паузи - поки що результат від'ємний. Щось іде не так. Перед усім - фізично, Як наслідок - ментальні проблеми і невпевненість у собі на тлі невдач. І це стає вже хронічним. Уважно стежу за виступами Даяни вже два роки. Пік прийшовся на осінь 2018-го. Деякий час знаходилась у непоганій формі (фізичній, ментальній, ігровій), а потім почалась криза, кінця якій поки що не видно. І її менеджерський штаб, у якій, як я розумію, першу скрипку грає батько, не уявляє, як подолати кризу...
    Прогресу у подоланні вищезгаданих фізичних та ментальних проблемах поки що не проглядається ні на грам. Як на мене - стає тільки гірше. Якщо півтора роки тому ці проблеми чітко вимальовувались у матчах із такими корифеями, як Серена Вільямс, то зараз кожна посередня тенісистка, яка в змозі виявити характер і почати активний супротив и
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 08.08.2020 02:39
    +7
    16 двойных - это отдать 4-е гейма.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 08.08.2020 02:47
    +6
    Даяна така Даяна. Знову всі найважливіші м'ячі програні. Навіть Баїн не допомагає. Хоча тут найперше потрібен не тренер, а хороший психолог. Такий, щоб зумів прикрутити юнацький максималізм Ястремської. З тінейджерів Даяна вийшла, а характер зовсім не змінюється, і досвід не допомагає. Все ті ж самі проблеми, і виходу поки не видно.
    Сьогоднішній матч якраз ілюструє і те, чому я не люблю тенісний стиль "бий-біжи", і дуже малу ймовірність виграшу Даяною будь-якого Шолома. Таку мету перед собою ставити потрібно, але ж треба дивитися реально на речі. Яка вірогідність того, що у Даяни в семи поспіль матчах, з яких десь половина буде проти дуже серйозних суперниць, піде гра і м'яч полетить? Можна, звичайно, пригадати Остапенко, але таке стається, може, раз на століття. І до 2100-го року ліміт вже вичерпаний.
    У нинішній час, коли багаторічний лідер жіночого тенісу вже за крок до законного відпочинку, а нового гегемона поки не видно, головну роль грають не навички гри, тактика та досвід. Психологія рулить. А у наших найкращих тенісисток із нею давні проблеми, і, на жаль, від вирішення їх дівчата залишаються далекими.
    Vladimir Costrovoj
      Vladimir Costrovoj, 08.08.2020 02:43
    +6
    Всё, как всегда. Ничему не учится, ни в чём не становится сильнее. Отсутствие характера в решающие моменты, когда нужно прибавить - происходит с точностью до наоборот. Нежелание работать над собой. Слабая физическая форма в сравнении с достаточно возрастной итальянкой.
    Жаль, но наша самая перспективная теннисистка остановилась в росте и почивает на лаврах. Полтора - два года назад игра Ястремской была гораздо привлекательней.
    Имеем неутешительный прогноз на перспективы нашего тенниса. Прорыва опять не произошло, отказываемся назад. Свитолина свои лучшие годы уже отыграла, Цуренко - тем более.
    Ястремская и Костюк остановились в росте. Не прогрессируют, скорее уж наоборот. Лопатецкая, самая темпераментная наша девушка, к тому же, с характером, что в спорте стоит очень большого - травмировалась год назад и сломалась физически. И перспективы на восстановление печальны очень... Кто там, Завацкая? Тоже слабо. Равно как Козлова и Калинина. Дарья Снигур? Пока тоже всё очень неопределённо.
    Про мужской теннис - молчу вообще. Всё печально...
    Timur24
      Timur24, 08.08.2020 06:05
    +4
    мда. цікаво який буф коеф в кінці другого сету на Італійку. Так просрати матч при двох матчболах треба вміти, або хотіти. Ну на новий кліп вже заробила((((
    Kanarejka
    online
      Kanarejka, 08.08.2020 03:16
    +2
    Vadim Rubik, 08.08.2020 03:14
    А де я про выграшный шолом писав?? Кіз фіналіста Стівенс переможниця-це схожі непорозуміння як і Остапенко, Кіз тут як приклад теннісистки силовічки, без сильної психології але вже фіналіста і півфіналіст шлему і переможниця Мадаторі, а як її в тому числі Матусевич не називав, зокрема що Світоліна набагато сильніша за неї класом, було і таке.. Правда Мадаторі і фінал шлему в Еліни нема
    Про Киз сорі, не дочитала. Думала, я вже щось пропустила
    relax-1984
    online
      relax-1984, 09.08.2020 05:22
    +1
    Stanislav Matusevych, 08.08.2020 02:47
    Даяна така Даяна. Знову всі найважливіші м'ячі програні. Навіть Баїн не допомагає. Хоча тут найперше потрібен не тренер, а хороший психолог. Такий, щоб зумів прикрутити юнацький максималізм Ястремської. З тінейджерів Даяна вийшла, а характер зовсім не змінюється, і досвід не допомагає. Все ті ж самі проблеми, і виходу поки не видно.
