Фанатів обдурили? Герб Карпат і далі числиться за клубом

Заплутана історія

Фанатів обдурили? Герб Карпат і далі числиться за клубом
© ФК Карпати

У базі даних Українського інституту інтелектуальної власності герб футбольного клубу «Карпати» (Львів) в подальшому, починаючи з 10 квітня 2013 року і по 5 березня 2022 залишається власністю ТОВ «Народна команда «Футбольний клуб «Карпати».

Йдеться навіть про два герби - один з роком створення, а інший - без нього.

Більш того, ГО «Ультрас Карпати» була зареєстрована тільки 31 липня, за 5 днів до передачі герба. Уповноваженою особою вказано Михайла Мерка, який отримував від представників клубу старий герб.

Разом з тим в базі даних Міністерства юстиції України серед зареєстрованих громадських організацій ГО «Ультрас «Карпати» відсутня.

Нагадаємо, в середу Львівські «Карпати» провели ребрендинг і презентували нову емблему. Стара емблема була передана ультрас «Карпат».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Главком

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 08.08.2020 15:11
    +3
    Ничего удивительного. Еще к шайке мошенников смайличук дыминский Коломойский, подтянулся болотников. Сразу стало понятно что ждать
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 07.08.2020 16:25
    -3
    zac1310, 07.08.2020 16:06

    Да! Это Смалийчук! Да! это лысый гоблин, епт! Он всё решил и со всеми договорился! Его Беня боится, какие тут могут быть шуточки
    100% !
    Вівці лошари хавають !
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 07.08.2020 16:13
    0
    dudigo78, 07.08.2020 13:56
    11 серпня процедура буде завершена. Тоді і побачимо хто кого обдурив. Завжди кажу не спішіть поперед батька в пекло. Ви ж потім не спростуєте неправдиву та передчасну інформацію?
    Дай перефарбованим потішитись )))бач,яка в них агонія
    zac1310
    online
      zac1310, 07.08.2020 16:06
    +4

    Да! Это Смалийчук! Да! это лысый гоблин, епт! Он всё решил и со всеми договорился! Его Беня боится, какие тут могут быть шуточки
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 07.08.2020 16:02
    -3
    Лош.ари ніщєбродні ніх...уя нормально зробити не вміють !
    dudigo78
    online
      dudigo78, 07.08.2020 13:56
    +3
    11 серпня процедура буде завершена. Тоді і побачимо хто кого обдурив. Завжди кажу не спішіть поперед батька в пекло. Ви ж потім не спростуєте неправдиву та передчасну інформацію?
    zac1310
    online
      zac1310, 07.08.2020 16:06
    +4

    Да! Это Смалийчук! Да! это лысый гоблин, епт! Он всё решил и со всеми договорился! Его Беня боится, какие тут могут быть шуточки
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 08.08.2020 15:11
    +3
    Ничего удивительного. Еще к шайке мошенников смайличук дыминский Коломойский, подтянулся болотников. Сразу стало понятно что ждать
    dudigo78
    online
      dudigo78, 07.08.2020 13:56
    +3
    11 серпня процедура буде завершена. Тоді і побачимо хто кого обдурив. Завжди кажу не спішіть поперед батька в пекло. Ви ж потім не спростуєте неправдиву та передчасну інформацію?
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 07.08.2020 16:13
    0
    dudigo78, 07.08.2020 13:56
    11 серпня процедура буде завершена. Тоді і побачимо хто кого обдурив. Завжди кажу не спішіть поперед батька в пекло. Ви ж потім не спростуєте неправдиву та передчасну інформацію?
    Дай перефарбованим потішитись )))бач,яка в них агонія