У матчі з Вольфсбургом Луїш Каштру відсвяткував одразу три ювілеї

Ювілеї португальського наставника

© ФК Шахтар. Луїш Каштру

«Шахтар» здобув 30-ту перемогу під керівництвом Луїша Каштру, в тому числі 10-ту з великим рахунком. 26 поразок гірники завдали суперникам у чемпіонаті України (9 розгромних) і 4 - в єврокубках (1).

Ювілейні вікторії донеччани відзначили 100-м голом з португальським тренером. Його на 90+3-й хвилині зустрічі забив Жуніор Мораес. Він же, до речі, раніше став автором 20-го, 30-го і 50-го м'яча помаранчево-чорних.

Динамо (н)

45+3' (1:0)

1:2

10-й

18.08.2019

ЧУ

ДЕНТІНЬЮ

Львів (г)

31' (1:0)

2:0

20-й

01.09.2019

ЧУ

ЖУНІОР МОРАЕС

Олімпік (г)

80' (4:0)

4:0

30-й

01.10.2019

ЛЧ

Аталанта (г)

41' (1:1)

2:1

40-й

22.10.2019

ЛЧ

Євген КОНОПЛЯНКА

Динамо З (д)

16' (1:0)

2:2

50-й

22.11.2019

ЧУ

Львів (д)

11' (1:0)

4:1

60-й

14.12.2019

ЧУ

МАРЛОС

Заря (г)

84' (п) (2:1)

2:1

70-й

04.03.2020

ЧУ

Дніпро-1 (д)

23' (4:0)

4:1

80-й

06.06.2020

ЧУ

ФЕРНАНДУ

Десна (д)

4' (1:0)

3:2

90-й

12.07.2020

ЧУ

Манор СОЛОМОН

Десна (г)

25' (1:0)

4:2

100-й

05.08.2020

ЛЄ

Вольфсбург (д)

90+3' (3:0)

3:0

ЧУ - чемпіонат України; СК - Суперкубок України; ЛЧ - Ліга чемпіонів; ЛЄ - Ліга Європи.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!