Динамо і Шахтар - в топ-25 команд в історії Ліги чемпіонів

Очолює рейтинг мадридський «Реал»

Динамо і Шахтар - в топ-25 команд в історії Ліги чемпіонів
© ФК Шахтар Донецьк

Відомий журнал FourFourTwo склав рейтинг найуспішніших команд в історії Ліги чемпіонів починаючи з сезону 1992/1993.

За кожну перемогу (в тому числі і на стадії плей-оф) давали три очки, за нічию - одне очко. Враховувалися матчі, починаючи з групового етапу.

Гранди українського футболу, «Динамо» і «Шахтар», замкнули топ-25 рейтингу. Кияни 25-ті зі 117 очками в 110 матчах і різницею голів «-30». «Шахтар» 24-й: 118 очок в 93 матчах. Різниця голів «-23».

На вершині рейтингу - мадридський «Реал». У «Королівського клубу» 528 очок в 266 матчах і різниця голів «+275». З повною версією рейтингу можна ознайомитися тут.

Вчора «Шахтар» у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи розгромив «Вольфсбург» 3:0.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — FourFourTwo

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Ilya
    online
      Ilya , 06.08.2020 14:36
    +2
    pavelka, 06.08.2020 13:41
    То есть, ты признаешь, что до вчерашнего дня Динамо было сильнее, а теперь шахтер на одно очко лучше?
    Я не признаю по этим цифрам.
    Это вы живёте историей, что было давным давно.
    В Украине только один топ клуб.
    K_Sarioglo@i.ua
      K_Sarioglo@i.ua, 06.08.2020 14:22
    +2
    pavelka, 06.08.2020 13:41
    То есть, ты признаешь, что до вчерашнего дня Динамо было сильнее, а теперь шахтер на одно очко лучше?
    Ну никак не "до вчерашнего дня". В лучшем для Динамо случае - до ничьи Шахтера с МС прошлой осенью - ведь после этого ни те, ни другие очков в ЛЧ не набирали.
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 06.08.2020 14:09
    -2
    Ilya , 06.08.2020 13:31
    Теперь фаны ДК, не будут писать, про самый сильный клуб в истории и все эти сказки.
    Есть здесь и сейчас.
    Дурашка, в общей стате КЧ/ЛЧ Динамо 12 за всю историю, Копанка в пятом десятке
    pavelka
      pavelka, 06.08.2020 13:41
    -6
    Ilya , 06.08.2020 13:31
    Теперь фаны ДК, не будут писать, про самый сильный клуб в истории и все эти сказки.
    Есть здесь и сейчас.
    То есть, ты признаешь, что до вчерашнего дня Динамо было сильнее, а теперь шахтер на одно очко лучше?
    Ilya
    online
      Ilya , 06.08.2020 13:31
    -2
    Теперь фаны ДК, не будут писать, про самый сильный клуб в истории и все эти сказки.
    Есть здесь и сейчас.
    AK_228
    online
      AK_228, 06.08.2020 13:04
    +2
    Александр Науменко, 06.08.2020 13:00
    +275, это такой юмор?
    та нет...
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 06.08.2020 13:00
    -2
    +275, это такой юмор?
    coba777
      coba777, 06.08.2020 12:49
    +3
    Достойна компанія)))
    coba777
      coba777, 06.08.2020 12:49
    +3
    Достойна компанія)))
    Ilya
    online
      Ilya , 06.08.2020 14:36
    +2
    pavelka, 06.08.2020 13:41
    То есть, ты признаешь, что до вчерашнего дня Динамо было сильнее, а теперь шахтер на одно очко лучше?
    Я не признаю по этим цифрам.
    Это вы живёте историей, что было давным давно.
    В Украине только один топ клуб.
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 06.08.2020 14:22
    +2
    pavelka, 06.08.2020 13:41
    То есть, ты признаешь, что до вчерашнего дня Динамо было сильнее, а теперь шахтер на одно очко лучше?
    Ну никак не "до вчерашнего дня". В лучшем для Динамо случае - до ничьи Шахтера с МС прошлой осенью - ведь после этого ни те, ни другие очков в ЛЧ не набирали.
    AK_228
    online
      AK_228, 06.08.2020 13:04
    +2
    Александр Науменко, 06.08.2020 13:00
    +275, это такой юмор?
    та нет...