    Сьогоднішній матч якраз ілюструє і те, чому я не люблю тенісний стиль "бий-біжи", і дуже малу ймовірність виграшу Даяною будь-якого Шолома. Таку мету перед собою ставити потрібно, але ж треба дивитися реально на речі. Яка вірогідність того, що у Даяни в семи поспіль матчах, з яких десь половина буде проти дуже серйозних суперниць, піде гра і м'яч полетить? Можна, звичайно, пригадати Остапенко, але таке стається, може, раз на століття. І до 2100-го року ліміт вже вичерпаний.
    У нинішній час, коли багаторічний лідер жіночого тенісу вже за крок до законного відпочинку, а нового гегемона поки не видно, головну роль грають не навички гри, тактика та досвід. Психологія рулить. А у наших найкращих тенісисток із нею давні проблеми, і, на жаль, від вирішення їх дівчата залишаються далекими.
    Не розумію скільки можна ще говорити про ту психологію...Ми тут давно зрозуміли, вони там ще ні? Та найміть вже двох-трьох психологів, може вісім? Нема слів просто...
    dudigo78
    online
      dudigo78, 08.08.2020 10:23
    +1
    vital, 08.08.2020 02:58
    Ну так, простежуються певні аналогії з минулим сезоном. Але не будьмо дуже суворі до дівчини. Іноді поразки більш корисніші, ніж перемоги. Даяні треба працювати над своєю фізичною витривалістю. А не витрачати час на сольну кар'єру. Сподіваюся Даяна добре підготується до шлема.
    Знову ж таки це грунт. Всі памятають Остапа на РГ, але глина це не Даянене покриття. Подивився би я як Каміла так би встигала за мячами на траві, чи навіть на харді.
    Вчора ще свіженька Даяна мала співвідношення ейси/подвійні 11-2, а сьогодні на фоні втоми 8-16.
    Нічого страшного не сталося. Палермо це дрібязковий турнір. Даяна зіграла свій перший турнір після міжсезоння, отримала ігрову практику. Далі має бути краще...
    Для Джорджі грунт таке саме важке випробовування, як для Даяни. Це якщо ви не знали
    Ва Са
      Ва Са, 08.08.2020 10:20
    +1
    Vlad Ltava, 08.08.2020 08:22
    При счете 3-3 в третьем сете, ТРИ двойных!!!???? Ну , тут и камень заговорит матом.
    Це втома . Плюс до того що , і без неї ,Даяна на подачі добре халтурить . На третій сет , Даяни , за звичай - не вистачає. Ні фізично , ні психологічно . На жаль ..
    dudigo78
    online
      dudigo78, 08.08.2020 10:20
    0
    Хто би що не говорив, але я писав ще давно, що Даяна навряд чи досягне того, що досягла Світоліна. Хоч і цей матч не показник.
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 08.08.2020 08:22
    0
    При счете 3-3 в третьем сете, ТРИ двойных!!!???? Ну , тут и камень заговорит матом.
    axylinam
    online
      axylinam, 08.08.2020 07:24
    0
    Видимо Ястремская заразилась от Свитолиной,дарить практически выигранные игры
    Uria Lug
      Uria Lug, 08.08.2020 06:07
    0
    Vladimir Costrovoj, 08.08.2020 02:43
    Всё, как всегда. Ничему не учится, ни в чём не становится сильнее. Отсутствие характера в решающие моменты, когда нужно прибавить - происходит с точностью до наоборот. Нежелание работать над собой. Слабая физическая форма в сравнении с достаточно возрастной итальянкой.
    Жаль, но наша самая перспективная теннисистка остановилась в росте и почивает на лаврах. Полтора - два года назад игра Ястремской была гораздо привлекательней.
    Имеем неутешительный прогноз на перспективы нашего тенниса. Прорыва опять не произошло, отказываемся назад. Свитолина свои лучшие годы уже отыграла, Цуренко - тем более.
    Ястремская и Костюк остановились в росте. Не прогрессируют, скорее уж наоборот. Лопатецкая, самая темпераментная наша девушка, к тому же, с характером, что в спорте стоит очень большого - травмировалась год назад и сломалась физически. И перспективы на восстановление печальны очень... Кто там, Завацкая? Тоже слабо. Равно как Козлова и Калинина. Дарья Снигур? Пока тоже всё очень неопределённо.
    Про мужской теннис - молчу вообще. Всё печально...
    Абсолютно прав Ястремская никакая, как и все остальные.
    Kanarejka
    online
      Kanarejka, 08.08.2020 03:06
    0
    Vadim Rubik, 08.08.2020 03:01
    Психологія сильна?? В кого?? Може в фіналісти і переможниці ЮС Киз і Стівен?? Яких рік після одного турніру невидно, чи може Возняцкі чи Кербер не мають проблем з психологією?? А Енжі 4титули Шоломів має на секундочку. Психологія нестабільна в них всіх, тільки Даяна по природі інтроверт плюс максималістка... Псс, про єрунду, сказано що силовики не виграють шоломи капець як смішно, десь в США сміється дівчинка Наомі, десь недалеко Медісон.. А таких прикладів вагон і ще який..
    А який Шолом виграла Медісон Киз?